Csütörtöki Tájbringa Széria - 2010. | Cs 2010.04.29. 22:24 |
Részidős eredmények 5. Hármashatárhegy,04.29 | készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008 |
Hely Név Kat Idő
Hosszú (26) 8.0 km 6 ep
1(31) 2(32) 3(33) 4(34) 5(35) 6(36) C
1 Paulovits László Ffi H 38:21 6:15 (8) 7:39 (5) 12:17 (3) 18:11 (1) 26:31 (1) 36:26 (1) 38:21 (1)
Crosskovácsi 6:15 (8) 1:24 (1) 4:38 (1) 5:54 (1) 8:20 (1) 9:55 (5) 1:55 (4)
2 Marosffy Dániel Ffi H 39:02 5:13 (2) 7:05 (3) 12:06 (2) 18:49 (2) 27:45 (2) 37:10 (2) 39:02 (2)
OSC Orvosegyetem SC 5:13 (2) 1:52 (6) 5:01 (4) 6:43 (3) 8:56 (3) 9:25 (3) 1:52 (2)
3 Hajdu Martin Ffi H 39:28 5:20 (3) 6:58 (2) 12:29 (4) 19:00 (3) 28:22 (3) 37:20 (3) 39:28 (3)
TTE Tipo Tájfutó és Kör 5:20 (3) 1:38 (4) 5:31 (5) 6:31 (2) 9:22 (4) 8:58 (1) 2:08 (11)
4 Sommer Michael Ffi H 44:26 5:03 (1) 6:39 (1) 11:34 (1) 22:25 (4) 32:13 (4) 42:34 (4) 44:26 (4)
OK OEST 5:03 (1) 1:36 (3) 4:55 (2) 10:51 (19) 9:48 (5) 10:21 (11) 1:52 (2)
5 Józsa Balázs Gábor Ffi H 46:46 6:11 (6) 8:17 (7) 14:00 (5) 22:59 (5) 34:11 (5) 44:40 (5) 46:46 (5)
RTF Rendőrtiszti Főisko 6:11 (6) 2:06 (11) 5:43 (6) 8:59 (12) 11:12 (14) 10:29 (12) 2:06 (10)
6 Egei Tamás Ffi H 47:16 9:36 (19) 12:32 (20) 17:31 (10) 24:51 (7) 34:40 (6) 44:40 (5) 47:16 (6)
TTE Tipo Tájfutó és Kör 9:36 (19) 2:56 (22) 4:59 (3) 7:20 (4) 9:49 (6) 10:00 (7) 2:36 (20)
7 Pintér Ferenc Ffi H 47:20 6:52 (11) 8:22 (8) 18:48 (13) 27:05 (12) 35:55 (9) 45:33 (8) 47:20 (7)
EK Egyesületen kívüli 6:52 (11) 1:30 (2) 10:26 (17) 8:17 (7) 8:50 (2) 9:38 (4) 1:47 (1)
8 Jankó Tamás Ffi H 47:32 6:14 (7) 8:03 (6) 16:38 (7) 24:45 (6) 35:15 (7) 45:32 (7) 47:32 (8)
HSE Hegyisport Szentend 6:14 (7) 1:49 (5) 8:35 (15) 8:07 (6) 10:30 (9) 10:17 (10) 2:00 (7)
9 Fehér Csaba Ffi H 49:21 7:18 (12) 9:14 (11) 19:42 (16) 28:13 (15) 38:08 (12) 47:13 (10) 49:21 (9)
KTM 7:18 (12) 1:56 (8) 10:28 (18) 8:31 (8) 9:55 (7) 9:05 (2) 2:08 (11)
10 Hajdu Erik Ffi H 49:39 6:28 (10) 8:52 (10) 16:15 (6) 25:11 (8) 35:49 (8) 47:07 (9) 49:39 (10)
TTE Tipo Tájfutó és Kör 6:28 (10) 2:24 (17) 7:23 (10) 8:56 (10) 10:38 (11) 11:18 (17) 2:32 (18)
11 Cseh Veronika Női H 50:24 9:39 (20) 11:53 (18) 17:52 (12) 26:32 (10) 38:04 (11) 48:07 (11) 50:24 (11)
MSE Megalódusz SE 9:39 (20) 2:14 (13) 5:59 (8) 8:40 (9) 11:32 (16) 10:03 (8) 2:17 (15)
12 Dankó István Ffi H 50:40 8:13 (15) 10:27 (13) 17:40 (11) 25:39 (9) 37:07 (10) 48:19 (12) 50:40 (12)
TTE Tipo Tájfutó és Kör 8:13 (15) 2:14 (13) 7:13 (9) 7:59 (5) 11:28 (15) 11:12 (14) 2:21 (16)
13 Egei Patrik Ffi H 52:37 9:01 (17) 11:42 (17) 19:10 (15) 28:08 (14) 38:52 (13) 50:04 (13) 52:37 (13)
TTE Tipo Tájfutó és Kör 9:01 (17) 2:41 (20) 7:28 (12) 8:58 (11) 10:44 (12) 11:12 (14) 2:33 (19)
