1 | Gönczi Péter | TTE TIPO TÁJFUTO ÉS KŐRNYEZETVÉDŐ | 23:07 |
2 | Kovács Kende Pál | TTE Tipo TKE | 23:54 |
2 | Marton János | SPA Tabáni Spartacus SKE | 23:54 |
4 | Gondár Károly | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 24:01 |
5 | Komjáti András | SAS Silvanus Sportegyesület | 24:03 |
6 | Bozsó Norbert | TTE Tipo TKE | 24:54 |
7 | Maráz Mátyás 2.fut. | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 24:56 |
8 | Bojtor Szabolcs | ESP EVSI - Egri Spartacus SE | 25:20 |
9 | Boros Imre | SSC Siketek Sport Club | 25:55 |
10 | Mitró Zoltán | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 26:44 |
11 | Tóth Zoltán | SAS Silvanus Sportegyesület | 27:02 |
12 | Kiss Bálint | SIR Sirályok Sportegyesület | 27:05 |
13 | Szabó Endre | SAS Silvanus Sportegyesület | 27:11 |
14 | Vidovics Zoltán | | 27:33 |
15 | Kovács Gergely | TTE Tipo TKE | 28:14 |
16 | Maráz Gábor | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 28:40 |
16 | Trócsányi Zoltán | SAS Silvanus Sportegyesület | 28:40 |
18 | Rebák Csaba | | 28:46 |
19 | Forrai Gábor | HOD Hód-Mentor Sportegyesület | 29:56 |
20 | Maráz Levente | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 30:16 |
21 | Kézdy Pál | KFK KFKI Petőfi Sportkör | 30:47 |
22 | Lukovszki Viktor | EK Egyesületen kívüli | 31:00 |
23 | Gyimesi Zoltán | TTE TIPO TÁJFUTO ÉS KŐRNYEZETVÉDŐ | 31:27 |
24 | Stark Gergely | MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és | 32:15 |
25 | Kovács Botond Bendegúz | BMG Babits Mihály Gimnázium DSE | 32:49 |
26 | Osváth Szabolcs | KFK KFKI Petőfi Sportkör | 33:01 |
27 | Jóni János | SAS Silvanus Sportegyesület | 33:20 |
28 | Marosán Dávid | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 33:52 |
29 | Miháczi Zoltán | TTE Tipo TKE | 34:16 |
30 | Forrai Miklós | HOD Hód-Mentor Sportegyesület | 34:37 |
31 | Szalóki Rezső | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | 34:54 |
32 | Sipos Ágoston | MSE Megalódusz Sportegylet | 34:55 |
33 | Bejczi Gábor | KFK KFKI Petőfi Sportkör | 35:04 |
34 | Szepesi Imre | SAS Silvanus Sportegyesület | 35:35 |
35 | Csík Zoltán | KFK KFKI Petőfi Sportkör | 36:03 |
36 | Jelinek István | PSE Postás Sport Egyesület | 36:46 |
37 | Juhász István | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 36:53 |
38 | Sajti Tamás | | 37:19 |
39 | Herendi Filipowicz Tamás | | 38:09 |
40 | Ruzsányi Ákos | | 38:15 |
41 | Kaján László | FMT FŐMTERV SK | 38:25 |
42 | Szabó István | | 38:46 |
43 | Bugár Gergely | SPA Tabáni Spartacus SKE | 38:49 |
44 | Juhos György | TTE Tipo TKE | 39:33 |
45 | Horváth Ákos | | 39:34 |
46 | Ludvig István | MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba | 41:29 |
47 | Illés József | | 44:20 |
48 | Urbán András | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 45:27 |
49 | Ormay György | KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport | 45:45 |
50 | Bugár József | SPA Tabáni Spartacus SKE | 46:19 |
51 | Hunyadi Károly | PSE Postás Sport Egyesület | 51:22 |
52 | Ormay Péter | KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport | 57:24 |
53 | Harka-Götz Dániel | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 1:05:03 |
54 | Horváth Imre | SAS Silvanus Sportegyesület | 1:18:50 |
  |
| Maráz Mátyás | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | hiba |
| Ludvig László | | hiba |
  |
  |
  |