49. Tavaszi Spartacus Kupa - 49. Spring Spartacus Cup | V 2012.03.18. 17:10 |
Részidős eredmények Bp. Középtávú Bajnoksága | készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2008 |
Hely Név Idő
F10D (18) 3.1 km 0 m 6 ep
1(112) 2(116) 3(118) 4(145) 5(125) 6(200) C
1 Bálint Benedek 18:42 3:41 6:57 9:27 12:02 16:15 17:47 18:42
VHS Veszprémi Honvéd Spo 3:41 3:16 2:30 2:35 4:13 1:32 0:55
2 Gárdonyi Soma 20:44 3:50 6:58 10:19 15:11 17:35 19:46 20:44
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 3:50 3:08 3:21 4:52 2:24 2:11 0:58
3 Angyal Dániel 20:45 4:29 8:05 11:09 14:38 17:29 19:41 20:45
VHS Veszprémi Honvéd Spo 4:29 3:36 3:04 3:29 2:51 2:12 1:04
4 Keleti Domonkos 24:56 4:47 8:37 11:25 17:38 21:43 23:43 24:56
TTE Tipo Tájfutó és Körn 4:47 3:50 2:48 6:13 4:05 2:00 1:13
5 Schultheisz Botond 25:15 7:17 11:34 15:08 18:51 22:12 24:07 25:15
KFK KFKI Petőfi Sportkör 7:17 4:17 3:34 3:43 3:21 1:55 1:08
6 Toldi Levente 25:16 5:52 10:22 13:44 19:21 22:17 24:12 25:16
SPA Tabáni Spartacus Spo 5:52 4:30 3:22 5:37 2:56 1:55 1:04
7 Fedor Tibor 26:40 7:19 11:17 14:15 18:59 22:02 25:18 26:40
XSOK Sokol Pezinok 7:19 3:58 2:58 4:44 3:03 3:16 1:22
8 Finta András István 28:00 5:04 9:45 13:58 18:51 24:21 26:43 28:00
MAT Mazsola Tájfutó és T 5:04 4:41 4:13 4:53 5:30 2:22 1:17
9 Deme Bálint 28:01 4:53 8:32 15:50 20:09 25:15 27:02 28:01
SPA Tabáni Spartacus Spo 4:53 3:39 7:18 4:19 5:06 1:47 0:59
10 Báder Kristóf 29:38 9:50 14:33 17:49 23:22 26:12 28:21 29:38
MAT Mazsola Tájfutó és T 9:50 4:43 3:16 5:33 2:50 2:09 1:17
11 Varga György 30:40 5:24 8:52 20:29 23:01 27:56 29:49 30:40
EK Egyesületen kívüli 5:24 3:28 11:37 2:32 4:55 1:53 0:51
12 Cserna András 32:26 4:29 7:49 18:40 22:11 25:49 31:14 32:26
MSE Megalódusz Sportegyl 4:29 3:20 10:51 3:31 3:38 5:25 1:12
13 Peics András 36:41 3:52 16:12 20:05 30:43 33:40 35:45 36:41
KFK KFKI Petőfi Sportkör 3:52 12:20 3:53 10:38 2:57 2:05 0:56
14 Zimmer Ágoston 38:47 4:42 8:37 20:37 24:59 30:12 37:19 38:47
FMT FŐMTERV SK 4:42 3:55 12:00 4:22 5:13 7:07 1:28
15 Bálint Ádám 41:23 5:44 10:34 24:27 28:37 37:22 39:53 41:23
VHS Veszprémi Honvéd Spo 5:44 4:50 13:53 4:10 8:45 2:31 1:30
Karvaly Krisztián hiba 4:59 9:17 13:17 19:40 ----- 35:39 37:00
VHS Veszprémi Honvéd Spo 4:59 4:18 4:00 6:23 15:59 1:21
Fülöpp Szabolcs hiba 4:56 8:29 ----- 20:26 24:24 30:42 31:42
SPA Tabáni Spartacus Spo 4:56 3:33 11:57 3:58 6:18 1:00
Osztic Gergő hiba 9:12 12:28 28:57 33:01 ----- 37:15 38:24
TTE Tipo Tájfutó és Körn 9:12 3:16 16:29 4:04 4:14 1:09
F12C (17) 3.0 km 0 m 7 ep
1(114) 2(120) 3(122) 4(146) 5(148) 6(154) 7(200) C
