Tájkerékpáros Hosszútávú OB, MTBO Hungarian Cup - 2015 | V 2015.05.17. 18:17 |
Részidős eredmények Hosszútávú OB / Long | készítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2007 |
Hely Rajtsz Név Idő
M15-17 (5) 10.3 km 9 ep
1(43) 2(33) 3(45) 4(53) 5(51) 6(55) 7(44) 8(50) 9(100)
C
1 Abart Theo 1:07:10 6:44 0:00 (1) 10:15 0:00 (1) 12:18 0:00 (1) 21:35 0:00 (1) 30:40 0:00 (1) 44:16 0:00 (1) 54:29 0:00 (1) 1:03:27 0:00 (1) 1:05:47 0:00 (1)
Junior-Team-Austria 6:44 0:00 (1) 3:31 0:00 (1) 2:03 0:07 (2) 9:17 0:00 (1) 9:05 0:00 (1) 13:36 0:00 (1) 10:13 0:00 (1) 8:58 0:00 (1) 2:20 0:00 (1)
1:07:10 0:00 (1)
1:23 0:00 (1)
2 Micko Tobias 1:29:11 8:37 1:53 (3) 12:31 2:16 (2) 14:48 2:30 (2) 25:46 4:11 (2) 35:29 4:49 (2) 49:45 5:29 (2) 1:02:43 8:14 (2) 1:21:28 18:01 (2) 1:26:11 20:24 (2)
Junior-Team-Austria 8:37 1:53 (3) 3:54 0:23 (2) 2:17 0:21 (3) 10:58 1:41 (3) 9:43 0:38 (2) 14:16 0:40 (3) 12:58 2:45 (3) 18:45 9:47 (3) 4:43 2:23 (3)
1:29:11 22:01 (2)
3:00 1:37 (3)
3 Jordán Soma 1:30:16 9:37 2:53 (4) 14:40 4:25 (3) 17:32 5:14 (3) 32:25 10:50 (4) 45:05 14:25 (3) 59:11 14:55 (3) 1:09:25 14:56 (3) 1:25:13 21:46 (3) 1:28:40 22:53 (3)
DTC Diósgyőri Tájéko 9:37 2:53 (4) 5:03 1:32 (3) 2:52 0:56 (4) 14:53 5:36 (4) 12:40 3:35 (3) 14:06 0:30 (2) 10:14 0:01 (2) 15:48 6:50 (2) 3:27 1:07 (2)
1:30:16 23:06 (3)
1:36 0:13 (2)
Finder Markus hiba 9:57 3:13 (5) ----- 16:56 29:47 ----- 1:01:51 1:13:54 1:26:30 1:29:57
Junior-Team-Austria 9:57 3:13 (5) 6:59 12:51 32:04 12:03 12:36 3:27
1:31:44
1:47
Kratky Paul hiba 7:46 1:02 (2) 18:11 7:56 (4) 20:07 7:49 (4) 29:48 8:13 (3) ----- 51:43 1:03:54 1:15:44 1:18:34
Junior-Team-Austria 7:46 1:02 (2) 10:25 6:54 (4) 1:56 0:00 (1) 9:41 0:24 (2) 21:55 12:11 11:50 2:50
1:20:18
1:44
M21E (14) 21.6 km 14 ep
1(39) 2(53) 3(55) 4(47) 5(31) 6(43) 7(54) 8(52) 9(51)
10(44) 11(45) 12(33) 13(49) 14(100) C
1 Exler Florian 1:49:22 5:18 0:00 (1) 14:01 0:00 (1) 21:22 0:00 (1) 29:23 0:00 (1) 37:47 0:00 (1) 42:18 0:00 (1) 51:52 0:00 (1) 59:28 0:00 (1) 1:06:33 0:00 (1)
OLT Transdanubien 5:18 0:00 (1) 8:43 0:00 (1) 7:21 0:00 (1) 8:01 0:00 (1) 8:24 0:43 (4) 4:31 0:03 (2) 9:34 0:21 (4) 7:36 1:38 (5) 7:05 0:42 (4)
1:21:16 0:00 (1) 1:27:48 0:00 (1) 1:32:58 0:00 (1) 1:44:12 0:00 (1) 1:48:07 0:00 (1) 1:49:22 0:00 (1)
14:43 0:00 (1) 6:32 0:43 (5) 5:10 1:00 (2) 11:14 0:00 (1) 3:55 0:00 (1) 1:15 0:04 (5)
2 Rózsa László 1:53:00 5:20 0:02 (2) 16:13 2:12 (3) 23:43 2:21 (2) 32:36 3:13 (2) 40:17 2:30 (2) 45:01 2:43 (2) 55:19 3:27 (2) 1:01:17 1:49 (2) 1:08:54 2:21 (2)
MSE Megalódusz SE 5:20 0:02 (2) 10:53 2:10 (6) 7:30 0:09 (3) 8:53 0:52 (5) 7:41 0:00 (1) 4:44 0:16 (4) 10:18 1:05 (7) 5:58 0:00 (1) 7:37 1:14 (5)
1:24:25 3:09 (2) 1:30:16 2:28 (2) 1:35:41 2:43 (2) 1:47:32 3:20 (2) 1:51:49 3:42 (2) 1:53:00 3:38 (2)
