1 | Kisvölcsey Ákos | MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako | 54:01 |
2 | Hajduska Balázs | SAS Silvanus Sportegyesület | 56:14 |
3 | Morandini Viktor | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 57:06 |
4 | Nagy Péter | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 57:22 |
5 | Vajda Balázs | SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle | 57:25 |
6 | Kézdy Pál | KFK KFKI Petőfi Sportkör | 61:41 |
7 | Tornai Szabolcs | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 62:06 |
8 | Papp Márton | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 62:19 |
8 | Zengő Benedek | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 62:19 |
10 | Klement Kelén | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 62:34 |
11 | Zai Bálint | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 62:48 |
12 | Lengyel Ádám | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 62:51 |
13 | Györgyi Péter | MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako | 63:40 |
14 | Szűcs Attila | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | 64:11 |
15 | Fekete András | SAS Silvanus Sportegyesület | 65:15 |
16 | Gönczi Róbert | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 66:15 |
17 | Csík Zoltán | KFK KFKI Petőfi Sportkör | 66:58 |
17 | Metzger Balázs | KFK KFKI Petőfi Sportkör | 66:58 |
19 | Gönczi Keve | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 67:21 |
20 | Marosvölgyi Máté | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 70:10 |
21 | Rácz Zoltán | SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle | 71:52 |
22 | Kertész Gábor | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | 73:41 |
23 | Szunyog József dr. | SAS Silvanus Sportegyesület | 75:13 |
24 | Gyimesi Zoltán | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 76:37 |
25 | Vidovics Zoltán | EK Egyesületen kívüli | 77:09 |
26 | Kovács Róbert | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 78:24 |
27 | Vályi Gábor | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 78:25 |
28 | Török Imre | MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba | 78:32 |
29 | Weiler Zsolt | MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba | 79:44 |
30 | Koren Miklós | VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn | 79:49 |
31 | Braun Vilmos | VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn | 85:32 |
32 | Kálmán Péter | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 85:42 |
33 | Diószegi Bálint | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 90:55 |
34 | Fehérvári Zsolt | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 90:59 |
35 | Zempléni András dr. | KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport | 92:27 |
36 | Allwinger Herwig | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 92:41 |
37 | Komjáti András | SAS Silvanus Sportegyesület | 96:19 |
38 | Soltész Árpád | EK Egyesületen kívüli | 110:37 |
39 | Kriza Márton János | BMG Babits Mihály Gimnázium DSE | 111:41 |
40 | Csoboth Mihály | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 113:17 |
41 | Kiss Dénes | JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv | 114:03 |
42 | Kovács Róbert | BMG Babits Mihály Gimnázium DSE | 145:14 |
43 | Kovács Róbert | BMG Babits Mihály Gimnázium DSE | 145:20 |
44 | Ormay Péter | KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport | 155:49 |
45 | Ormay György | KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport | 155:55 |
46 | Kéri Gerzson Ferenc | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | 163:21 |
  |
| Hutter Róbert | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | hiba |
| Györgyi Ábel | MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako | hiba |
| Dr. Sorbán András | EK Egyesületen kívüli | hiba |
| Kaján László | FMT FŐMTERV SK | hiba |
| Albert Gáspár | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | hiba |
| Magyar Tamás Gábor | SAS Silvanus Sportegyesület | hiba |
| Egei Patrik | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | nfb |
| Scultéty Márton | SAS Silvanus Sportegyesület | nfb |
| Hortobágyi Ákos | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | nfb |
  |
  |
  |