1 Egei Balázs 26:50 4:55 7:33 12:36 17:30 19:47 22:46 25:51 26:50
TTE Tipo Tájfutó és Körn 4:55 2:38 5:03 4:54 2:17 2:59 3:05 0:59
2 Rein Lehel 28:00 5:19 8:16 12:58 17:23 19:33 23:46 26:58 28:00
VHS Veszprémi Honvéd Spo 5:19 2:57 4:42 4:25 2:10 4:13 3:12 1:02
3 Barta Gergely 29:20 4:28 7:05 16:28 21:20 23:17 25:39 28:17 29:20
SPA Tabáni Spartacus Spo 4:28 2:37 9:23 4:52 1:57 2:22 2:38 1:03
4 Józsa Botond 30:42 6:28 9:38 14:48 20:38 23:18 25:56 29:40 30:42
PSE Postás Sport Egyesül 6:28 3:10 5:10 5:50 2:40 2:38 3:44 1:02
5 Szinyéri Bence 31:47 4:27 7:46 13:01 17:54 22:55 26:23 30:38 31:47
ZTC Zalaegerszegi Tájéko 4:27 3:19 5:15 4:53 5:01 3:28 4:15 1:09
6 Rumi Zoárd 31:51 4:54 7:56 14:23 19:49 23:02 26:44 30:26 31:51
SPA Tabáni Spartacus Spo 4:54 3:02 6:27 5:26 3:13 3:42 3:42 1:25
7 Csertán András 32:23 4:41 7:41 15:37 21:38 24:19 28:22 31:23 32:23
ZTC Zalaegerszegi Tájéko 4:41 3:00 7:56 6:01 2:41 4:03 3:01 1:00
8 Erdélyi Tamás 34:20 5:43 9:22 15:08 21:04 25:11 28:49 33:02 34:20
FSC Futárok Sport Club 5:43 3:39 5:46 5:56 4:07 3:38 4:13 1:18
9 Horányi Bence 35:34 5:38 8:38 17:29 25:28 29:18 31:36 34:28 35:34
PAK Paksi Sport Egyesüle 5:38 3:00 8:51 7:59 3:50 2:18 2:52 1:06
10 Magyari Benedek 39:26 5:25 8:54 20:04 27:32 31:37 34:56 38:22 39:26
SPA Tabáni Spartacus Spo 5:25 3:29 11:10 7:28 4:05 3:19 3:26 1:04
11 Lakatos Tamás 40:50 7:18 10:58 16:41 22:02 25:21 34:48 39:42 40:50
SPA Tabáni Spartacus Spo 7:18 3:40 5:43 5:21 3:19 9:27 4:54 1:08
12 Pályi Lőrinc 41:39 8:16 15:00 21:13 26:28 34:54 37:48 40:35 41:39
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 8:16 6:44 6:13 5:15 8:26 2:54 2:47 1:04
13 Váczi Samu Sebestyén 44:15 6:30 10:56 19:02 25:06 31:43 39:05 43:13 44:15
TTE Tipo Tájfutó és Körn 6:30 4:26 8:06 6:04 6:37 7:22 4:08 1:02
14 Skrop Tamás 56:30 5:43 11:59 20:03 38:47 43:08 48:43 55:32 56:30
EK Egyesületen kívüli 5:43 6:16 8:04 18:44 4:21 5:35 6:49 0:58
15 Búzás Benedek 61:27 8:08 11:40 18:59 25:15 49:15 57:25 60:24 61:27
SPA Tabáni Spartacus Spo 8:08 3:32 7:19 6:16 24:00 8:10 2:59 1:03
Klein Alex hiba ----- ----- ----- ----- ----- ----- 39:18 43:11
VHS Veszprémi Honvéd Spo 39:18 3:53
Kerekes Márton hiba 35:57 ----- ----- ----- ----- ----- ----- 55:35
SPA Tabáni Spartacus Spo 35:57 19:38
F14B (19) 3.0 km 0 m 8 ep
1(101) 2(108) 3(109) 4(119) 5(124) 6(126) 7(129) 8(200) C
1 Egei Patrik 23:17 1:44 4:28 5:55 14:47 17:53 19:56 21:14 22:30 23:17
SPA Tabáni Spartacus Spo 1:44 2:44 1:27 8:52 3:06 2:03 1:18 1:16 0:47
2 Ormay Mihály 28:40 1:42 5:21 7:38 17:24 21:34 24:42 26:10 27:36 28:40
SPA Tabáni Spartacus Spo 1:42 3:39 2:17 9:46 4:10 3:08 1:28 1:26 1:04
