1 | Jónás Ferenc | 01 | SZV Szegedi Vasutas SE | Férfi A pálya | 23:09 |
2 | Sikora Balázs Kristóf | 05 | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | Férfi A pálya | 24:05 |
3 | Kopri Vanacz | | HRF Szolnoki Honvéd SE | Férfi A pálya | 25:37 |
4 | Kiss Bálint | 90 | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi A pálya | 26:08 |
5 | Rajnai Tamás | 87 | SDS Salgótarjáni Dornyay SE | Férfi A pálya | 26:20 |
6 | Kéki András | 79 | SZU Szegedi Bokorugró SE | Férfi A pálya | 26:45 |
7 | Kovács Tamás | 79 | | Férfi A pálya | 27:19 |
8 | Tresó Gábor | | SIR Sirályok Sportegyesület | Férfi A pálya | 27:26 |
9 | Metzger Balázs | 77 | VSE Vizsla SE | Férfi A pálya | 27:42 |
10 | Kőszegvári Tibor | 77 | KFK KFKI Egyesület | Férfi A pálya | 28:14 |
11 | Papp Ildikó | 82 | SDS Salgótarjáni Dornyay SE | Női A pálya | 28:52 |
12 | Udvary Gergely | | BMG Babits Mihály Gimnázium DSE | Férfi A pálya | 29:39 |
13 | Csík Zoltán | 77 | KFK KFKI Egyesület | Férfi A pálya | 30:00 |
14 | Sikora Zalán | 78 | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | Férfi A pálya | 30:19 |
15 | Albert Gáspár | 75 | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi A pálya | 30:30 |
16 | Jóni János | 64 | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi A pálya | 32:33 |
17 | Buzás Gyula | 71 | FMT FŐMTERV SK | Férfi A pálya | 33:04 |
18 | Sipos Ágoston | 95 | MSE Megalódusz Sportegylet | Férfi A pálya | 33:58 |
19 | Kálnási Zsolt | 85 | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | Férfi A pálya | 34:22 |
20 | Trócsányi Zoltán | 61 | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi A pálya | 34:25 |
21 | Szűcs Nikolett | 93 | MOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport | Női A pálya | 34:58 |
22 | Horváth Ákos | | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi A pálya | 35:19 |
23 | Szabó Veronika | 76 | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | Női A pálya | 35:40 |
24 | Szőcs László | 58 | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi A pálya | 37:11 |
25 | Osváth Szabolcs | 78 | KFK KFKI Egyesület | Férfi A pálya | 37:36 |
26 | Róna Dániel | | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi A pálya | 37:38 |
27 | Takács Béla | | | Férfi A pálya | 38:01 |
28 | Zarnóczay Klára | 60 | HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület | Női A pálya | 38:43 |
29 | Kovács József | 56 | SDS Salgótarjáni Dornyay SE | Férfi A pálya | 39:40 |
30 | Barát Imola | 65 | ZST Zselici Tájfutók | Női A pálya | 44:04 |
31 | Urbán András | 60 | BEA Budapesti Egyetemi AC | Férfi A pálya | 49:16 |
32 | Herter László | 53 | MAF Műegyetemi AFC Budapest | Férfi A pálya | 49:44 |
33 | Hunyadi Károly | | | Férfi A pálya | 49:56 |
34 | Illés József | | | Férfi A pálya | 51:15 |
35 | Karácsony Mária Katalin | 60 | SIR Sirályok Sportegyesület | Női A pálya | 54:09 |
36 | Lőrincz Zoltán | 72 | | Férfi A pálya | 1:01:07 |
37 | Gaál-Tertsch Ágnes | 80 | SAS Silvanus Sportegyesület | Női A pálya | 1:02:24 |
  |
| Józsa Balázs Gábor dr. | 76 | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi A pálya | hiba |
| Komoróczki András | 51 | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi A pálya | hiba |
| Katona Csilla | 71 | GKS Gödöllői Kirchhofer József SE | Női A pálya | hiba |
| Makrai József | 54 | VSE Vizsla SE | Férfi A pálya | hiba |
  |
  |
  |