15:31 0:48 (8) 5:51 0:02 (2) 5:25 1:15 (4) 11:51 0:37 (5) 4:17 0:22 (4) 1:11 0:00 (1)
3 Müller Matej 1:58:30 7:54 2:36 (10) 20:28 6:27 (9) 28:32 7:10 (8) 37:06 7:43 (6) 45:28 7:41 (4) 50:09 7:51 (4) 59:22 7:30 (4) 1:06:32 7:04 (4) 1:12:58 6:25 (4)
K VAZKA Bratislava 7:54 2:36 (10) 12:34 3:51 (10) 8:04 0:43 (5) 8:34 0:33 (2) 8:22 0:41 (3) 4:41 0:13 (3) 9:13 0:00 (1) 7:10 1:12 (2) 6:26 0:03 (2)
1:28:13 6:57 (4) 1:34:30 6:42 (4) 1:41:31 8:33 (4) 1:53:12 9:00 (3) 1:57:18 9:11 (3) 1:58:30 9:08 (3)
15:15 0:32 (4) 6:17 0:28 (3) 7:01 2:51 (9) 11:41 0:27 (3) 4:06 0:11 (2) 1:12 0:01 (2)
4 Beöthy Ádám 1:58:52 6:20 1:02 (5) 16:09 2:08 (2) 23:50 2:28 (3) 33:00 3:37 (3) 41:13 3:26 (3) 47:15 4:57 (3) 56:39 4:47 (3) 1:05:03 5:35 (3) 1:11:46 5:13 (3)
KFK KFKI Petőfi Spor 6:20 1:02 (5) 9:49 1:06 (2) 7:41 0:20 (4) 9:10 1:09 (6) 8:13 0:32 (2) 6:02 1:34 (10) 9:24 0:11 (2) 8:24 2:26 (7) 6:43 0:20 (3)
1:27:13 5:57 (3) 1:34:23 6:35 (3) 1:41:25 8:27 (3) 1:53:15 9:03 (4) 1:57:39 9:32 (4) 1:58:52 9:30 (4)
15:27 0:44 (7) 7:10 1:21 (7) 7:02 2:52 (10) 11:50 0:36 (4) 4:24 0:29 (7) 1:13 0:02 (4)
5 Čullý Andrej 2:02:26 5:41 0:23 (3) 22:01 8:00 (12) 29:27 8:05 (10) 38:19 8:56 (9) 46:52 9:05 (6) 51:20 9:02 (6) 1:00:45 8:53 (5) 1:09:10 9:42 (5) 1:16:52 10:19 (5)
K VAZKA Bratislava 5:41 0:23 (3) 16:20 7:37 (14) 7:26 0:05 (2) 8:52 0:51 (4) 8:33 0:52 (6) 4:28 0:00 (1) 9:25 0:12 (3) 8:25 2:27 (8) 7:42 1:19 (6)
1:32:07 10:51 (5) 1:37:56 10:08 (5) 1:45:25 12:27 (5) 1:57:02 12:50 (5) 2:01:11 13:04 (5) 2:02:26 13:04 (5)
15:15 0:32 (4) 5:49 0:00 (1) 7:29 3:19 (12) 11:37 0:23 (2) 4:09 0:14 (3) 1:15 0:04 (5)
6 Vajda Zsolt 2:06:27 6:29 1:11 (6) 16:57 2:56 (4) 25:48 4:26 (4) 35:47 6:24 (4) 45:35 7:48 (5) 50:56 8:38 (5) 1:01:15 9:23 (6) 1:09:24 9:56 (6) 1:17:36 11:03 (6)
THT Tapolcai Honvéd 6:29 1:11 (6) 10:28 1:45 (4) 8:51 1:30 (7) 9:59 1:58 (8) 9:48 2:07 (10) 5:21 0:53 (6) 10:19 1:06 (8) 8:09 2:11 (6) 8:12 1:49 (9)
1:34:15 12:59 (6) 1:41:18 13:30 (6) 1:47:28 14:30 (7) 2:00:11 15:59 (6) 2:05:03 16:56 (6) 2:06:27 17:05 (6)
16:39 1:56 (9) 7:03 1:14 (6) 6:10 2:00 (6) 12:43 1:29 (6) 4:52 0:57 (8) 1:24 0:13 (8)
7 Bihari Zoltán 2:08:30 7:46 2:28 (9) 19:54 5:53 (8) 28:59 7:37 (9) 39:04 9:41 (10) 48:47 11:00 (11) 54:10 11:52 (10) 1:04:09 12:17 (9) 1:11:39 12:11 (7) 1:19:41 13:08 (7)
KFK KFKI 7:46 2:28 (9) 12:08 3:25 (8) 9:05 1:44 (8) 10:05 2:04 (9) 9:43 2:02 (9) 5:23 0:55 (8) 9:59 0:46 (6) 7:30 1:32 (3) 8:02 1:39 (7)
1:34:41 13:25 (7) 1:42:35 14:47 (7) 1:46:45 13:47 (6) 2:02:00 17:48 (7) 2:07:13 19:06 (7) 2:08:30 19:08 (7)
15:00 0:17 (2) 7:54 2:05 (9) 4:10 0:00 (1) 15:15 4:01 (10) 5:13 1:18 (11) 1:17 0:06 (7)
8 Toth Zoltan 2:13:53 8:16 2:58 (11) 22:35 8:34 (13) 30:43 9:21 (12) 39:24 10:01 (11) 47:49 10:02 (9) 55:42 13:24 (11) 1:08:42 16:50 (11) 1:18:32 19:04 (11) 1:24:55 18:22 (10)
