Hungarian MTBO Championship, Austria Cup and Gelse Cup | H 2011.08.08. 7:46 |
Részidős eredmények Versenynap 1 | készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007 |
Hely Rajtsz Név Idő
M21E (14) 18.1 km 0 m 16 ep
1(31) 2(32) 3(33) 4(34) 5(35) 6(36) 7(37) 8(38) 9(39) 10(40) 11(41) 12(42) 13(45) 14(44)
15(48) 16(100) C
1 Haselsberger Kevin 1:38:42 7:44 14:07 17:12 20:02 26:07 39:35 43:18 53:51 57:52 1:01:48 1:08:42 1:13:33 1:19:53 1:29:10
Naturfreunde Villach 7:44 6:23 3:05 2:50 6:05 13:28 3:43 10:33 4:01 3:56 6:54 4:51 6:20 9:17
1:36:15 1:38:20 1:38:42
7:05 2:05 0:22
2 Sommer Michael 1:41:18 8:44 15:22 17:35 21:07 27:17 42:18 46:04 55:26 59:00 1:02:27 1:08:14 1:14:29 1:20:56 1:29:39
OK OST Danmark 8:44 6:38 2:13 3:32 6:10 15:01 3:46 9:22 3:34 3:27 5:47 6:15 6:27 8:43
1:38:46 1:40:58 1:41:18
9:07 2:12 0:20
3 Breitschadel Tobias 1:41:41 8:55 15:57 18:00 21:00 26:42 40:41 44:20 59:11 1:02:48 1:06:35 1:12:45 1:16:03 1:23:17 1:32:32
ASKÖ Henndorf Orientiering 8:55 7:02 2:03 3:00 5:42 13:59 3:39 14:51 3:37 3:47 6:10 3:18 7:14 9:15
1:39:14 1:41:20 1:41:41
6:42 2:06 0:21
4 Moser Martin 1:44:51 8:07 15:25 17:38 20:48 27:01 39:06 45:07 55:32 1:03:48 1:07:25 1:13:39 1:19:26 1:25:47 1:35:52
Naturfreunde Villach 8:07 7:18 2:13 3:10 6:13 12:05 6:01 10:25 8:16 3:37 6:14 5:47 6:21 10:05
1:42:26 1:44:31 1:44:51
6:34 2:05 0:20
5 Haingartner Christoph 1:45:45 8:26 15:54 18:30 21:25 27:17 40:25 44:03 1:00:59 1:05:08 1:08:51 1:14:53 1:19:39 1:26:32 1:35:23
OLC Graz 8:26 7:28 2:36 2:55 5:52 13:08 3:38 16:56 4:09 3:43 6:02 4:46 6:53 8:51
1:43:20 1:45:24 1:45:45
7:57 2:04 0:21
6 Rózsa László 1:57:31 10:52 18:41 21:07 24:31 32:46 51:50 55:47 1:08:22 1:12:12 1:16:07 1:22:51 1:28:33 1:35:46 1:46:42
MSE Megalódusz SE 10:52 7:49 2:26 3:24 8:15 19:04 3:57 12:35 3:50 3:55 6:44 5:42 7:13 10:56
1:54:40 1:57:05 1:57:31
7:58 2:25 0:26
7 Marosffy Dániel 1:58:12 13:44 21:13 23:42 27:22 34:11 53:14 57:16 1:08:15 1:13:04 1:17:04 1:24:53 1:28:55 1:37:24 1:47:36
OSC Orvosegyetem SC 13:44 7:29 2:29 3:40 6:49 19:03 4:02 10:59 4:49 4:00 7:49 4:02 8:29 10:12
1:55:28 1:57:48 1:58:12
7:52 2:20 0:24
8 Lukavec Peter 1:58:55 13:41 22:08 24:28 28:37 35:40 50:01 55:40 1:08:48 1:13:06 1:17:57 1:25:19 1:28:55 1:36:42 1:47:38
Czech junior team 13:41 8:27 2:20 4:09 7:03 14:21 5:39 13:08 4:18 4:51 7:22 3:36 7:47 10:56
1:56:17 1:58:34 1:58:55
8:39 2:17 0:21
9 Vajda Zsolt 2:08:50 11:02 18:42 21:28 24:49 34:59 50:17 54:45 1:09:45 1:13:58 1:19:17 1:28:13 1:32:36 1:44:08 1:56:19
THT Tapolcai Honvéd SE 11:02 7:40 2:46 3:21 10:10 15:18 4:28 15:00 4:13 5:19 8:56 4:23 11:32 12:11
2:05:46 2:08:21 2:08:50
9:27 2:35 0:29
10 Novak Libor 2:17:38 11:25 20:39 23:42 27:59 36:44 56:44 1:01:30 1:15:55 1:20:22 1:24:49 1:33:22 1:38:20 1:48:19 2:04:10
Czech junior team 11:25 9:14 3:03 4:17 8:45 20:00 4:46 14:25 4:27 4:27 8:33 4:58 9:59 15:51
