Csapat Klub Rajt
F14 (19)
SPA1 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 1:00
VHS1 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle 7:00
VBT VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá 13:00
VHS2 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle 19:00
SPA3 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 25:00
MAT MAT Mazsola Tájfutó és Természetba 31:00
ZTC2 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 37:00
SPA2 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 43:00
THS THS Taszár Honvéd Sportegyesület 49:00
PVS1 PVS Pécsi Vasutas Sportkör 55:00
GOC GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó 61:00
SMA SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é 67:00
PVS2 PVS Pécsi Vasutas Sportkör 73:00
DTC DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl 79:00
SDS SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye 85:00
ZTC1 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 91:00
KST KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte 97:00
SZV SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle 103:00
ETC ETC Egri Testedző Club 109:00
F16 (12)
ESP1 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu 2:00
TTE TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 8:00
HTC HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási 14:00
KST KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte 20:00
ESP2 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu 26:00
ZTC ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 32:00
DTC DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl 38:00
SDS SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye 44:00
SPA2 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 50:00
GOC GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó 56:00
SPA1 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 62:00
SZV SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle 68:00
F18 (11)
PVS PVS Pécsi Vasutas Sportkör 47:00
SPA1 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 53:00
DTC DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl 59:00
GOC GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó 65:00
TTE TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 71:00
ETC ETC Egri Testedző Club 77:00
SZV SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle 83:00
BSC BSC Balatonfüredi Sport Club 89:00
SPA2 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 95:00
GYO GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub 101:00
SDS SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye 107:00
F20 (8)
KST KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte 66:00
SPA2 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 72:00
GYO GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub 78:00
SPA1 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 84:00
DTC DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl 90:00
PVS PVS Pécsi Vasutas Sportkör 96:00
MOM MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako 102:00
ZTC ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 108:00
F21 (14)
SPA SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 3:00
THT THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle 9:00
TTE TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 15:00
DTC2 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl 21:00
GYO GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub 27:00
ETC ETC Egri Testedző Club 33:00
PVS2 PVS Pécsi Vasutas Sportkör 39:00
HOD HOD Hód-mentor sport és műpártoló 45:00
GOC GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó 51:00
DTC1 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl 57:00
JMD JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim 63:00
SZU SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor 69:00
SZV SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle 75:00
PVS1 PVS Pécsi Vasutas Sportkör 81:00
F105 (9)
VBT VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá 3:00
KFK1 KFK KFKI Petőfi Sportkör 9:00
TTE1 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 15:00
KAL2 KAL Kalocsai Sport Egyesület 21:00
ZTC ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 27:00
KFK2 KFK KFKI Petőfi Sportkör 33:00
TTE2 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 39:00
THT THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle 45:00
KAL1 KAL Kalocsai Sport Egyesület 51:00
F125 (20)
POE POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Spork 2:00
JMD JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim 8:00
PVS1 PVS Pécsi Vasutas Sportkör 14:00
SFC SFC Széchenyi István Egyetem Sport 20:00
ESP1 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu 26:00
SPA SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 32:00
KST KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte 38:00
TSE TSE Törekvés Sport Egyesület 44:00
BBB BBB Balassi Bálint Környezetvédő é 50:00
SDS2 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye 56:00
