1 | Komjáti András | 77 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | 18:02 |
2 | Hajduska Balázs | 75 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | 19:48 |
3 | Pembery Metthew | | EK Egyesületen kívüli | A | 20:22 |
4 | Jankó Tamás | 58 | HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle | A | 21:10 |
5 | Sprok Bence | 82 | HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület | A | 21:19 |
6 | Hajduska Tímea | 84 | SAS Silvanus Sportegyesület | AN | 21:25 |
7 | Pokornyik Tibor | 62 | TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho | A | 24:16 |
8 | Kézdy Pál | 69 | KFK KFKI Petőfi Sportkör | A | 24:32 |
8 | Tokaji Mónika | 77 | HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület | AN | 24:32 |
10 | Juhász Viktor | 78 | TSE Törekvés Sport Egyesület | A | 25:38 |
11 | Jóni János | 64 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | 25:54 |
12 | Szepesi Imre | 55 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | 26:04 |
13 | Rajmon Imola | 00 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | AN | 26:20 |
14 | Komoróczki András | 51 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | 26:26 |
15 | Vachnovszki Gergely | 79 | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | A | 26:27 |
16 | Abrán József | 71 | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | A | 26:36 |
17 | Császár Barbara | 89 | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | AN | 26:39 |
18 | Pintér Dávid | 88 | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | A | 28:05 |
19 | Bakó Péter | | EK Egyesületen kívüli | A | 28:47 |
20 | Lázár János | 70 | SAS Silvanus Sportegyesület | A | 29:46 |
21 | Oroszné Tóth Zsuzsanna | 78 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | AN | 30:47 |
22 | Gálik Krisztián | 90 | EK Egyesületen kívüli | A | 31:31 |
23 | Juhász István | 53 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | A | 31:34 |
24 | Paavola Kimmo | | EK Egyesületen kívüli | A | 32:51 |
25 | Ódor Viktória | 72 | FMT FŐMTERV SK | AN | 36:17 |
26 | Nagy Zsolt | 59 | FMT FŐMTERV SK | A | 37:20 |
27 | Urbán András | 60 | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | A | 37:55 |
28 | Katona Csilla | 71 | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | AN | 38:11 |
29 | Jelinek István | 43 | PSE Postás Sport Egyesület | A | 39:59 |
30 | Hunyadi Károly | 43 | PSE Postás Sport Egyesület | A | 41:50 |
31 | Galkó Csaba | 68 | SSC Siketek Sport Club | A | 42:07 |
32 | Kudron Emese | | EK Egyesületen kívüli | AN | 43:08 |
33 | Podolyák Kinga | | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | AN | 43:09 |
34 | Karácsony Mária Katalin | 60 | SIR Sirályok Sportegyesület | AN | 44:56 |
35 | Nyári László | | EK Egyesületen kívüli | A | 51:44 |
36 | Baráth Tímea | | TSE Törekvés Sport Egyesület | AN | 57:35 |
37 | Nyakas Klára | 57 | MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba | AN | 1:02:38 |
  |
| Fövenyessy Gabriella Viktór | 77 | FMT FŐMTERV SK | AN | hiba |
| Rojkó Tímea | | EK Egyesületen kívüli | AN | nfb |
  |
  |
  |