2:14:45 2:17:12 2:17:38
10:35 2:27 0:26
11 Bihari Zoltán 2:21:08 12:04 21:31 25:12 30:29 38:28 56:10 1:01:18 1:17:46 1:25:03 1:32:00 1:41:41 1:47:09 1:56:59 2:08:45
KFK KFKI Petőfi Sportkör 12:04 9:27 3:41 5:17 7:59 17:42 5:08 16:28 7:17 6:57 9:41 5:28 9:50 11:46
2:18:18 2:20:41 2:21:08
9:33 2:23 0:27
12 Hnilica Thomas 2:36:57 14:03 24:59 29:32 34:02 43:01 1:08:05 1:13:54 1:29:34 1:35:09 1:40:56 1:50:03 1:56:44 2:08:35 2:23:40
OLT Transdanubien 14:03 10:56 4:33 4:30 8:59 25:04 5:49 15:40 5:35 5:47 9:07 6:41 11:51 15:05
2:34:02 2:36:31 2:36:57
10:22 2:29 0:26
13 Grün Dominik 3:11:43 12:47 24:51 28:20 33:04 42:37 1:08:14 1:15:30 1:37:48 1:42:58 1:49:14 2:00:53 2:06:43 2:17:20 2:38:58
OLG Ströck Wien 12:47 12:04 3:29 4:44 9:33 25:37 7:16 22:18 5:10 6:16 11:39 5:50 10:37 21:38
3:01:22 3:10:25 3:11:43
22:24 9:03 1:18
Rief Andreas hiba 8:16 14:35 16:46 19:46 25:20 37:12 40:56 51:10 54:21 57:51 1:03:54 ----- 1:14:42 -----
OLT Transdanubien 8:16 6:19 2:11 3:00 5:34 11:52 3:44 10:14 3:11 3:30 6:03 10:48
----- -----
M20 (8) 14.8 km 0 m 11 ep
1(43) 2(31) 3(39) 4(36) 5(37) 6(41) 7(32) 8(33) 9(42) 10(50) 11(100) C
1 Ludvik Vojtech 1:32:17 4:23 12:07 22:42 34:42 38:58 55:28 1:08:28 1:11:00 1:19:04 1:29:16 1:31:58 1:32:17
Czech junior team 4:23 7:44 10:35 12:00 4:16 16:30 13:00 2:32 8:04 10:12 2:42 0:19
2 Horváth Marcell 1:38:12 4:28 14:11 26:31 40:41 44:31 59:19 1:11:24 1:13:48 1:22:22 1:34:34 1:37:45 1:38:12
KST/VKE-Nelson-Aminostar 4:28 9:43 12:20 14:10 3:50 14:48 12:05 2:24 8:34 12:12 3:11 0:27
3 Stanek Tomas 1:42:12 7:07 18:21 29:59 45:15 49:23 59:47 1:15:02 1:17:41 1:27:13 1:39:02 1:41:49 1:42:12
Czech junior team 7:07 11:14 11:38 15:16 4:08 10:24 15:15 2:39 9:32 11:49 2:47 0:23
4 Bedő Csaba 1:47:06 4:23 16:15 35:58 49:58 53:59 1:08:48 1:20:35 1:23:02 1:31:41 1:42:54 1:46:45 1:47:06
BSC/VKE-Nelson-Aminostar 4:23 11:52 19:43 14:00 4:01 14:49 11:47 2:27 8:39 11:13 3:51 0:21
5 Németh Bence 1:48:38 5:07 14:59 27:57 44:12 49:37 1:03:06 1:18:45 1:21:59 1:31:17 1:45:02 1:48:16 1:48:38
VHS/VKE-Nelson-Aminostar 5:07 9:52 12:58 16:15 5:25 13:29 15:39 3:14 9:18 13:45 3:14 0:22
6 Gutschi Dieter 1:50:21 4:34 16:15 28:49 48:21 52:43 1:05:32 1:23:29 1:26:07 1:34:59 1:46:30 1:49:51 1:50:21
Naturfreunde Villach 4:34 11:41 12:34 19:32 4:22 12:49 17:57 2:38 8:52 11:31 3:21 0:30
7 Seppele Markus 1:54:25 5:57 16:05 29:18 45:51 50:41 1:03:46 1:20:35 1:24:28 1:36:27 1:50:23 1:53:58 1:54:25
Naturfreunde Villach 5:57 10:08 13:13 16:33 4:50 13:05 16:49 3:53 11:59 13:56 3:35 0:27
Erdős Gergely hiba 6:52 20:06 52:18 1:17:16 1:30:11 1:48:25 ----- ----- ----- 1:59:45 2:04:41 2:05:15
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F 6:52 13:14 32:12 24:58 12:55 18:14 11:20 4:56 0:34
M17 (8) 8.9 km 0 m 8 ep
1(34) 2(35) 3(39) 4(40) 5(46) 6(42) 7(48) 8(100) C
1 Nagy Benő 52:04 9:39 16:32 21:57 27:06 32:54 39:16 49:16 51:38 52:04