3 Zacher Márton 30:24 3:01 6:05 7:32 21:14 24:26 26:32 27:56 29:27 30:24
SPA Tabáni Spartacus Spo 3:01 3:04 1:27 13:42 3:12 2:06 1:24 1:31 0:57
4 Gyenizse-Nagy Balázs 33:03 1:46 6:11 7:51 17:47 26:41 28:57 30:52 32:10 33:03
PVS Pécsi Vasutas Sportk 1:46 4:25 1:40 9:56 8:54 2:16 1:55 1:18 0:53
5 Koleszár Csaba 37:29 1:41 7:45 9:27 22:15 28:08 32:37 35:09 36:33 37:29 31:42
SPA Tabáni Spartacus Spo 1:41 6:04 1:42 12:48 5:53 4:29 2:32 1:24 0:56 *127
6 Eszlári Dávid 42:36 1:43 5:50 7:35 21:21 27:21 37:56 39:51 41:34 42:36
VHS Veszprémi Honvéd Spo 1:43 4:07 1:45 13:46 6:00 10:35 1:55 1:43 1:02
7 Weisz Pál 44:05 2:44 8:32 10:42 24:43 31:47 37:51 40:52 43:02 44:05
PAK Paksi Sport Egyesüle 2:44 5:48 2:10 14:01 7:04 6:04 3:01 2:10 1:03
8 Klein Benjamin 45:35 2:20 7:44 9:45 25:30 33:10 39:26 43:00 44:40 45:35
VHS Veszprémi Honvéd Spo 2:20 5:24 2:01 15:45 7:40 6:16 3:34 1:40 0:55
9 Péntek Márton 48:07 2:40 8:35 12:13 29:50 36:28 42:22 44:50 46:52 48:07
BSC Balatonfüredi Sport 2:40 5:55 3:38 17:37 6:38 5:54 2:28 2:02 1:15
10 Ortmann András 48:19 2:20 9:08 13:09 28:57 38:00 41:59 44:42 47:17 48:19
PVS Pécsi Vasutas Sportk 2:20 6:48 4:01 15:48 9:03 3:59 2:43 2:35 1:02
11 Tóth Erik 50:17 2:52 9:24 12:44 30:08 37:25 44:20 46:58 48:56 50:17
KST Kőbányai Sirály Tájf 2:52 6:32 3:20 17:24 7:17 6:55 2:38 1:58 1:21
12 Rajkó Dávid 50:48 2:08 7:18 20:28 35:46 42:04 45:40 48:31 50:00 50:48
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 2:08 5:10 13:10 15:18 6:18 3:36 2:51 1:29 0:48
13 Tihanyi Péter 56:58 2:47 9:54 12:50 31:33 46:10 50:29 53:48 55:49 56:58
SPA Tabáni Spartacus Spo 2:47 7:07 2:56 18:43 14:37 4:19 3:19 2:01 1:09
14 Tóth Balázs 67:37 2:39 8:24 11:03 33:06 43:20 62:32 64:48 66:42 67:37
MAT Mazsola Tájfutó és T 2:39 5:45 2:39 22:03 10:14 19:12 2:16 1:54 0:55
15 Lacza Dávid 85:01 2:33 8:49 22:20 45:48 69:03 78:10 81:06 83:41 85:01
PAK Paksi Sport Egyesüle 2:33 6:16 13:31 23:28 23:15 9:07 2:56 2:35 1:20
16 Csinyi Kristóf 87:52 2:18 12:44 26:10 48:55 72:44 81:49 84:41 87:03 87:52
PAK Paksi Sport Egyesüle 2:18 10:26 13:26 22:45 23:49 9:05 2:52 2:22 0:49
Turschl Bence hiba 9:29 15:56 24:01 ----- ----- ----- ----- 47:10 48:28
SPA Tabáni Spartacus Spo 9:29 6:27 8:05 23:09 1:18
Tenk Lóránt hiba 3:48 12:55 25:51 51:02 65:25 80:53 ----- 93:58 96:38
KFK KFKI Petőfi Sportkör 3:48 9:07 12:56 25:11 14:23 15:28 13:05 2:40
Kovács Előd hiba 5:39 18:41 31:50 ----- 118:49 ----- ----- ----- 138:41 108:45
PAK Paksi Sport Egyesüle 5:39 13:02 13:09 86:59 19:52 *118
F15-18C (8) 2.8 km 0 m 7 ep
1(102) 2(106) 3(111) 4(114) 5(128) 6(130) 7(200) C