SAS Silvanus Sporteg 8:16 2:58 (11) 14:19 5:36 (13) 8:08 0:47 (6) 8:41 0:40 (3) 8:25 0:44 (5) 7:53 3:25 (13) 13:00 3:47 (12) 9:50 3:52 (11) 6:23 0:00 (1)
1:40:01 18:45 (9) 1:46:29 18:41 (8) 1:53:12 20:14 (8) 2:07:37 23:25 (8) 2:12:41 24:34 (8) 2:13:53 24:31 (8)
15:06 0:23 (3) 6:28 0:39 (4) 6:43 2:33 (8) 14:25 3:11 (8) 5:04 1:09 (10) 1:12 0:01 (2)
9 Holluby András 2:16:38 6:46 1:28 (8) 18:10 4:09 (6) 28:30 7:08 (7) 38:15 8:52 (7) 47:21 9:34 (7) 52:07 9:49 (7) 1:01:59 10:07 (7) 1:15:40 16:12 (9) 1:23:49 17:16 (9)
PSE Postás SE 6:46 1:28 (8) 11:24 2:41 (7) 10:20 2:59 (12) 9:45 1:44 (7) 9:06 1:25 (7) 4:46 0:18 (5) 9:52 0:39 (5) 13:41 7:43 (14) 8:09 1:46 (8)
1:39:11 17:55 (8) 1:47:33 19:45 (9) 1:56:54 23:56 (10) 2:10:44 26:32 (9) 2:15:07 27:00 (9) 2:16:38 27:16 (9)
15:22 0:39 (6) 8:22 2:33 (11) 9:21 5:11 (14) 13:50 2:36 (7) 4:23 0:28 (6) 1:31 0:20 (10)
10 Tamás Tibor 2:17:44 6:41 1:23 (7) 17:07 3:06 (5) 26:19 4:57 (5) 36:59 7:36 (5) 47:25 9:38 (8) 52:47 10:29 (8) 1:03:09 11:17 (8) 1:13:14 13:46 (8) 1:21:59 15:26 (8)
DTC Diósgyőri Tájéko 6:41 1:23 (7) 10:26 1:43 (3) 9:12 1:51 (9) 10:40 2:39 (11) 10:26 2:45 (12) 5:22 0:54 (7) 10:22 1:09 (9) 10:05 4:07 (12) 8:45 2:22 (10)
1:40:21 19:05 (10) 1:48:33 20:45 (10) 1:54:53 21:55 (9) 2:10:44 26:32 (9) 2:16:02 27:55 (10) 2:17:44 28:22 (10)
18:22 3:39 (10) 8:12 2:23 (10) 6:20 2:10 (7) 15:51 4:37 (11) 5:18 1:23 (13) 1:42 0:31 (14)
11 Viraszkó Zoltán 2:24:08 9:57 4:39 (13) 20:47 6:46 (10) 30:01 8:39 (11) 41:11 11:48 (12) 51:32 13:45 (12) 58:56 16:38 (12) 1:11:17 19:25 (12) 1:20:18 20:50 (12) 1:29:16 22:43 (12)
DTC Diósgyőri Tájéko 9:57 4:39 (13) 10:50 2:07 (5) 9:14 1:53 (10) 11:10 3:09 (13) 10:21 2:40 (11) 7:24 2:56 (12) 12:21 3:08 (11) 9:01 3:03 (9) 8:58 2:35 (11)
1:48:31 27:15 (12) 1:56:04 28:16 (11) 2:01:47 28:49 (11) 2:17:44 33:32 (12) 2:22:39 34:32 (11) 2:24:08 34:46 (11)
19:15 4:32 (11) 7:33 1:44 (8) 5:43 1:33 (5) 15:57 4:43 (12) 4:55 1:00 (9) 1:29 0:18 (9)
12 Mesics Péter 2:24:32 6:19 1:01 (4) 18:28 4:27 (7) 27:47 6:25 (6) 38:17 8:54 (8) 47:55 10:08 (10) 53:40 11:22 (9) 1:06:58 15:06 (10) 1:16:10 16:42 (10) 1:25:09 18:36 (11)
SMA Soproni Műegyete 6:19 1:01 (4) 12:09 3:26 (9) 9:19 1:58 (11) 10:30 2:29 (10) 9:38 1:57 (8) 5:45 1:17 (9) 13:18 4:05 (14) 9:12 3:14 (10) 8:59 2:36 (12)
1:44:32 23:16 (11) 1:57:26 29:38 (12) 2:02:43 29:45 (12) 2:17:37 33:25 (11) 2:22:53 34:46 (12) 2:24:32 35:10 (12)
19:23 4:40 (12) 12:54 7:05 (13) 5:17 1:07 (3) 14:54 3:40 (9) 5:16 1:21 (12) 1:39 0:28 (12)
13 Ančic Lubo 2:46:22 13:29 8:11 (14) 27:32 13:31 (14) 37:56 16:34 (14) 49:02 19:39 (14) 59:31 21:44 (14) 1:05:38 23:20 (13) 1:17:10 25:18 (13) 1:24:44 25:16 (13) 1:34:14 27:41 (13)
K VAZKA Bratislava 13:29 8:11 (14) 14:03 5:20 (12) 10:24 3:03 (13) 11:06 3:05 (12) 10:29 2:48 (13) 6:07 1:39 (11) 11:32 2:19 (10) 7:34 1:36 (4) 9:30 3:07 (13)