DTC Diósgyőri Tájfutó Club 9:39 6:53 5:25 5:09 5:48 6:22 10:00 2:22 0:26
2 Nemet Michael 57:22 12:01 19:05 24:30 31:13 37:18 44:37 54:31 56:59 57:22
Czech junior team 12:01 7:04 5:25 6:43 6:05 7:19 9:54 2:28 0:23
3 Charvat Jan 1:03:18 11:41 24:41 30:24 37:06 43:12 50:30 1:00:29 1:02:55 1:03:18
Czech junior team 11:41 13:00 5:43 6:42 6:06 7:18 9:59 2:26 0:23
4 Horváth Gergő 1:16:17 12:24 29:32 36:36 43:50 51:00 1:00:38 1:13:04 1:15:55 1:16:17
KST/VKE-Nelson-Aminostar 12:24 17:08 7:04 7:14 7:10 9:38 12:26 2:51 0:22
5 Finder Bernhard 1:18:12 12:47 22:23 29:27 40:41 50:26 1:00:09 1:15:05 1:17:51 1:18:12
HSV Graz 12:47 9:36 7:04 11:14 9:45 9:43 14:56 2:46 0:21
6 Dalos Áron 1:25:32 21:33 38:48 45:45 52:57 1:00:17 1:09:51 1:22:14 1:25:04 1:25:32
SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 21:33 17:15 6:57 7:12 7:20 9:34 12:23 2:50 0:28
Novak Matthias hiba 20:46 ----- ----- ----- ----- ----- 1:15:28 1:19:28 1:20:02
HSV Baden 20:46 54:42 4:00 0:34
Kenyeres Zoltán hiba 28:18 56:40 ----- ----- 1:11:15 ----- ----- 1:39:11 1:39:50
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájéko 28:18 28:22 14:35 27:56 0:39
M14 (6) 6.5 km 0 m 6 ep
1(42) 2(34) 3(46) 4(51) 5(53) 6(100) C
1 Dalos Máté 53:31 17:17 23:42 33:35 43:21 47:45 53:06 53:31
SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 17:17 6:25 9:53 9:46 4:24 5:21 0:25
2 Finder Markus 1:16:13 10:27 22:21 40:47 1:01:14 1:07:17 1:15:40 1:16:13
HSV Graz 10:27 11:54 18:26 20:27 6:03 8:23 0:33
3 Bendicsek Bendegúz 1:17:22 17:23 27:45 43:49 1:03:00 1:10:12 1:16:54 1:17:22
VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó 17:23 10:22 16:04 19:11 7:12 6:42 0:28
4 Erdős Márton 1:20:17 29:19 36:02 47:15 1:00:45 1:12:51 1:19:51 1:20:17
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F 29:19 6:43 11:13 13:30 12:06 7:00 0:26
5 Mesics Mátyás 1:26:55 38:37 47:29 58:58 1:11:00 1:19:02 1:26:22 1:26:55
SMA Soproni Műegyetemi AC 38:37 8:52 11:29 12:02 8:02 7:20 0:33
6 Tokai-Kiss Bálint 1:52:16 57:49 1:05:52 1:20:11 1:36:11 1:43:21 1:51:42 1:52:16
VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozó 57:49 8:03 14:19 16:00 7:10 8:21 0:34
M40 (17) 14.8 km 0 m 11 ep
1(43) 2(31) 3(39) 4(36) 5(37) 6(41) 7(32) 8(33) 9(42) 10(50) 11(100) C
1 Doerfler Dietmar 1:24:01 4:25 13:01 23:08 36:23 40:26 50:17 1:02:36 1:04:56 1:12:24 1:20:55 1:23:37 1:24:01
HSV Baden 4:25 8:36 10:07 13:15 4:03 9:51 12:19 2:20 7:28 8:31 2:42 0:24
2 Friedl Martin 1:32:55 5:02 13:07 25:13 37:30 42:03 53:21 1:05:37 1:08:30 1:17:21 1:29:30 1:32:31 1:32:55
Naturfreunde Wien 5:02 8:05 12:06 12:17 4:33 11:18 12:16 2:53 8:51 12:09 3:01 0:24
3 Pálfi Antal 1:36:38 4:44 13:09 25:32 41:09 45:26 56:42 1:11:06 1:14:10 1:22:42 1:33:09 1:36:12 1:36:38
MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot 4:44 8:25 12:23 15:37 4:17 11:16 14:24 3:04 8:32 10:27 3:03 0:26