1 Toldi Bence 37:07 2:51 6:16 16:12 21:09 31:24 34:19 36:02 37:07
SPA Tabáni Spartacus Spo 2:51 3:25 9:56 4:57 10:15 2:55 1:43 1:05
2 Nagy Gergő 45:06 4:04 9:44 17:50 22:53 38:31 41:34 43:46 45:06
TTE Tipo Tájfutó és Körn 4:04 5:40 8:06 5:03 15:38 3:03 2:12 1:20
3 Nagy Mátyás 46:53 2:37 9:00 17:50 23:33 40:41 43:25 45:41 46:53
TSE Törekvés Sport Egyes 2:37 6:23 8:50 5:43 17:08 2:44 2:16 1:12
4 Révfalusi Csongor 58:31 1:48 4:03 30:41 35:15 51:51 55:52 57:38 58:31
ARA Alba Regia Atlétikai 1:48 2:15 26:38 4:34 16:36 4:01 1:46 0:53
5 Tárkányi Lőrinc 60:54 2:08 7:51 14:44 19:13 55:15 58:16 60:00 60:54
SPA Tabáni Spartacus Spo 2:08 5:43 6:53 4:29 36:02 3:01 1:44 0:54
6 Váczi Buda Benedek 63:05 2:26 10:04 20:42 27:16 56:34 59:38 62:08 63:05
TTE Tipo Tájfutó és Körn 2:26 7:38 10:38 6:34 29:18 3:04 2:30 0:57
7 Nemoda Soma 63:20 2:46 5:52 20:31 27:22 57:45 60:27 62:16 63:20
FSC Futárok Sport Club 2:46 3:06 14:39 6:51 30:23 2:42 1:49 1:04
8 Lazaruic Iván 90:37 19:08 23:37 48:52 59:55 79:57 85:41 88:13 90:37
VHS Veszprémi Honvéd Spo 19:08 4:29 25:15 11:03 20:02 5:44 2:32 2:24
F16B (14) 4.4 km 0 m 11 ep
1(113) 2(127) 3(121) 4(131) 5(133) 6(134) 7(135) 8(149) 9(138) 10(143) 11(200) C
1 Peregi Dániel 37:24 3:11 6:51 11:28 16:30 20:18 21:44 24:02 27:57 33:35 34:59 36:34 37:24
SPA Tabáni Spartacus Spo 3:11 3:40 4:37 5:02 3:48 1:26 2:18 3:55 5:38 1:24 1:35 0:50
2 Tóth Adrián 39:45 4:57 9:03 13:29 19:05 22:57 24:33 27:17 30:53 35:42 37:03 38:55 39:45
TTE Tipo Tájfutó és Körn 4:57 4:06 4:26 5:36 3:52 1:36 2:44 3:36 4:49 1:21 1:52 0:50
3 Lengyel Ádám 41:58 3:24 7:14 12:16 18:08 23:24 25:23 28:31 32:03 37:48 39:06 41:04 41:58
SPA Tabáni Spartacus Spo 3:24 3:50 5:02 5:52 5:16 1:59 3:08 3:32 5:45 1:18 1:58 0:54
4 Szuromi Mátyás 42:06 5:28 10:46 15:50 20:41 24:55 26:32 28:40 32:32 37:53 39:21 41:16 42:06
PVS Pécsi Vasutas Sportk 5:28 5:18 5:04 4:51 4:14 1:37 2:08 3:52 5:21 1:28 1:55 0:50
5 Hajdu Erik 42:19 3:22 7:59 12:28 18:14 23:16 25:12 27:21 30:47 37:21 39:22 41:32 42:19
TTE Tipo Tájfutó és Körn 3:22 4:37 4:29 5:46 5:02 1:56 2:09 3:26 6:34 2:01 2:10 0:47
6 Lakatos Tádé 48:38 5:33 10:29 16:15 23:29 28:57 31:14 33:29 36:54 43:11 45:25 47:43 48:38
SPA Tabáni Spartacus Spo 5:33 4:56 5:46 7:14 5:28 2:17 2:15 3:25 6:17 2:14 2:18 0:55
7 Miavecz Balázs 51:41 2:49 10:00 14:30 21:46 27:00 34:20 37:52 41:14 47:46 49:08 50:57 51:41
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 2:49 7:11 4:30 7:16 5:14 7:20 3:32 3:22 6:32 1:22 1:49 0:44
8 Erdős Márton 54:03 4:09 8:46 14:04 25:34 32:34 35:02 37:42 41:35 48:31 50:51 53:15 54:03
