1 | Rajnai Tamás | | Férfi rövid | 45:55 |
2 | Józsa Balázs | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi rövid | 47:35 |
3 | Gönczi Zsuzsa | TTE Tipo TKE | Női rövid | 48:12 |
4 | Trócsányi Zoltán | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi rövid | 49:43 |
5 | Kálmán Péter | BEA Budapesti Egyetemi AC | Férfi rövid | 50:43 |
6 | Lada Nikolett | BEA Budapesti Egyetemi AC | Női rövid | 51:00 |
7 | Rebák Csaba | STE TájFutE | Férfi rövid | 51:05 |
8 | Ludvig István | MAF Műegyetemi AFC Budapest | Férfi rövid | 51:38 |
9 | Kocsis Lina | SPA Tabáni Spartacus SKE | Női rövid | 51:39 |
10 | Maráz Levente | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | Férfi rövid | 51:49 |
11 | Kaszanitzky Viktória | SAS Silvanus Sportegyesület | Női rövid | 51:50 |
12 | Vályi Gábor | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi rövid | 52:13 |
13 | Soltész Abigél | MOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport | Női rövid | 52:36 |
14 | Divin Judit | SPA Tabáni Spartacus SKE | Női rövid | 54:57 |
15 | Maloschik Emma | SPA Tabáni Spartacus SKE | Női rövid | 54:58 |
16 | Wallisch Léna | SPA Tabáni Spartacus SKE | Női rövid | 55:02 |
17 | Ruzsányi Ákos | | Férfi rövid | 55:10 |
18 | Komoróczki András | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi rövid | 55:11 |
19 | Jenővári Gabriella | HSE Hegyisport Szentendre | Női rövid | 56:12 |
20 | Rebák Sándor László | STE TájFutE | Férfi rövid | 56:38 |
21 | Szegi Amondó | BEA Budapesti Egyetemi AC | Férfi rövid | 56:52 |
22 | Jóni János | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi rövid | 58:21 |
23 | Sütő Márton | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi rövid | 58:32 |
24 | Schwendtner Erik | SIR Sirályok Sportegyesület | Férfi rövid | 58:48 |
25 | Kézdy Judit | MOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport | Női rövid | 59:39 |
26 | Koppány Kinga | MOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport | Női rövid | 59:40 |
27 | Jelinek István | PSE Postás Sport Egyesület | Férfi rövid | 59:52 |
28 | Schwendtner Balázs | SIR Sirályok Sportegyesület | Férfi rövid | 59:53 |
29 | Molnár Gábor | MAF Műegyetemi AFC Budapest | Férfi rövid | 1:01:07 |
30 | Juhász István | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi rövid | 1:01:42 |
31 | Bugár József | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi rövid | 1:02:53 |
32 | Zelena Dóra | TTE Tipo TKE | Női rövid | 1:02:56 |
33 | Hunyadi Károly | PSE Postás Sport Egyesület | Férfi rövid | 1:03:20 |
34 | Szakál-Biró Sára | MOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport | Női rövid | 1:03:40 |
35 | Gerely Gábor | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi rövid | 1:04:44 |
36 | Kaján László | FMT FŐMTERV SK | Férfi rövid | 1:05:37 |
37 | Zarnóczay Klára | HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület | Női rövid | 1:05:46 |
38 | Ludvig Ágnes | MAF Műegyetemi AFC Budapest | Női rövid | 1:06:06 |
39 | Lázár János | SAS Silvanus Sportegyesület | Férfi rövid | 1:07:15 |
40 | Lázár Tamara | SAS Silvanus Sportegyesület | Női rövid | 1:08:18 |
41 | Biró Lőrinc | BEA Budapesti Egyetemi AC | Férfi rövid | 1:08:39 |
42 | Biró Fruzsina | BEA Budapesti Egyetemi AC | Női rövid | 1:09:26 |
43 | Albert Zsófia | SPA Tabáni Spartacus SKE | Női rövid | 1:10:37 |
43 | Bacsó Piroska | MAF Műegyetemi AFC Budapest | Női rövid | 1:10:37 |
45 | Herter László | MAF Műegyetemi AFC Budapest | Férfi rövid | 1:10:52 |
46 | Andrási Lajos | VHS Veszprémi Honvéd SE | Férfi rövid | 1:11:29 |
47 | Cenner Tibor dr. | FMT FŐMTERV SK | Férfi rövid | 1:12:27 |
48 | Pozsonyi Ferenc | | Férfi rövid | 1:12:44 |
49 | Bugár Gergely | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi rövid | 1:14:13 |
50 | Balázs Ottó | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi rövid | 1:14:58 |
51 | Biró Aletta | BEA Budapesti Egyetemi AC | Női rövid | 1:15:04 |
52 | Szűcs B. Levente | HSP Hidegkúti Spartacus SKE | Férfi rövid | 1:17:48 |
53 | Szabó Gábor | | Férfi rövid | 1:19:54 |
54 | Karácsony Katalin | | Női rövid | 1:24:30 |
55 | Turi László | | Férfi rövid | 1:24:53 |
56 | Podolyák Kinga | | Női rövid | 1:25:23 |
57 | Erdős Ferenc | VSE Vizsla SE | Férfi rövid | 1:31:27 |
58 | Laczkó Tamás | TSE Törekvés Sport Egyesület | Férfi rövid | 1:33:01 |
59 | Kissné Kis Mária | JMD Jászapáti GSZI KKK | Női rövid | 1:37:48 |
60 | Erdős Lili | VSE Vizsla SE | Női rövid | 1:42:51 |
61 | Nyakas Klára | MAF Műegyetemi AFC Budapest | Női rövid | 1:47:13 |
62 | Dékány Tamás | | Férfi rövid | 1:51:36 |
63 | Tóth-Tarnawa Botond | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi rövid | 1:53:19 |
64 | Tóth-Tarnawa István | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi rövid | 1:53:27 |
65 | Kiss Dénes | JMD Jászapáti GSZI KKK | Férfi rövid | 2:00:43 |
66 | Sisa Dorottya | JMD Jászapáti GSZI KKK | Női rövid | 2:00:48 |
67 | Gyirkis Ágnes | OSC Orvosegyetem Sport Club | Női rövid | 2:07:36 |
68 | Kardos Ferenc dr. | OSC Orvosegyetem Sport Club | Férfi rövid | 2:07:41 |
69 | Dulai Erzsébet dr. | | Női rövid | 2:11:59 |
70 | Herczeg Márton | | Férfi rövid | 2:12:26 |
  |
| Barta Csilla | | Női rövid | hiba |
| Nagy Zsófia | SPA Tabáni Spartacus SKE | Női rövid | hiba |
| Oszkó László | SPA Tabáni Spartacus SKE | Férfi rövid | hiba |
| Csontos-Murányi Emma | TTE Tipo TKE | Női rövid | hiba |
  |
  |
  |