4 Borsitzky Hans 1:39:26 4:58 13:00 27:51 40:30 44:56 55:00 1:12:18 1:16:17 1:25:35 1:36:10 1:39:03 1:39:26
HSV Wiener Neustadt 4:58 8:02 14:51 12:39 4:26 10:04 17:18 3:59 9:18 10:35 2:53 0:23
5 Mesics Péter 1:42:12 5:15 15:18 28:23 43:09 48:04 59:33 1:15:14 1:17:57 1:27:26 1:38:38 1:41:44 1:42:12
SMA Soproni Műegyetemi AC 5:15 10:03 13:05 14:46 4:55 11:29 15:41 2:43 9:29 11:12 3:06 0:28
6 Tamás Tibor 1:47:57 5:09 15:43 29:04 46:31 52:52 1:04:20 1:19:42 1:22:26 1:31:34 1:43:04 1:47:33 1:47:57
DTC Diósgyőri Tájfutó Club 5:09 10:34 13:21 17:27 6:21 11:28 15:22 2:44 9:08 11:30 4:29 0:24
7 Novak Roland 1:53:53 5:49 15:21 30:28 45:29 51:05 1:03:55 1:20:20 1:23:24 1:34:24 1:50:04 1:53:23 1:53:53
HSV Baden 5:49 9:32 15:07 15:01 5:36 12:50 16:25 3:04 11:00 15:40 3:19 0:30
8 Gillich István 1:59:53 5:48 19:47 34:31 49:52 56:15 1:11:34 1:27:59 1:30:57 1:40:50 1:55:08 1:59:23 1:59:53
MSE Megalódusz SE 5:48 13:59 14:44 15:21 6:23 15:19 16:25 2:58 9:53 14:18 4:15 0:30
9 Huss Arno 2:00:42 6:51 17:49 34:02 49:51 56:14 1:10:22 1:26:06 1:29:20 1:40:17 1:54:48 2:00:14 2:00:42
OLC Graz 6:51 10:58 16:13 15:49 6:23 14:08 15:44 3:14 10:57 14:31 5:26 0:28
10 Dalos Attila 2:05:28 5:42 16:49 32:26 49:25 55:51 1:12:03 1:29:30 1:32:38 1:44:29 2:01:22 2:04:58 2:05:28
MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot 5:42 11:07 15:37 16:59 6:26 16:12 17:27 3:08 11:51 16:53 3:36 0:30
11 Allwinger Herwig 2:20:16 5:51 17:36 33:22 1:00:59 1:08:02 1:24:17 1:42:28 1:46:14 1:59:40 2:16:00 2:19:48 2:20:16
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 5:51 11:45 15:46 27:37 7:03 16:15 18:11 3:46 13:26 16:20 3:48 0:28
12 Mörk Péter 2:20:23 6:05 20:05 36:33 57:54 1:04:13 1:16:45 1:42:46 1:46:34 1:59:00 2:15:53 2:19:52 2:20:23
MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai 6:05 14:00 16:28 21:21 6:19 12:32 26:01 3:48 12:26 16:53 3:59 0:31
13 Szabó Tamás 2:22:30 6:39 18:47 37:29 59:07 1:06:15 1:23:39 1:43:44 1:47:49 2:02:07 2:17:42 2:22:00 2:22:30
SMA Soproni Műegyetemi AC 6:39 12:08 18:42 21:38 7:08 17:24 20:05 4:05 14:18 15:35 4:18 0:30
14 Weichselberger Wolfgang 2:31:37 6:32 16:42 31:17 46:55 53:13 1:08:43 1:31:56 1:40:56 1:58:54 2:21:20 2:30:38 2:31:37
Österreichischer Touristenklub 6:32 10:10 14:35 15:38 6:18 15:30 23:13 9:00 17:58 22:26 9:18 0:59
15 Prach Franz 2:49:43 10:53 24:14 40:24 1:08:23 1:18:32 1:37:22 1:57:06 2:02:16 2:23:11 2:44:18 2:49:15 2:49:43
Leibnitzer AC 10:53 13:21 16:10 27:59 10:09 18:50 19:44 5:10 20:55 21:07 4:57 0:28
Pölzelbauer Michael hiba 4:59 14:45 27:34 44:48 51:21 1:05:10 ----- ----- 1:35:25 ----- 1:48:55 1:49:38
OLG Ströck Wien 4:59 9:46 12:49 17:14 6:33 13:49 30:15 13:30 0:43
Wallas Klaus hiba 6:10 38:44 ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- 1:04:35 1:05:10
Naturfreunde Villach 6:10 32:34 25:51 0:35