ZTC Zalaegerszegi Tájéko 4:09 4:37 5:18 11:30 7:00 2:28 2:40 3:53 6:56 2:20 2:24 0:48
9 Tóth Péter 61:20 5:35 9:56 14:48 20:52 36:54 39:20 42:25 46:42 55:20 57:43 60:20 61:20
PVS Pécsi Vasutas Sportk 5:35 4:21 4:52 6:04 16:02 2:26 3:05 4:17 8:38 2:23 2:37 1:00
10 Erdős Zoltán 70:07 9:16 17:02 26:04 39:20 44:02 46:25 50:20 55:35 64:21 66:21 69:10 70:07
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 9:16 7:46 9:02 13:16 4:42 2:23 3:55 5:15 8:46 2:00 2:49 0:57
11 Papanek András 86:16 17:56 25:27 34:49 49:30 56:06 59:20 63:14 69:06 80:09 82:31 85:16 86:16
SPA Tabáni Spartacus Spo 17:56 7:31 9:22 14:41 6:36 3:14 3:54 5:52 11:03 2:22 2:45 1:00
12 Pályi Patrik 88:57 31:47 43:20 51:15 60:18 64:51 66:52 69:33 74:50 82:48 84:54 87:47 88:57
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 31:47 11:33 7:55 9:03 4:33 2:01 2:41 5:17 7:58 2:06 2:53 1:10
13 Weiler Vilmos 92:59 5:54 15:09 24:27 39:29 51:42 56:46 62:05 70:10 82:47 87:04 91:20 92:59
SPA Tabáni Spartacus Spo 5:54 9:15 9:18 15:02 12:13 5:04 5:19 8:05 12:37 4:17 4:16 1:39
Dosek Domonkos hiba 27:29 33:01 53:06 63:46 69:11 71:12 ----- 79:04 86:53 89:09 92:41 93:58
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 27:29 5:32 20:05 10:40 5:25 2:01 7:52 7:49 2:16 3:32 1:17
F18B (9) 5.5 km 0 m 13 ep
1(117) 2(139) 3(141) 4(153) 5(152) 6(151) 7(135) 8(134) 9(133) 10(144) 11(140) 12(126) 13(200) C
1 Kazal Márton 45:04 5:04 10:33 13:25 17:05 20:26 22:21 29:32 31:18 32:45 37:53 39:48 42:44 44:15 45:04
PVS Pécsi Vasutas Sportk 5:04 5:29 2:52 3:40 3:21 1:55 7:11 1:46 1:27 5:08 1:55 2:56 1:31 0:49
2 Péntek Mátyás 48:15 4:20 10:37 14:23 17:38 22:02 23:52 31:43 34:49 36:10 41:37 43:30 46:09 47:30 48:15
BSC Balatonfüredi Sport 4:20 6:17 3:46 3:15 4:24 1:50 7:51 3:06 1:21 5:27 1:53 2:39 1:21 0:45
3 Kovács Bertalan 49:34 4:30 9:47 15:38 19:26 23:10 25:10 31:51 34:21 35:54 41:53 44:16 47:00 48:46 49:34
PVS Pécsi Vasutas Sportk 4:30 5:17 5:51 3:48 3:44 2:00 6:41 2:30 1:33 5:59 2:23 2:44 1:46 0:48
4 Hajdu Szása 49:42 4:09 9:39 12:33 16:22 20:59 22:44 31:27 35:03 36:47 42:20 44:22 47:04 48:49 49:42
SPA Tabáni Spartacus Spo 4:09 5:30 2:54 3:49 4:37 1:45 8:43 3:36 1:44 5:33 2:02 2:42 1:45 0:53
5 Jenes Soma 50:26 4:43 9:53 12:49 16:13 20:23 22:08 32:01 34:38 35:58 43:22 45:26 48:08 49:33 50:26
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 4:43 5:10 2:56 3:24 4:10 1:45 9:53 2:37 1:20 7:24 2:04 2:42 1:25 0:53
6 Vajda Balázs 52:45 4:28 10:06 13:01 16:35 20:32 22:36 29:47 33:44 35:26 44:46 46:53 49:46 51:56 52:45
SZV Szegedi Vasutas Spor 4:28 5:38 2:55 3:34 3:57 2:04 7:11 3:57 1:42 9:20 2:07 2:53 2:10 0:49