1:56:25 35:09 (13) 2:08:56 41:08 (13) 2:17:33 44:35 (13) 2:40:26 56:14 (13) 2:44:48 56:41 (13) 2:46:22 57:00 (13)
22:11 7:28 (13) 12:31 6:42 (12) 8:37 4:27 (13) 22:53 11:39 (13) 4:22 0:27 (5) 1:34 0:23 (11)
14 Máthé Tamás 3:05:25 8:47 3:29 (12) 21:24 7:23 (11) 33:26 12:04 (13) 46:54 17:31 (13) 58:02 20:15 (13) 1:10:59 28:41 (14) 1:24:03 32:11 (14) 1:35:53 36:25 (14) 1:46:58 40:25 (14)
EK Egyesületen kívül 8:47 3:29 (12) 12:37 3:54 (11) 12:02 4:41 (14) 13:28 5:27 (14) 11:08 3:27 (14) 12:57 8:29 (14) 13:04 3:51 (13) 11:50 5:52 (13) 11:05 4:42 (14)
2:12:37 51:21 (14) 2:26:16 58:28 (14) 2:33:21 1:00:23 (14) 2:58:16 1:14:04 (14) 3:03:44 1:15:37 (14) 3:05:25 1:16:03 (14)
25:39 10:56 (14) 13:39 7:50 (14) 7:05 2:55 (11) 24:55 13:41 (14) 5:28 1:33 (14) 1:41 0:30 (13)
M21B (4) 10.3 km 9 ep
1(43) 2(33) 3(45) 4(53) 5(51) 6(55) 7(44) 8(50) 9(100)
C
1 Kárpáti Gábor 1:17:54 7:21 0:00 (1) 11:19 0:00 (1) 13:59 0:00 (1) 29:07 2:32 (2) 40:35 0:00 (1) 53:59 0:00 (1) 1:03:46 0:00 (1) 1:13:25 0:00 (1) 1:16:17 0:00 (1)
EK Egyesületen kívül 7:21 0:00 (1) 3:58 0:00 (1) 2:40 0:00 (1) 15:08 3:34 (3) 11:28 0:00 (1) 13:24 0:30 (2) 9:47 0:00 (1) 9:39 0:00 (1) 2:52 0:03 (2)
1:17:54 0:00 (1)
1:37 0:14 (2)
2 Vajda Péter 1:22:31 7:48 0:27 (2) 12:18 0:59 (2) 15:01 1:02 (2) 26:35 0:00 (1) 45:07 4:32 (2) 58:01 4:02 (2) 1:08:06 4:20 (2) 1:18:19 4:54 (2) 1:21:08 4:51 (2)
THT Tapolcai Honvéd 7:48 0:27 (2) 4:30 0:32 (2) 2:43 0:03 (2) 11:34 0:00 (1) 18:32 7:04 (3) 12:54 0:00 (1) 10:05 0:18 (2) 10:13 0:34 (2) 2:49 0:00 (1)
1:22:31 4:37 (2)
1:23 0:00 (1)
3 Kinde Kálmán 1:35:10 14:21 7:00 (3) 19:38 8:19 (3) 22:59 9:00 (3) 36:06 9:31 (3) 50:59 10:24 (3) 1:05:04 11:05 (3) 1:16:46 13:00 (3) 1:30:12 16:47 (3) 1:33:15 16:58 (3)
SPA Tabáni Spartacus 14:21 7:00 (3) 5:17 1:19 (3) 3:21 0:41 (3) 13:07 1:33 (2) 14:53 3:25 (2) 14:05 1:11 (3) 11:42 1:55 (3) 13:26 3:47 (3) 3:03 0:14 (3)
1:35:10 17:16 (3)
1:55 0:32 (3)
4 Kratky Alexander 2:24:59 16:00 8:39 (4) 22:19 11:00 (4) 27:29 13:30 (4) 50:17 23:42 (4) 1:10:05 29:30 (4) 1:35:19 41:20 (4) 1:53:07 49:21 (4) 2:17:52 1:04:27 (4) 2:22:38 1:06:21 (4)
Junior-Team-Austria 16:00 8:39 (4) 6:19 2:21 (4) 5:10 2:30 (4) 22:48 11:14 (4) 19:48 8:20 (4) 25:14 12:20 (4) 17:48 8:01 (4) 24:45 15:06 (4) 4:46 1:57 (4)
2:24:59 1:07:05 (4)
2:21 0:58 (4)
M40 (5) 14.5 km 12 ep
1(33) 2(45) 3(34) 4(51) 5(52) 6(55) 7(44) 8(35) 9(31)
10(39) 11(49) 12(100) C
1 Marosffy Dániel 1:38:19 7:34 0:52 (2) 12:11 2:55 (3) 19:38 1:58 (3) 31:28 0:00 (1) 38:57 0:00 (1) 47:10 0:00 (1) 55:50 0:00 (1) 1:04:47 0:00 (1) 1:16:27 0:00 (1)
OSC Orvosegyetem Spo 7:34 0:52 (2) 4:37 2:03 (4) 7:27 0:32 (2) 11:50 0:00 (1) 7:29 0:00 (1) 8:13 0:00 (1) 8:40 0:00 (1) 8:57 0:19 (2) 11:40 0:00 (1)