ESP2 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu 62:00
TTE TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 68:00
PVS2 PVS Pécsi Vasutas Sportkör 74:00
GYO GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub 80:00
MAT MAT Mazsola Tájfutó és Természetba 86:00
THS THS Taszár Honvéd Sportegyesület 92:00
VHS VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle 98:00
SDS1 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye 104:00
HTC HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási 110:00
ZTC ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 116:00
F145 (15)
ETC ETC Egri Testedző Club 28:00
PSE PSE Postás Sport Egyesület 34:00
HSP1 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K 40:00
HSE HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle 46:00
HBS HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület 52:00
TTE TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 58:00
OSC OSC Orvosegyetem Sport Club 64:00
MSE MSE Megalódusz Sportegylet 70:00
VTC VTC Veszprémi Tájfutó Club 76:00
HSP2 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K 82:00
MAF MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba 88:00
PVM PVM Pécsi Vörös Meteor SK 94:00
GYO GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub 100:00
SMA SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é 106:00
SPA SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 112:00
F165 (13)
SDS SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye 4:00
SZV SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle 10:00
BTK BTK Bakonyi Tájfutó Klub 16:00
HSE1 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle 22:00
BEA BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C 28:00
POE POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Spork 34:00
TTE TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 40:00
HSE2 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle 46:00
SMA SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é 52:00
MAF MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba 58:00
KST KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte 64:00
PVM PVM Pécsi Vörös Meteor SK 70:00
DIS DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S 76:00
F185 (12)
THS THS Taszár Honvéd Sportegyesület 41:00
HSP HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K 47:00
HER1 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg 53:00
PVS PVS Pécsi Vasutas Sportkör 59:00
PSE PSE Postás Sport Egyesület 65:00
BEA BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C 71:00
KST KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte 77:00
VTC VTC Veszprémi Tájfutó Club 83:00
SZU SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor 89:00
HER2 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg 95:00
ETC ETC Egri Testedző Club 101:00
HBS HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület 107:00
F205 (5)
PVS PVS Pécsi Vasutas Sportkör 82:00
POE POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Spork 88:00
ZTC ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 94:00
BEA BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C 100:00
TTE TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 106:00
N14 (12)
SPA1 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 31:00
DTC DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl 37:00
SZV2 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle 43:00
ZTC ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 49:00
PVS2 PVS Pécsi Vasutas Sportkör 55:00
SDS SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye 61:00
SPA2 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 67:00
MOM MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako 73:00
THS THS Taszár Honvéd Sportegyesület 79:00
SZV1 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle 85:00
ESP ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu 91:00
PVS1 PVS Pécsi Vasutas Sportkör 97:00
N16 (6)
PVS PVS Pécsi Vasutas Sportkör 74:00
JMD JMD Jászapáti, Mészáros Lőrinc Gim 80:00
SDS SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye 86:00
SPA SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 92:00
SZV SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle 98:00
DTC DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl 104:00
N18 (9)
HTC HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási 57:00
TTE TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 63:00
SPA SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 69:00
PVS PVS Pécsi Vasutas Sportkör 75:00
MAT MAT Mazsola Tájfutó és Természetba 81:00
ESP ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu 87:00
SZV SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle 93:00
GOC GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó 99:00
ZTC ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 105:00
N20 (5)
KST KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte 1:00
TTE TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 7:00
