1 | Dankó Boróka | 09 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | CN | 36:32 |
2 | Albert Gáspár | 75 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 36:34 |
3 | Albert Zsófia | 06 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | CN | 36:36 |
4 | Ugrin András | | EK Egyesületen kívüli | C | 37:48 |
5 | Komár Béláné | 48 | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | CN | 42:48 |
6 | Tóth Ibolya | | VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn | CN | 44:40 |
7 | Komár Béla | 45 | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | C | 47:01 |
8 | Hegedüs Ágnes | 49 | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | CN | 47:57 |
9 | Vida István | 47 | SAS Silvanus Sportegyesület | C | 48:55 |
10 | Batár-Cserna Zsolt | | SAS Silvanus Sportegyesület | C | 52:08 |
11 | Zsolnay Péter | 06 | TSE Törekvés Sport Egyesület | C | 53:18 |
12 | Duka Bálint | 10 | TSE Törekvés Sport Egyesület | C | 53:46 |
13 | Zakariás János | 61 | TSE Törekvés Sport Egyesület | C | 53:47 |
14 | Szabó Zsuzsanna | 54 | SAS Silvanus Sportegyesület | CN | 53:56 |
15 | Balogh András Márton | 05 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 56:05 |
16 | Nagy Gábor | 43 | SAS Silvanus Sportegyesület | C | 56:57 |
17 | Gasztonyi Gréta | | EK Egyesületen kívüli | CN | 59:27 |
18 | Csongrádi Jenő | 46 | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | C | 1:00:46 |
19 | Schell Levente | 07 | PSE Postás Sport Egyesület | C | 1:00:59 |
20 | Sényi Anikó | | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | CN | 1:01:31 |
21 | Hegedűs Gergely | 89 | SAS Silvanus Sportegyesület | C | 1:01:53 |
22 | Liska Zsófia | | KFK KFKI Petőfi Sportkör | CN | 1:02:46 |
23 | Biacs Zsófia | | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | CN | 1:03:17 |
24 | Szűcs Tamás | | EK Egyesületen kívüli | C | 1:03:30 |
25 | Szűcs Péter | | EK Egyesületen kívüli | C | 1:03:42 |
26 | Orbán Máté | | EK Egyesületen kívüli | C | 1:04:17 |
27 | Kiss Levente | | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 1:04:22 |
28 | Kunecz Rózsa | | EK Egyesületen kívüli | CN | 1:05:17 |
29 | Lohász Márton | 42 | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | C | 1:05:26 |
30 | Kozubovics Dana | | EK Egyesületen kívüli | CN | 1:15:44 |
31 | Tóth-Tarnawa Botond | 09 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | C | 1:17:06 |
32 | Csepeli Bernadett | | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | CN | 1:17:44 |
33 | Pálos Lőrinc | | EK Egyesületen kívüli | C | 1:17:54 |
34 | Nagy Zoltán | | VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn | C | 1:22:27 |
35 | Papp Kornél | | EK Egyesületen kívüli | C | 1:37:26 |
36 | Földesi Zsolt | | EK Egyesületen kívüli | C | 1:37:35 |
  |
| Palkó Márton | | EK Egyesületen kívüli | C | nfb |
  |
  |
  |