1:21:50 0:00 (1) 1:32:12 0:00 (1) 1:36:43 0:00 (1) 1:38:19 0:00 (1)
5:23 0:00 (1) 10:22 0:00 (1) 4:31 0:00 (1) 1:36 0:04 (3)
2 Hnilica Thomas 1:44:12 6:42 0:00 (1) 9:16 0:00 (1) 17:40 0:00 (1) 33:38 2:10 (2) 41:16 2:19 (2) 49:58 2:48 (2) 58:57 3:07 (2) 1:07:35 2:48 (2) 1:20:30 4:03 (2)
Junior-Team-Austria 6:42 0:00 (1) 2:34 0:00 (1) 8:24 1:29 (3) 15:58 4:08 (3) 7:38 0:09 (2) 8:42 0:29 (2) 8:59 0:19 (2) 8:38 0:00 (1) 12:55 1:15 (2)
1:26:21 4:31 (2) 1:37:54 5:42 (2) 1:42:40 5:57 (2) 1:44:12 5:53 (2)
5:51 0:28 (2) 11:33 1:11 (2) 4:46 0:15 (2) 1:32 0:00 (1)
3 Nagy András 2:17:05 8:04 1:22 (3) 16:02 6:46 (4) 27:49 10:09 (4) 43:33 12:05 (3) 53:10 14:13 (3) 1:03:19 16:09 (3) 1:13:50 18:00 (3) 1:28:06 23:19 (3) 1:43:13 26:46 (3)
DTC Diósgyőri Tájéko 8:04 1:22 (3) 7:58 5:24 (5) 11:47 4:52 (4) 15:44 3:54 (2) 9:37 2:08 (3) 10:09 1:56 (3) 10:31 1:51 (3) 14:16 5:38 (4) 15:07 3:27 (3)
1:50:26 28:36 (3) 2:07:02 34:50 (3) 2:15:31 38:48 (3) 2:17:05 38:46 (3)
7:13 1:50 (3) 16:36 6:14 (3) 8:29 3:58 (4) 1:34 0:02 (2)
4 Zoboki Mihály 2:50:04 17:42 11:00 (5) 21:27 12:11 (5) 33:39 15:59 (5) 53:55 22:27 (4) 1:05:44 26:47 (4) 1:17:30 30:20 (4) 1:30:07 34:17 (4) 1:43:42 38:55 (4) 2:13:43 57:16 (4)
THT Tapolcai Honvéd 17:42 11:00 (5) 3:45 1:11 (3) 12:12 5:17 (5) 20:16 8:26 (4) 11:49 4:20 (4) 11:46 3:33 (4) 12:37 3:57 (4) 13:35 4:57 (3) 30:01 18:21 (4)
2:21:44 59:54 (4) 2:40:52 1:08:40 (4) 2:48:12 1:11:29 (4) 2:50:04 1:11:45 (4) 8:18
8:01 2:38 (4) 19:08 8:46 (4) 7:20 2:49 (3) 1:52 0:20 (4) *31
Klučár Daniel hiba 8:11 1:29 (4) 10:47 1:31 (2) 17:42 0:02 (2) ----- 28:21 37:14 51:28 1:00:27 1:14:48
RCP Team BRATISLAVA 8:11 1:29 (4) 2:36 0:02 (2) 6:55 0:00 (1) 10:39 8:53 14:14 8:59 14:21
1:20:38 1:32:13 1:36:55 1:38:43
5:50 11:35 4:42 1:48
M50 (9) 10.3 km 9 ep
1(43) 2(33) 3(45) 4(53) 5(51) 6(55) 7(44) 8(50) 9(100)
C
1 Dosek Ágoston 1:01:25 6:26 0:00 (1) 9:19 0:00 (1) 11:23 0:00 (1) 20:21 0:00 (1) 29:27 0:00 (1) 40:21 0:00 (1) 48:14 0:00 (1) 56:44 0:00 (1) 1:00:00 0:00 (1)
OSC Orvosegyetem Spo 6:26 0:00 (1) 2:53 0:00 (1) 2:04 0:00 (1) 8:58 0:00 (1) 9:06 0:00 (1) 10:54 0:00 (1) 7:53 0:24 (2) 8:30 0:00 (1) 3:16 0:43 (5)
1:01:25 0:00 (1)
1:25 0:02 (2)
2 Mlynárik Peter 1:06:51 6:42 0:16 (2) 10:48 1:29 (3) 13:06 1:43 (2) 24:44 4:23 (3) 35:08 5:41 (2) 46:31 6:10 (2) 54:00 5:46 (2) 1:02:41 5:57 (2) 1:05:28 5:28 (2)
K VAZKA Bratislava 6:42 0:16 (2) 4:06 1:13 (5) 2:18 0:14 (3) 11:38 2:40 (3) 10:24 1:18 (3) 11:23 0:29 (2) 7:29 0:00 (1) 8:41 0:11 (2) 2:47 0:14 (3)
1:06:51 5:26 (2)
1:23 0:00 (1)
3 Jankó Tamás 1:10:19 7:03 0:37 (4) 11:09 1:50 (4) 13:26 2:03 (3) 24:26 4:05 (2) 35:15 5:48 (3) 48:07 7:46 (3) 57:09 8:55 (3) 1:06:07 9:23 (3) 1:08:40 8:40 (3)
HSE Hegyisport Szent 7:03 0:37 (4) 4:06 1:13 (5) 2:17 0:13 (2) 11:00 2:02 (2) 10:49 1:43 (4) 12:52 1:58 (4) 9:02 1:33 (3) 8:58 0:28 (3) 2:33 0:00 (1)
