1 | Marton János | 68 | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | A | 17:09 |
2 | Komjáti András | 77 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | 17:26 |
3 | Tóth Attila | 80 | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | A | 17:49 |
4 | Marosvölgyi Máté | | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | A | 17:52 |
5 | Máramarosi István | 71 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | 17:57 |
6 | Bojtor Szabolcs | 90 | ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó | A | 18:43 |
7 | Rebák Csaba | 91 | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | A | 18:45 |
8 | Gondár Károly | 62 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | A | 19:21 |
9 | Csík Zoltán | 77 | KFK KFKI Petőfi Sportkör | A | 19:35 |
10 | Forrai Gábor | 79 | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | A | 19:40 |
11 | Nagy Krisztina | 76 | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | AN | 19:54 |
12 | Kovács Ferenc | 85 | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | A | 19:59 |
13 | Zakariás Péter | 70 | TSE Törekvés Sport Egyesület | A | 20:07 |
14 | Uhlir Tímea | 76 | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | AN | 20:25 |
15 | Forrai Miklós | 79 | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | A | 20:44 |
16 | Józsa Balázs Gábor dr. | 76 | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | A | 20:49 |
17 | Máramarosi Ákos | 03 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | 21:19 |
18 | Gyimesi Zoltán | 72 | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | A | 21:22 |
19 | Boros Imre | 77 | SSC Siketek Sport Club | A | 21:31 |
20 | Demeter Zsolt | 81 | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | A | 21:53 |
21 | Szebeli István | 68 | SSC Siketek Sport Club | A | 21:59 |
22 | Tóth Zoltán | 76 | HAV Havas Szabadidő Klub | A | 22:34 |
23 | Dalos Attila | 67 | MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba | A | 22:47 |
24 | Horváth László | | EK Egyesületen kívüli | A | 23:00 |
25 | Kovács Botond Bendegúz | 02 | BMG Babits Mihály Gimnázium DSE | A | 23:01 |
26 | Vályi Gábor | 75 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | A | 24:12 |
27 | Osváth Szabolcs | 78 | KFK KFKI Petőfi Sportkör | A | 25:46 |
28 | Buzás Gyula | 71 | FMT FŐMTERV SK | A | 26:52 |
29 | Togobickij Vera | 82 | AGD Árpád Gimnázium DSK | AN | 27:19 |
30 | Szepesi Imre | 55 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | 27:25 |
31 | Mosolygó Attila | 78 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | 27:30 |
32 | Szalóki Rezső | 52 | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | A | 27:34 |
33 | Jóni János | 64 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | 27:49 |
34 | Koltai Zoltán | | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | A | 28:06 |
35 | Oroszné Tóth Zsuzsanna | 78 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | AN | 28:39 |
36 | Ábri Attila | | BMG Babits Mihály Gimnázium DSE | A | 28:46 |
37 | Gulyás Péter | | EK Egyesületen kívüli | A | 29:40 |
38 | Dósa Ildikó | | EK Egyesületen kívüli | AN | 30:12 |
39 | Nagy Mátyás | | EK Egyesületen kívüli | A | 30:14 |
40 | Kaján László | 51 | FMT FŐMTERV SK | A | 30:26 |
41 | Illés József | | EK Egyesületen kívüli | A | 30:48 |
42 | Zsilinszky Pál | 52 | DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S | A | 32:49 |
43 | Urbán András | 60 | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | A | 36:04 |
44 | Karácsony Mária Katalin | 60 | SIR Sirályok Sportegyesület | AN | 47:54 |
  |
| Máramarosi Rita | 05 | SAS Silvanus Sportegyesület | AN | hiba |
| Komoróczki András | 51 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | hiba |
| Pintér Dávid | | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | A | hiba |
  |
  |
  |