SPA SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 13:00
SDS SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye 19:00
KAL KAL Kalocsai Sport Egyesület 25:00
N21 (10)
GOC1 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó 6:00
ETC ETC Egri Testedző Club 12:00
KST KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte 18:00
DTC DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl 24:00
ZTC ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 30:00
SDS SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye 36:00
GYO GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub 42:00
GOC2 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó 48:00
SZV SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle 54:00
PVS PVS Pécsi Vasutas Sportkör 60:00
N105 (7)
OSC OSC Orvosegyetem Sport Club 5:00
GOC GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó 11:00
KAL KAL Kalocsai Sport Egyesület 17:00
KFK KFK KFKI Petőfi Sportkör 23:00
ZTC ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 29:00
TTE TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 35:00
BEA BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C 41:00
N125 (8)
PVS PVS Pécsi Vasutas Sportkör 6:00
ETC ETC Egri Testedző Club 12:00
PVM PVM Pécsi Vörös Meteor SK 18:00
TTE TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 24:00
SMA SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é 30:00
SPA SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 36:00
BBB BBB Balassi Bálint Környezetvédő é 42:00
POE POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Spork 48:00
N145 (9)
HTC HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási 54:00
HSE2 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle 60:00
MAF MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba 66:00
SZV SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle 72:00
HSP HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K 78:00
TTE TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő 84:00
HSE1 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle 90:00
PVM PVM Pécsi Vörös Meteor SK 96:00
PSE PSE Postás Sport Egyesület 102:00
N165 (2)
BEA BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C 4:00
HER HER Balatonalmádi Herkules Sporteg 22:00
NyK (30)
Angyal Dániel EK Egyesületen kívüli 2:00
2 45556 Horváth Zoltánné THS Taszár Honvéd SE 5:00
Üres Vakant 8:00
1 411949 Zempléni Lilla 03 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista 11:00
46033 László Karolina MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó 14:00
45424 László Benedek MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó 17:00
5 2025050 Pál Dorián THS Taszár Honvéd SE 20:00
502366 Nagy Ádám KST Kobányai Sirályok Tájfut 23:00
Papp Viktória EK Egyesületen kívüli 26:00
Üres Vakant 29:00
4 2025043 Müller Júlia THS Taszár Honvéd SE 32:00
Klein Alex EK Egyesületen kívüli 35:00
Üres Vakant 38:00
307572 László Dorottya MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó 41:00
6 1396213 Pál Nándorné THS Taszár Honvéd SE 44:00
Üres Vakant 47:00
Üres Vakant 50:00
Üres Vakant 53:00
3 1396214 Kishanti Petra THS Taszár Honvéd SE 56:00
Üres Vakant 59:00
Üres Vakant 62:00
Üres Vakant 65:00
8 45286 Szabados Magdolna THS Taszár Honvéd SE 68:00
Üres Vakant 71:00
Üres Vakant 74:00
7 1396209 Dr. Pavlovicsné Tomisa An THS Taszár Honvéd SE 77:00
Üres Vakant 80:00
Üres Vakant 83:00
Üres Vakant 86:00
Üres Vakant 89:00
NyT-Rövid (30)
Üres Vakant 3:00
Üres Vakant 6:00
2025033 Trócsányi Péter 97 DIS DISZ Kulturális és Sport 9:00
15 Csongrádi Márta BEA Budapesti Egyetemi Atlét 12:00
Üres Vakant 15:00
12 2025041 Darabos Dorottya THS Taszár Honvéd SE 18:00
Üres Vakant 21:00
Üres Vakant 24:00
14 45555 Horváth Zoltán THS Taszár Honvéd SE 27:00
46068 Trócsányi Eszter 90 DIS DISZ Kulturális és Sport 30:00
Üres Vakant 33:00
Üres Vakant 36:00
13 45554 Darabos Zoltánné THS Taszár Honvéd SE 39:00
Üres Vakant 42:00
Üres Vakant 45:00
10 332826 Kapitány Attiláné 62 PVM Pécsi Vörös Meteor SK 48:00
Üres Vakant 51:00
Üres Vakant 54:00
Üres Vakant 57:00
11 2008515 Szabó Marcell 01 DNS Debreceni Nagyerdo SK 60:00
Üres Vakant 63:00
Üres Vakant 66:00
Üres Vakant 69:00
Üres Vakant 72:00
9 46143 Fischer Mária 52 ARA Alba Regia Atlétikai Klu 75:00
Üres Vakant 78:00
Üres Vakant 81:00
Üres Vakant 84:00
Üres Vakant 87:00
Üres Vakant 90:00
NyT-Hosszú (30)
Üres Vakant 1:00
Üres Vakant 4:00
Üres Vakant 7:00
18 233618 Hajas Csilla 64 BEA Budapesti Egyetemi Atlét 10:00
Üres Vakant 13:00
Üres Vakant 16:00
Üres Vakant 19:00
Üres Vakant 22:00
Üres Vakant 25:00
Üres Vakant 28:00
Üres Vakant 31:00
17 233619 Zempléni András dr. 60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista 34:00
Üres Vakant 37:00
Üres Vakant 40:00
Üres Vakant 43:00
Üres Vakant 46:00
Üres Vakant 49:00
Üres Vakant 52:00
Üres Vakant 55:00
Üres Vakant 58:00
Üres Vakant 61:00
Üres Vakant 64:00
Üres Vakant 67:00
Üres Vakant 70:00
Üres Vakant 73:00
Üres Vakant 76:00
Üres Vakant 79:00
Üres Vakant 82:00
Üres Vakant 85:00
Üres Vakant 88:00