1:10:19 8:54 (3)
1:39 0:16 (4)
4 Dravetz Walter 1:14:30 6:49 0:23 (3) 10:47 1:28 (2) 14:07 2:44 (4) 27:37 7:16 (5) 37:58 8:31 (4) 50:29 10:08 (4) 1:00:48 12:34 (4) 1:10:23 13:39 (4) 1:12:56 12:56 (4)
SMA Soproni Műegyete 6:49 0:23 (3) 3:58 1:05 (3) 3:20 1:16 (7) 13:30 4:32 (6) 10:21 1:15 (2) 12:31 1:37 (3) 10:19 2:50 (4) 9:35 1:05 (4) 2:33 0:00 (1)
1:14:30 13:05 (4)
1:34 0:11 (3)
5 Mets Miklós 1:20:49 8:27 2:01 (5) 12:05 2:46 (5) 14:34 3:11 (5) 27:12 6:51 (4) 39:44 10:17 (5) 53:42 13:21 (5) 1:04:09 15:55 (5) 1:15:27 18:43 (5) 1:19:01 19:01 (5)
OSC Orvosegyetem Spo 8:27 2:01 (5) 3:38 0:45 (2) 2:29 0:25 (5) 12:38 3:40 (4) 12:32 3:26 (5) 13:58 3:04 (5) 10:27 2:58 (5) 11:18 2:48 (5) 3:34 1:01 (7)
1:20:49 19:24 (5)
1:48 0:25 (6)
6 Melcher Michael 1:31:14 9:34 3:08 (6) 14:00 4:41 (6) 16:22 4:59 (6) 29:18 8:57 (6) 44:12 14:45 (6) 1:01:30 21:09 (6) 1:13:26 25:12 (6) 1:26:04 29:20 (6) 1:29:30 29:30 (6)
Junior-Team-Austria 9:34 3:08 (6) 4:26 1:33 (7) 2:22 0:18 (4) 12:56 3:58 (5) 14:54 5:48 (7) 17:18 6:24 (7) 11:56 4:27 (7) 12:38 4:08 (6) 3:26 0:53 (6)
1:31:14 29:49 (6)
1:44 0:21 (5)
7 Vekerdy Zoltán 1:39:34 13:40 7:14 (9) 17:40 8:21 (8) 21:49 10:26 (8) 36:15 15:54 (8) 50:33 21:06 (7) 1:06:40 26:19 (7) 1:20:20 32:06 (7) 1:34:07 37:23 (7) 1:37:45 37:45 (7)
BEA Budapesti Egyete 13:40 7:14 (9) 4:00 1:07 (4) 4:09 2:05 (8) 14:26 5:28 (7) 14:18 5:12 (6) 16:07 5:13 (6) 13:40 6:11 (8) 13:47 5:17 (7) 3:38 1:05 (8)
1:39:34 38:09 (7)
1:49 0:26 (7)
8 Domán Gábor 1:47:56 9:50 3:24 (7) 14:39 5:20 (7) 17:29 6:06 (7) 34:58 14:37 (7) 52:12 22:45 (8) 1:13:10 32:49 (8) 1:24:11 35:57 (8) 1:42:43 45:59 (8) 1:45:53 45:53 (8)
THT Tapolcai Honvéd 9:50 3:24 (7) 4:49 1:56 (8) 2:50 0:46 (6) 17:29 8:31 (8) 17:14 8:08 (8) 20:58 10:04 (8) 11:01 3:32 (6) 18:32 10:02 (8) 3:10 0:37 (4)
1:47:56 46:31 (8)
2:03 0:40 (8)
Autrata Vlastimil hiba 13:29 7:03 (8) 31:50 22:31 (9) ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
RCP Team BRATISLAVA 13:29 7:03 (8) 18:21 15:28 (9)
M60 (4) 5.6 km 7 ep
1(41) 2(33) 3(45) 4(43) 5(39) 6(49) 7(100) C
1 Thier Karl 51:48 11:09 2:41 (2) 15:08 0:42 (2) 19:16 1:45 (2) 26:33 1:53 (2) 30:27 0:00 (1) 40:49 0:00 (1) 50:09 0:00 (1) 51:48 0:00 (1)
Heeressportverein Fe 11:09 2:41 (2) 3:59 0:00 (1) 4:08 1:03 (2) 7:17 0:38 (3) 3:54 0:00 (1) 10:22 0:00 (1) 9:20 3:28 (4) 1:39 0:00 (1)
2 Bunyik László 52:52 8:28 0:00 (1) 14:26 0:00 (1) 17:31 0:00 (1) 24:40 0:00 (1) 30:51 0:24 (2) 45:20 4:31 (2) 51:12 1:03 (2) 52:52 1:04 (2)
MEA Miskolci Egyetem 8:28 0:00 (1) 5:58 1:59 (2) 3:05 0:00 (1) 7:09 0:30 (2) 6:11 2:17 (2) 14:29 4:07 (2) 5:52 0:00 (1) 1:40 0:01 (2)
3 Boros Zoltán 1:03:10 14:07 5:39 (3) 20:19 5:53 (3) 24:32 7:01 (3) 31:11 6:31 (3) 37:27 7:00 (3) 53:47 12:58 (3) 1:00:24 10:15 (3) 1:03:10 11:22 (3)