14 Erdei Sándor Ffi H 54:20 7:22 (13) 9:40 (12) 17:14 (9) 27:19 (13) 40:05 (15) 51:29 (14) 54:20 (14)
EK Egyesületen kívüli 7:22 (13) 2:18 (16) 7:34 (13) 10:05 (16) 12:46 (19) 11:24 (18) 2:51 (22)
15 Hegedűs Zoltán Ffi H 54:44 9:45 (21) 11:41 (16) 20:40 (17) 30:51 (16) 41:21 (16) 52:35 (15) 54:44 (15)
EK Egyesületen kívüli 9:45 (21) 1:56 (8) 8:59 (16) 10:11 (17) 10:30 (9) 11:14 (16) 2:09 (13)
16 Bihari Zoltán Ffi H 55:02 5:20 (3) 7:15 (4) 22:24 (18) 32:41 (19) 43:08 (18) 53:03 (16) 55:02 (16)
KFK KFKI Petőfi Sportkö 5:20 (3) 1:55 (7) 15:09 (23) 10:17 (18) 10:27 (8) 9:55 (5) 1:59 (6)
17 Köllőd Róbert Ffi H 56:34 8:56 (16) 11:00 (15) 16:48 (8) 26:45 (11) 39:52 (14) 54:36 (17) 56:34 (17)
KFK KFKI Petőfi Sportkö 8:56 (16) 2:04 (10) 5:48 (7) 9:57 (15) 13:07 (20) 14:44 (20) 1:58 (5)
18 Beöthy Farkas Ffi H 57:45 6:26 (9) 8:43 (9) 23:11 (20) 32:40 (18) 44:23 (19) 55:31 (18) 57:45 (18)
EK Egyesületen kívüli 6:26 (9) 2:17 (15) 14:28 (21) 9:29 (14) 11:43 (18) 11:08 (13) 2:14 (14)
19 Tóth Bendegúz Ffi H 57:58 8:09 (14) 10:38 (14) 19:05 (14) 31:01 (17) 42:43 (17) 55:32 (19) 57:58 (19)
KOS Hegyvidék-KFKI Opti 8:09 (14) 2:29 (18) 8:27 (14) 11:56 (20) 11:42 (17) 12:49 (19) 2:26 (17)
20 Gulyás Lőrinc Ffi H 61:37 11:10 (23) 15:40 (23) 23:06 (19) 38:19 (21) 49:28 (20) 59:35 (20) 61:37 (20)
EK Egyesületen kívüli 11:10 (23) 4:30 (24) 7:26 (11) 15:13 (23) 11:09 (13) 10:07 (9) 2:02 (8)
21 Marton Ervin Ffi H 75:32 9:17 (18) 11:55 (19) 23:14 (21) 37:24 (20) 53:57 (21) 70:42 (21) 75:32 (21)
PSE Postás SE 9:17 (18) 2:38 (19) 11:19 (19) 14:10 (22) 16:33 (22) 16:45 (23) 4:50 (24)
22 Breuer Tamás Ffi H 82:31 12:42 (24) 14:49 (22) 37:30 (24) 46:49 (23) 64:59 (23) 79:50 (22) 82:31 (22)
Gruppetto Kerékpáros Kl 12:42 (24) 2:07 (12) 22:41 (25) 9:19 (13) 18:10 (23) 14:51 (21) 2:41 (21)
23 Halácsy Viktor Ffi H 84:31 16:37 (25) 19:32 (24) 34:38 (23) 50:55 (24) 65:55 (24) 82:29 (23) 84:31 (23)
Happy Bike SE 16:37 (25) 2:55 (21) 15:06 (22) 16:17 (24) 15:00 (21) 16:34 (22) 2:02 (8)
24 Egei Petra Női H 87:20 10:24 (22) 13:35 (21) 26:11 (22) 38:42 (22) 63:54 (22) 83:36 (24) 87:20 (24)
TTE Tipo Tájfutó és Kör 10:24 (22) 3:11 (23) 12:36 (20) 12:31 (21) 25:12 (24) 19:42 (24) 3:44 (23)
Füzy Anna Női H hiba 5:56 (5) ----- 19:24 28:48 40:00 50:19 52:28
OSC Orvosegyetem SC 5:56 (5) 13:28 9:24 11:12 10:19 2:09
Tüdős Éva Női H hiba 19:54 (26) 27:05 (25) 46:01 (25) ----- ----- ----- 122:23
EK Egyesületen kívüli 19:54 (26) 7:11 (25) 18:56 (24) 76:22
Rövid (17) 6.8 km 5 ep
1(32) 2(34) 3(37) 4(31) 5(36) C
1 Marosffy Dániel (2.mene Ffi R 29:35 7:22 (2) 14:08 (1) 17:57 (1) 20:52 (1) 27:37 (1) 29:35 (1)
OSC Orvosegyetem SC 7:22 (2) 6:46 (1) 3:49 (1) 2:55 (1) 6:45 (1) 1:58 (1)
2 Dalos Attila Ffi R 38:27 9:06 (3) 18:44 (2) 23:32 (2) 26:58 (2) 35:52 (2) 38:27 (2)