M50 (15) 12.6 km 0 m 9 ep
1(33) 2(32) 3(46) 4(36) 5(37) 6(35) 7(42) 8(47) 9(100) C
1 Dosek Ágoston 1:25:37 16:03 21:05 29:44 41:36 46:30 1:02:11 1:13:11 1:23:44 1:25:11 1:25:37
OSC Orvosegyetem SC 16:03 5:02 8:39 11:52 4:54 15:41 11:00 10:33 1:27 0:26
2 Jankó Tamás 1:32:48 19:26 25:02 35:00 47:13 52:24 1:08:20 1:20:40 1:30:53 1:32:23 1:32:48
HSV Pinkafeld 19:26 5:36 9:58 12:13 5:11 15:56 12:20 10:13 1:30 0:25
3 Schwarz Rudolf 1:44:47 21:44 27:39 38:04 52:38 58:14 1:17:17 1:30:13 1:42:41 1:44:17 1:44:47
HSV Feldbach 21:44 5:55 10:25 14:34 5:36 19:03 12:56 12:28 1:36 0:30
4 Köllöd Róbert 1:51:03 16:13 24:37 43:43 55:15 1:00:26 1:21:44 1:37:55 1:49:04 1:50:34 1:51:03
KFK KFKI Petőfi Sportkör 16:13 8:24 19:06 11:32 5:11 21:18 16:11 11:09 1:30 0:29
5 Lang Gottfried 1:58:36 25:50 31:54 44:20 1:02:44 1:08:59 1:29:10 1:42:56 1:56:31 1:58:08 1:58:36
Naturfreunde Steiermark 25:50 6:04 12:26 18:24 6:15 20:11 13:46 13:35 1:37 0:28
6 Grün Paul 2:00:19 24:02 30:12 42:49 59:35 1:07:19 1:28:34 1:45:20 1:58:02 1:59:48 2:00:19
OLG Ströck Wien 24:02 6:10 12:37 16:46 7:44 21:15 16:46 12:42 1:46 0:31
7 Thier Karl 2:04:46 34:12 40:38 52:15 1:10:25 1:16:58 1:36:40 1:50:31 2:02:44 2:04:18 2:04:46
HSV Feldbach 34:12 6:26 11:37 18:10 6:33 19:42 13:51 12:13 1:34 0:28
8 Seiner Siegfried 2:05:50 30:26 36:25 48:39 1:09:16 1:16:01 1:35:19 1:50:50 2:03:29 2:05:17 2:05:50
OK gittis Klosterneuburg 30:26 5:59 12:14 20:37 6:45 19:18 15:31 12:39 1:48 0:33
9 Pidner Valentin 2:08:42 25:02 31:51 44:37 59:47 1:08:28 1:35:39 1:52:57 2:06:39 2:08:13 2:08:42
HSV Wiener Neustadt 25:02 6:49 12:46 15:10 8:41 27:11 17:18 13:42 1:34 0:29
10 Vekerdy Zoltán 2:08:50 22:55 35:44 49:29 1:05:59 1:13:32 1:33:32 1:53:16 2:06:50 2:08:20 2:08:50
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 22:55 12:49 13:45 16:30 7:33 20:00 19:44 13:34 1:30 0:30
11 Bunyik László 2:16:19 32:42 39:27 57:06 1:15:04 1:23:25 1:42:55 2:01:14 2:14:16 2:15:49 2:16:19
MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai 32:42 6:45 17:39 17:58 8:21 19:30 18:19 13:02 1:33 0:30
12 Honfi Gábor 2:29:55 25:19 33:24 49:03 1:08:59 1:17:26 1:39:17 2:09:30 2:26:58 2:29:14 2:29:55
ESP Egri Spartacus Tájékozódási 25:19 8:05 15:39 19:56 8:27 21:51 30:13 17:28 2:16 0:41
13 Hegedüs Béla 2:31:46 53:55 1:00:27 1:14:30 1:30:23 1:39:49 1:59:59 2:16:11 2:29:46 2:31:20 2:31:46
KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg 53:55 6:32 14:03 15:53 9:26 20:10 16:12 13:35 1:34 0:26
Resch Hannes hiba 51:41 1:00:10 ----- ----- 1:28:35 ----- ----- 2:07:00 2:08:39 2:09:16 1:04:34
Österreichischer Touristenklub 51:41 8:29 28:25 38:25 1:39 0:37 *35
Dravetz Walter hiba 30:35 36:02 46:55 ----- ----- ----- ----- ----- ----- 1:16:22
OLC Graz 30:35 5:27 10:53 29:27
M60 (9) 8.9 km 0 m 8 ep
1(34) 2(35) 3(39) 4(40) 5(46) 6(42) 7(48) 8(100) C
1 Maier Curt 59:45 11:55 19:52 25:32 31:34 38:49 46:05 56:29 59:15 59:45