HSE Hegyisport Szent 14:07 5:39 (3) 6:12 2:13 (3) 4:13 1:08 (3) 6:39 0:00 (1) 6:16 2:22 (3) 16:20 5:58 (3) 6:37 0:45 (2) 2:46 1:07 (4)
4 Kardos Ferenc 1:36:14 29:15 20:47 (4) 37:59 23:33 (4) 48:09 30:38 (4) 56:31 31:51 (4) 1:02:55 32:28 (4) 1:25:20 44:31 (4) 1:33:41 43:32 (4) 1:36:14 44:26 (4)
OSC Orvosegyetem Spo 29:15 20:47 (4) 8:44 4:45 (4) 10:10 7:05 (4) 8:22 1:43 (4) 6:24 2:30 (4) 22:25 12:03 (4) 8:21 2:29 (3) 2:33 0:54 (3)
W21E (5) 14.5 km 12 ep
1(33) 2(45) 3(34) 4(51) 5(52) 6(55) 7(44) 8(35) 9(31)
10(39) 11(49) 12(100) C
1 Fajtová Stanislava 1:39:14 6:19 0:00 (1) 9:36 0:01 (2) 17:27 0:26 (2) 33:28 4:23 (2) 41:04 3:41 (2) 49:41 3:49 (2) 57:40 2:47 (2) 1:05:12 0:53 (2) 1:17:46 0:00 (1)
K VAZKA Bratislava 6:19 0:00 (1) 3:17 0:47 (3) 7:51 0:25 (2) 16:01 3:57 (3) 7:36 0:00 (1) 8:37 0:08 (2) 7:59 0:00 (1) 7:32 0:00 (1) 12:34 0:00 (1)
1:23:06 0:00 (1) 1:33:17 0:00 (1) 1:37:50 0:00 (1) 1:39:14 0:00 (1)
5:20 0:00 (1) 10:11 0:00 (1) 4:33 0:00 (1) 1:24 0:00 (1)
2 Füzy Anna 1:43:16 7:05 0:46 (2) 9:35 0:00 (1) 17:01 0:00 (1) 29:05 0:00 (1) 37:23 0:00 (1) 45:52 0:00 (1) 54:53 0:00 (1) 1:04:19 0:00 (1) 1:18:01 0:15 (2)
OSC Orvosegyetem Spo 7:05 0:46 (2) 2:30 0:00 (1) 7:26 0:00 (1) 12:04 0:00 (1) 8:18 0:42 (2) 8:29 0:00 (1) 9:01 1:02 (2) 9:26 1:54 (2) 13:42 1:08 (2)
1:24:08 1:02 (2) 1:36:29 3:12 (2) 1:41:44 3:54 (2) 1:43:16 4:02 (2)
6:07 0:47 (2) 12:21 2:10 (2) 5:15 0:42 (2) 1:32 0:08 (2)
3 Marosffy Orsolya 2:14:47 12:13 5:54 (5) 18:06 8:31 (5) 28:16 11:15 (5) 43:30 14:25 (4) 53:48 16:25 (4) 1:04:29 18:37 (4) 1:15:03 20:10 (4) 1:26:35 22:16 (3) 1:41:59 24:13 (3)
OSC Orvosegyetem Spo 12:13 5:54 (5) 5:53 3:23 (4) 10:10 2:44 (5) 15:14 3:10 (2) 10:18 2:42 (4) 10:41 2:12 (4) 10:34 2:35 (3) 11:32 4:00 (3) 15:24 2:50 (4)
1:49:25 26:19 (3) 2:06:10 32:53 (3) 2:12:55 35:05 (3) 2:14:47 35:33 (3)
7:26 2:06 (3) 16:45 6:34 (3) 6:45 2:12 (4) 1:52 0:28 (4)
4 Kiss Vivien 2:32:03 8:45 2:26 (3) 11:36 2:01 (3) 20:06 3:05 (3) 39:24 10:19 (3) 48:53 11:30 (3) 1:01:35 15:43 (3) 1:14:30 19:37 (3) 1:32:46 28:27 (4) 1:50:22 32:36 (4)
DTC Diósgyőri Tájéko 8:45 2:26 (3) 2:51 0:21 (2) 8:30 1:04 (3) 19:18 7:14 (4) 9:29 1:53 (3) 12:42 4:13 (5) 12:55 4:56 (5) 18:16 10:44 (5) 17:36 5:02 (5)
1:59:30 36:24 (4) 2:22:18 49:01 (4) 2:30:31 52:41 (4) 2:32:03 52:49 (4)
9:08 3:48 (5) 22:48 12:37 (5) 8:13 3:40 (5) 1:32 0:08 (2)
5 Tamás Bianka 2:34:38 10:02 3:43 (4) 16:54 7:19 (4) 26:33 9:32 (4) 55:07 26:02 (5) 1:08:21 30:58 (5) 1:18:59 33:07 (5) 1:30:18 35:25 (5) 1:47:40 43:21 (5) 2:02:47 45:01 (5)
DTC Diósgyőri Tájéko 10:02 3:43 (4) 6:52 4:22 (5) 9:39 2:13 (4) 28:34 16:30 (5) 13:14 5:38 (5) 10:38 2:09 (3) 11:19 3:20 (4) 17:22 9:50 (4) 15:07 2:33 (3)
2:10:24 47:18 (5) 2:27:11 53:54 (5) 2:32:34 54:44 (5) 2:34:38 55:24 (5)