MAF Műegyetemi Atlétika 9:06 (3) 9:38 (2) 4:48 (2) 3:26 (2) 8:54 (3) 2:35 (5)
3 Lebedy Máté Ffi R 39:31 5:50 (1) 20:21 (3) 25:50 (3) 29:18 (3) 37:11 (3) 39:31 (3)
EK Egyesületen kívüli 5:50 (1) 14:31 (9) 5:29 (5) 3:28 (3) 7:53 (2) 2:20 (2)
4 Peregi Dániel Ffi R 43:28 11:14 (10) 21:37 (6) 26:46 (5) 31:39 (5) 41:07 (4) 43:28 (4)
SPA Tabáni Spartacus Sp 11:14 (10) 10:23 (3) 5:09 (3) 4:53 (6) 9:28 (4) 2:21 (3)
5 Hidas Zoltán Ffi R 44:53 10:26 (7) 21:18 (5) 26:31 (4) 30:34 (4) 42:21 (5) 44:53 (5)
KST Kőbányai Sirályok T 10:26 (7) 10:52 (5) 5:13 (4) 4:03 (4) 11:47 (5) 2:32 (4)
6 Hegedüs Béla Ffi RF 55:04 11:05 (9) 24:04 (7) 31:02 (7) 36:14 (7) 51:14 (6) 55:04 (6)
KST Kőbányai Sirályok T 11:05 (9) 12:59 (7) 6:58 (9) 5:12 (9) 15:00 (13) 3:50 (14)
7 Bali Péter Ffi R 57:29 10:11 (5) 27:39 (11) 33:48 (9) 39:38 (9) 53:48 (8) 57:29 (7)
EK Egyesületen kívüli 10:11 (5) 17:28 (12) 6:09 (6) 5:50 (12) 14:10 (9) 3:41 (12)
8 Kovács Zoltán Ffi R 57:43 10:27 (8) 21:10 (4) 27:38 (6) 32:46 (6) 54:01 (9) 57:43 (8)
EK Egyesületen kívüli 10:27 (8) 10:43 (4) 6:28 (8) 5:08 (8) 21:15 (17) 3:42 (13)
9 Gadó György Ffi RF 58:02 11:49 (12) 28:30 (13) 35:30 (10) 40:57 (10) 55:07 (10) 58:02 (9)
OSC Orvosegyetem SC 11:49 (12) 16:41 (11) 7:00 (10) 5:27 (11) 14:10 (9) 2:55 (9)
10 Rendek Géza Ffi R 61:55 11:48 (11) 27:29 (9) 37:05 (11) 43:54 (11) 59:01 (11) 61:55 (10)
EK Egyesületen kívüli 11:48 (11) 15:41 (10) 9:36 (14) 6:49 (13) 15:07 (14) 2:54 (8)
11 Kiss Zsolt Ffi RF 64:15 12:30 (13) 25:29 (8) 32:29 (8) 37:50 (8) 52:11 (7) 64:15 (11)
EK Egyesületen kívüli 12:30 (13) 12:59 (7) 7:00 (10) 5:21 (10) 14:21 (11) 12:04 (17)
12 Nyíri Tibor Ffi R 68:52 13:24 (15) 41:45 (16) 48:10 (15) 52:30 (12) 66:15 (12) 68:52 (12)
BDI Budapesti Diáksport 13:24 (15) 28:21 (16) 6:25 (7) 4:20 (5) 13:45 (8) 2:37 (6)
13 Dalos Áron Ffi R 69:27 9:38 (4) 28:00 (12) 46:37 (13) 53:40 (13) 66:34 (13) 69:27 (13)
SPA Tabáni Spartacus Sp 9:38 (4) 18:22 (13) 18:37 (17) 7:03 (14) 12:54 (7) 2:53 (7)
14 Dalos Máté Ffi R 70:22 10:22 (6) 29:18 (14) 47:27 (14) 54:49 (15) 67:24 (14) 70:22 (14)
SPA Tabáni Spartacus Sp 10:22 (6) 18:56 (14) 18:09 (16) 7:22 (15) 12:35 (6) 2:58 (10)
15 Horváth Adrienn Női R 74:36 14:44 (16) 27:32 (10) 45:18 (12) 54:10 (14) 70:35 (15) 74:36 (15)
EK Egyesületen kívüli 14:44 (16) 12:48 (6) 17:46 (15) 8:52 (16) 16:25 (15) 4:01 (15)
16 Majoros Gábor Ffi R 81:01 13:07 (14) 50:17 (17) 57:42 (17) 62:47 (17) 77:29 (16) 81:01 (16) 17:34
EK Egyesületen kívüli 13:07 (14) 37:10 (17) 7:25 (12) 5:05 (7) 14:42 (12) 3:32 (11) *31
17 Tönköly Erika Női R 85:51 18:15 (17) 40:53 (15) 50:27 (16) 62:00 (16) 80:48 (17) 85:51 (17)
Száguldó Virágok 18:15 (17) 22:38 (15) 9:34 (13) 11:33 (17) 18:48 (16) 5:03 (16)