ASKÖ OLC E. i. Karnten 11:55 7:57 5:40 6:02 7:15 7:16 10:24 2:46 0:30
2 Boros Zoltán 1:04:18 11:58 24:02 29:33 35:05 42:05 50:11 1:00:52 1:03:47 1:04:18
HSE Hegyisport Szentendre Egyesü 11:58 12:04 5:31 5:32 7:00 8:06 10:41 2:55 0:31
3 Fink Karl 1:06:29 12:24 22:42 29:44 35:45 43:30 51:25 1:03:15 1:06:01 1:06:29
OLC Graz 12:24 10:18 7:02 6:01 7:45 7:55 11:50 2:46 0:28
4 Wieland Reinhard 1:09:59 14:17 24:21 31:01 37:24 44:57 54:01 1:06:47 1:09:32 1:09:59
Radclub Schnaittal 14:17 10:04 6:40 6:23 7:33 9:04 12:46 2:45 0:27
5 Lackner Herbert 1:15:24 16:47 28:07 34:06 40:34 47:46 55:05 1:11:24 1:14:55 1:15:24
OLG Ströck Wien 16:47 11:20 5:59 6:28 7:12 7:19 16:19 3:31 0:29
6 Kardos Ferenc dr. 1:44:11 21:57 38:28 48:25 58:08 1:10:48 1:24:47 1:39:44 1:43:35 1:44:11
OSC Orvosegyetem SC 21:57 16:31 9:57 9:43 12:40 13:59 14:57 3:51 0:36
7 Terler Hans 1:48:40 21:36 34:42 43:07 52:43 1:15:57 1:27:05 1:44:58 1:48:08 1:48:40
Naturfreunde Steiermark 21:36 13:06 8:25 9:36 23:14 11:08 17:53 3:10 0:32
8 Wieser Ernst 1:52:01 20:53 40:28 51:11 1:01:17 1:12:57 1:25:24 1:47:35 1:51:28 1:52:01
HSV Pinkafeld 20:53 19:35 10:43 10:06 11:40 12:27 22:11 3:53 0:33
Koch Wolfgang hiba ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
OLCU Viktring
W21E (5) 14.8 km 0 m 11 ep
1(43) 2(31) 3(39) 4(36) 5(37) 6(41) 7(32) 8(33) 9(42) 10(50) 11(100) C
1 Füzy Anna 1:30:16 4:59 13:09 24:15 37:45 41:50 52:23 1:04:55 1:08:17 1:16:32 1:26:36 1:29:54 1:30:16
OSC Orvosegyetem SC 4:59 8:10 11:06 13:30 4:05 10:33 12:32 3:22 8:15 10:04 3:18 0:22
2 Gigon Michaela 1:43:47 5:21 13:57 25:59 47:24 51:59 1:03:14 1:17:24 1:20:00 1:29:19 1:40:17 1:43:21 1:43:47
OLT Transdanubien 5:21 8:36 12:02 21:25 4:35 11:15 14:10 2:36 9:19 10:58 3:04 0:26
3 Reisinger - Zinkl Sonja 1:44:21 4:52 13:34 25:41 39:51 44:42 58:21 1:12:47 1:15:32 1:25:20 1:40:33 1:43:55 1:44:21
LZ Omaha 4:52 8:42 12:07 14:10 4:51 13:39 14:26 2:45 9:48 15:13 3:22 0:26
4 Ponweiser Eva 2:09:29 6:42 18:41 37:08 55:17 1:01:48 1:16:10 1:33:21 1:37:04 1:49:42 2:04:53 2:08:58 2:09:29
HSV Wiener Neustadt 6:42 11:59 18:27 18:09 6:31 14:22 17:11 3:43 12:38 15:11 4:05 0:31
5 Prchalova Ivana 2:18:16 5:47 15:39 29:58 1:09:41 1:16:06 1:28:54 1:43:14 1:47:49 2:00:38 2:13:54 2:17:44 2:18:16
Czech junior team 5:47 9:52 14:19 39:43 6:25 12:48 14:20 4:35 12:49 13:16 3:50 0:32
W20 (5) 12.6 km 0 m 9 ep
1(33) 2(32) 3(46) 4(36) 5(37) 6(35) 7(42) 8(47) 9(100) C
1 Brezinova Marie 1:25:03 16:27 21:12 30:22 41:56 46:52 1:01:16 1:12:57 1:23:11 1:24:37 1:25:03
Czech junior team 16:27 4:45 9:10 11:34 4:56 14:24 11:41 10:14 1:26 0:26
2 Seifertova Magdalena 1:29:25 15:48 20:45 31:44 44:09 49:51 1:05:35 1:17:12 1:27:29 1:28:58 1:29:25
Czech junior team 15:48 4:57 10:59 12:25 5:42 15:44 11:37 10:17 1:29 0:27
3 Novakova Katerina 2:02:13 22:15 28:53 42:30 59:01 1:07:00 1:26:51 1:45:36 1:59:58 2:01:45 2:02:13