7:37 2:17 (4) 16:47 6:36 (4) 5:23 0:50 (3) 2:04 0:40 (5)
W21B (4) 5.6 km 7 ep
1(41) 2(33) 3(45) 4(43) 5(39) 6(49) 7(100) C
1 Hnilica Lea 44:29 4:24 0:00 (1) 8:45 0:00 (1) 11:43 0:00 (1) 17:13 0:00 (1) 22:00 0:00 (1) 37:02 0:00 (1) 42:50 0:00 (1) 44:29 0:00 (1)
Junior-Team-Austria 4:24 0:00 (1) 4:21 0:00 (1) 2:58 0:00 (1) 5:30 0:00 (1) 4:47 0:00 (1) 15:02 0:26 (2) 5:48 0:51 (2) 1:39 0:00 (1)
2 Hnilica Sonja 53:42 9:01 4:37 (4) 13:51 5:06 (2) 19:23 7:40 (2) 26:52 9:39 (2) 32:23 10:23 (2) 46:59 9:57 (2) 51:56 9:06 (2) 53:42 9:13 (2)
Junior-Team-Austria 9:01 4:37 (4) 4:50 0:29 (2) 5:32 2:34 (2) 7:29 1:59 (2) 5:31 0:44 (2) 14:36 0:00 (1) 4:57 0:00 (1) 1:46 0:07 (2)
3 Vajda - Kovács Ágnes 1:14:22 8:45 4:21 (3) 16:34 7:49 (4) 26:31 14:48 (4) 37:52 20:39 (4) 43:47 21:47 (3) 1:05:12 28:10 (3) 1:11:43 28:53 (3) 1:14:22 29:53 (3)
THT Tapolcai Honvéd 8:45 4:21 (3) 7:49 3:28 (3) 9:57 6:59 (4) 11:21 5:51 (3) 5:55 1:08 (3) 21:25 6:49 (3) 6:31 1:34 (3) 2:39 1:00 (4)
4 Kinde Zsófia 1:15:49 8:11 3:47 (2) 16:33 7:48 (3) 23:38 11:55 (3) 37:06 19:53 (3) 44:26 22:26 (4) 1:07:11 30:09 (4) 1:13:58 31:08 (4) 1:15:49 31:20 (4)
HSP Hidegkúti Sparta 8:11 3:47 (2) 8:22 4:01 (4) 7:05 4:07 (3) 13:28 7:58 (4) 7:20 2:33 (4) 22:45 8:09 (4) 6:47 1:50 (4) 1:51 0:12 (3)
W50 (4) 5.6 km 7 ep
1(41) 2(33) 3(45) 4(43) 5(39) 6(49) 7(100) C
1 Kármán Katalin 48:26 5:28 0:00 (1) 10:56 0:00 (1) 14:27 0:00 (1) 20:34 0:00 (1) 24:49 0:00 (1) 41:16 0:00 (1) 46:19 0:00 (1) 48:26 0:00 (1)
HSE Hegyisport Szent 5:28 0:00 (1) 5:28 0:04 (2) 3:31 0:00 (1) 6:07 0:47 (2) 4:15 0:00 (1) 16:27 2:03 (2) 5:03 0:00 (1) 2:07 0:02 (2)
2 Tömördi Ágnes 50:26 6:06 0:38 (2) 12:40 1:44 (3) 16:29 2:02 (3) 21:49 1:15 (2) 27:28 2:39 (3) 41:52 0:36 (2) 47:53 1:34 (2) 50:26 2:00 (2)
HSE Hegyisport Szent 6:06 0:38 (2) 6:34 1:10 (3) 3:49 0:18 (3) 5:20 0:00 (1) 5:39 1:24 (3) 14:24 0:00 (1) 6:01 0:58 (3) 2:33 0:28 (4)
3 Finder Gaby 53:47 6:25 0:57 (3) 11:49 0:53 (2) 15:27 1:00 (2) 22:10 1:36 (3) 26:35 1:46 (2) 46:07 4:51 (3) 51:42 5:23 (3) 53:47 5:21 (3)
Junior-Team-Austria 6:25 0:57 (3) 5:24 0:00 (1) 3:38 0:07 (2) 6:43 1:23 (3) 4:25 0:10 (2) 19:32 5:08 (3) 5:35 0:32 (2) 2:05 0:00 (1)
4 Králová Eva 1:22:06 13:09 7:41 (4) 24:18 13:22 (4) 30:08 15:41 (4) 38:02 17:28 (4) 44:12 19:23 (4) 1:13:33 32:17 (4) 1:19:44 33:25 (4) 1:22:06 33:40 (4)
K VAZKA Bratislava 13:09 7:41 (4) 11:09 5:45 (4) 5:50 2:19 (4) 7:54 2:34 (4) 6:10 1:55 (4) 29:21 14:57 (4) 6:11 1:08 (4) 2:22 0:17 (3)
OPEN (1) 5.6 km 7 ep
1(41) 2(33) 3(45) 4(43) 5(39) 6(49) 7(100) C
1 Hnilica Hannes 1:24:41 37:28 0:00 (1) 42:56 0:00 (1) 46:30 0:00 (1) 53:14 0:00 (1) 57:41 0:00 (1) 1:17:25 0:00 (1) 1:22:37 0:00 (1) 1:24:41 0:00 (1)
Junior-Team-Austria 37:28 0:00 (1) 5:28 0:00 (1) 3:34 0:00 (1) 6:44 0:00 (1) 4:27 0:00 (1) 19:44 0:00 (1) 5:12 0:00 (1) 2:04 0:00 (1)