Czech junior team 22:15 6:38 13:37 16:31 7:59 19:51 18:45 14:22 1:47 0:28
Haltofova Eva hiba 19:24 25:27 40:23 58:04 1:03:55 ----- ----- ----- ----- 1:26:52
Czech junior team 19:24 6:03 14:56 17:41 5:51 22:57
Maier Melanie hiba 37:40 47:51 1:09:39 ----- ----- ----- ----- ----- -----
ASKÖ OLC E. i. Karnten 37:40 10:11 21:48
W17 (3) 6.5 km 0 m 6 ep
1(42) 2(34) 3(46) 4(51) 5(53) 6(100) C
1 Ritter Julia 53:36 9:43 15:35 26:08 37:18 45:53 53:12 53:36
Sportunion AFS NÖ Süd 9:43 5:52 10:33 11:10 8:35 7:19 0:24
2 Gillich Viktória 1:16:03 11:30 19:42 36:25 52:00 1:05:41 1:15:32 1:16:03
MSE Megalódusz SE 11:30 8:12 16:43 15:35 13:41 9:51 0:31
3 Pirker Lisa 1:34:03 28:02 45:48 1:01:53 1:18:34 1:25:06 1:33:31 1:34:03
Naturfreunde Villach 28:02 17:46 16:05 16:41 6:32 8:25 0:32
W14 (3) 4.0 km 0 m 7 ep
1(52) 2(41) 3(51) 4(53) 5(36) 6(49) 7(100) C
1 Hnilica Lea 48:43 5:21 16:24 21:56 34:09 37:51 42:48 48:13 48:43
OLT Transdanubien 5:21 11:03 5:32 12:13 3:42 4:57 5:25 0:30
2 Prach Doris 54:59 7:39 20:51 25:26 39:45 44:14 49:01 54:24 54:59
Leibnitzer AC 7:39 13:12 4:35 14:19 4:29 4:47 5:23 0:35
3 Hnilica Jana 1:17:58 10:47 25:45 30:54 1:01:58 1:08:14 1:13:21 1:17:20 1:17:58
OLT Transdanubien 10:47 14:58 5:09 31:04 6:16 5:07 3:59 0:38
W40 (4) 12.6 km 0 m 9 ep
1(33) 2(32) 3(46) 4(36) 5(37) 6(35) 7(42) 8(47) 9(100) C
1 Tömördi Ágnes 2:07:47 23:41 30:24 44:15 1:02:47 1:13:00 1:32:37 1:52:36 2:05:18 2:07:06 2:07:47
HSE Hegyisport Szentendre Egyesü 23:41 6:43 13:51 18:32 10:13 19:37 19:59 12:42 1:48 0:41
2 Kalocsai Adrienn 2:17:55 29:33 41:30 56:47 1:14:15 1:21:16 1:43:21 2:00:04 2:15:27 2:17:18 2:17:55
MSE Megalódusz SE 29:33 11:57 15:17 17:28 7:01 22:05 16:43 15:23 1:51 0:37
3 Finder Gaby 2:30:40 33:15 42:41 1:03:48 1:21:22 1:28:40 1:50:31 2:08:34 2:28:19 2:30:03 2:30:40
Naturfreunde Steiermark 33:15 9:26 21:07 17:34 7:18 21:51 18:03 19:45 1:44 0:37
4 Novak Fragner Elisabeth 2:39:42 21:32 27:40 40:04 55:24 1:05:22 1:36:07 1:57:28 2:37:25 2:39:13 2:39:42
HSV Baden 21:32 6:08 12:24 15:20 9:58 30:45 21:21 39:57 1:48 0:29
W50 (4) 8.9 km 0 m 8 ep
1(34) 2(35) 3(39) 4(40) 5(46) 6(42) 7(48) 8(100) C
1 Ritter Waltraud 1:39:05 31:33 41:16 52:03 1:03:10 1:14:03 1:23:39 1:36:04 1:38:37 1:39:05
Sportunion AFS NÖ Süd 31:33 9:43 10:47 11:07 10:53 9:36 12:25 2:33 0:28
2 Gratschmayer Martina 1:40:17 21:02 41:39 49:38 57:37 1:10:02 1:20:56 1:36:18 1:39:44 1:40:17
Österreichischer Touristenklub 21:02 20:37 7:59 7:59 12:25 10:54 15:22 3:26 0:33
3 Fesselhofer Traude 1:46:07 24:58 38:35 47:54 58:20 1:11:23 1:25:05 1:41:34 1:45:27 1:46:07
HSV Wiener Neustadt 24:58 13:37 9:19 10:26 13:03 13:42 16:29 3:53 0:40
4 Zacherl Andrea 2:00:59 30:44 1:01:02 1:10:09 1:19:56 1:28:50 1:40:52 1:57:19 2:00:30 2:00:59
Österreichischer Touristenklub 30:44 30:18 9:07 9:47 8:54 12:02 16:27 3:11 0:29
M21BK (7) 12.6 km 0 m 9 ep
1(33) 2(32) 3(46) 4(36) 5(37) 6(35) 7(42) 8(47) 9(100) C
1 Slivecka Jan 1:45:54 19:14 24:58 35:29 52:18 57:40 1:19:02 1:32:55 1:44:09 1:45:29 1:45:54
Czech junior team 19:14 5:44 10:31 16:49 5:22 21:22 13:53 11:14 1:20 0:25
2 Hidas Zoltán 1:46:30 19:27 25:17 38:19 52:17 59:35 1:17:47 1:31:07 1:44:31 1:46:02 1:46:30
OKSE 19:27 5:50 13:02 13:58 7:18 18:12 13:20 13:24 1:31 0:28
3 Wieser Thomas 1:50:13 28:14 34:27 45:30 1:02:10 1:07:28 1:22:53 1:35:28 1:48:02 1:49:43 1:50:13
HSV Pinkafeld 28:14 6:13 11:03 16:40 5:18 15:25 12:35 12:34 1:41 0:30
4 Bálint Bence 2:04:06 24:01 31:02 45:51 1:01:24 1:10:15 1:30:02 1:48:12 2:01:57 2:03:36 2:04:06
VHS/VKE-Nelson-Aminostar 24:01 7:01 14:49 15:33 8:51 19:47 18:10 13:45 1:39 0:30
5 Kovács Zoltán 2:19:54 17:40 24:04 56:11 1:09:54 1:16:54 1:45:17 2:03:37 2:17:28 2:19:19 2:19:54
OKSE 17:40 6:24 32:07 13:43 7:00 28:23 18:20 13:51 1:51 0:35
6 Rampitsch Markus 2:28:02 31:15 37:32 49:14 1:03:39 1:15:08 1:35:43 2:01:11 2:23:20 2:26:42 2:28:02
OLCU Viktring 31:15 6:17 11:42 14:25 11:29 20:35 25:28 22:09 3:22 1:20
7 Danninger Mario 2:31:23 30:03 37:14 51:33 1:13:23 1:31:15 1:53:43 2:10:25 2:28:39 2:30:42 2:31:23
HSV Graz 30:03 7:11 14:19 21:50 17:52 22:28 16:42 18:14 2:03 0:41
W21BK (3) 8.9 km 0 m 8 ep
1(34) 2(35) 3(39) 4(40) 5(46) 6(42) 7(48) 8(100) C
1 Linhart Gisa 1:20:45 22:10 32:15 39:41 46:04 52:43 1:02:00 1:17:05 1:20:17 1:20:45
HSV Wiener Neustadt 22:10 10:05 7:26 6:23 6:39 9:17 15:05 3:12 0:28
2 Horváth Adrienn 1:41:57 34:39 46:38 55:12 1:03:00 1:13:24 1:23:14 1:38:20 1:41:25 1:41:57
MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot 34:39 11:59 8:34 7:48 10:24 9:50 15:06 3:05 0:32
Hölzer Viktória hiba ----- 1:19:56 ----- ----- ----- ----- ----- -----
EK Egyesületen kívüli 1:19:56
Open (4) 6.5 km 0 m 6 ep
1(42) 2(34) 3(46) 4(51) 5(53) 6(100) C
1 Kiácz Bence 58:15 14:07 21:03 32:18 46:10 51:28 57:47 58:15
HSE Hegyisport Szentendre Egyesü 14:07 6:56 11:15 13:52 5:18 6:19 0:28
2 Raunigg Andreas 1:21:47 36:14 42:56 55:46 1:09:14 1:14:50 1:21:15 1:21:47
Orienteering Praybach 36:14 6:42 12:50 13:28 5:36 6:25 0:32
3 Allwinger Tünde 1:32:03 37:33 45:41 1:00:19 1:16:19 1:23:09 1:31:29 1:32:03
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 37:33 8:08 14:38 16:00 6:50 8:20 0:34
4 Weber-Jungo Marion 2:15:16 27:16 45:08 1:10:30 1:35:44 2:02:00 2:14:32 2:15:16
Orienteering Praybach 27:16 17:52 25:22 25:14 26:16 12:32 0:44
Family (2) 4.0 km 0 m 7 ep
1(52) 2(41) 3(51) 4(53) 5(36) 6(49) 7(100) C
1 Hnilica Hannes 53:56 6:01 16:57 21:50 37:49 44:35 49:18 53:13 53:56
OLT Transdanubien 6:01 10:56 4:53 15:59 6:46 4:43 3:55 0:43
2 Hidas-Mészáros Eszter 1:08:00 14:06 38:13 45:21 55:56 1:00:17 1:03:59 1:07:22 1:08:00
KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Eg 14:06 24:07 7:08 10:35 4:21 3:42 3:23 0:38