7 Csöngei Dávid Máté 55:05 5:32 11:56 14:54 19:22 24:48 27:48 35:42 39:11 40:53 46:51 48:57 52:40 54:16 55:05
KST Kőbányai Sirály Tájf 5:32 6:24 2:58 4:28 5:26 3:00 7:54 3:29 1:42 5:58 2:06 3:43 1:36 0:49
8 Pokornyik Bence 67:39 6:32 13:36 17:34 24:48 31:39 34:03 45:22 47:32 49:17 56:19 60:15 64:31 66:32 67:39
TTT Tatai Tömegsport és 6:32 7:04 3:58 7:14 6:51 2:24 11:19 2:10 1:45 7:02 3:56 4:16 2:01 1:07
9 Rusvai László 88:39 10:44 18:37 23:37 29:00 35:20 37:48 55:09 57:43 60:02 77:18 81:32 85:11 87:29 88:39
FSC Futárok Sport Club 10:44 7:53 5:00 5:23 6:20 2:28 17:21 2:34 2:19 17:16 4:14 3:39 2:18 1:10
F20A (4) 5.6 km 0 m 10 ep
1(105) 2(107) 3(119) 4(123) 5(153) 6(151) 7(155) 8(138) 9(137) 10(200) C
1 Peregi Dávid 51:15 3:49 5:09 14:28 17:56 29:31 35:31 38:58 46:24 48:40 50:28 51:15 13:22 25:06 47:58
SPA Tabáni Spartacus Spo 3:49 1:20 9:19 3:28 11:35 6:00 3:27 7:26 2:16 1:48 0:47 *117 *141 *143
2 Horváth Máté 60:45 4:29 5:43 17:53 23:47 36:09 43:20 46:41 55:48 57:58 59:54 60:45
TSE Törekvés Sport Egyes 4:29 1:14 12:10 5:54 12:22 7:11 3:21 9:07 2:10 1:56 0:51
3 Jánosy Bence 66:49 5:31 7:25 21:08 26:39 40:25 47:15 51:24 61:12 63:59 65:48 66:49
SPA Tabáni Spartacus Spo 5:31 1:54 13:43 5:31 13:46 6:50 4:09 9:48 2:47 1:49 1:01
4 Kovács Ádám 77:24 6:34 8:35 24:10 29:44 44:04 52:18 57:00 70:31 73:52 76:30 77:24 73:20
ARA Alba Regia Atlétikai 6:34 2:01 15:35 5:34 14:20 8:14 4:42 13:31 3:21 2:38 0:54 *143
F21A (27) 7.3 km 0 m 18 ep
1(101) 2(104) 3(105) 4(108) 5(119) 6(123) 7(141) 8(152) 9(151) 10(155) 11(135) 12(134) 13(133) 14(132) 15(126) 16(128)
17(129) 18(200) C
1 Taivainen Olli-Markus 46:28 1:16 3:20 4:52 6:21 13:02 15:16 19:37 25:05 26:21 28:34 32:28 34:25 35:33 37:03 42:46 44:11
XJHA Team Finland 1:16 2:04 1:32 1:29 6:41 2:14 4:21 5:28 1:16 2:13 3:54 1:57 1:08 1:30 5:43 1:25
44:42 45:42 46:28
0:31 1:00 0:46
2 Anjala Topi 48:51 1:48 3:56 5:37 7:02 13:43 15:57 20:38 26:09 28:00 30:00 34:21 36:08 37:32 39:14 45:25 46:25
XJHA Team Finland 1:48 2:08 1:41 1:25 6:41 2:14 4:41 5:31 1:51 2:00 4:21 1:47 1:24 1:42 6:11 1:00
46:58 48:05 48:51
0:33 1:07 0:46
3 Nikolov Kiril 50:45 1:33 3:47 5:35 7:11 14:09 16:22 20:47 27:50 29:16 31:26 35:56 37:55 39:20 40:53 47:14 48:13
XKLE Kalevan Rasti 1:33 2:14 1:48 1:36 6:58 2:13 4:25 7:03 1:26 2:10 4:30 1:59 1:25 1:33 6:21 0:59
48:47 49:54 50:45
0:34 1:07 0:51
4 Föhr Tero 50:48 1:14 3:08 4:33 6:01 13:28 15:50 20:31 26:29 27:49 30:09 34:06 36:08 37:30 39:26 45:55 48:27
XJHA Team Finland 1:14 1:54 1:25 1:28 7:27 2:22 4:41 5:58 1:20 2:20 3:57 2:02 1:22 1:56 6:29 2:32
48:59 49:59 50:48
0:32 1:00 0:49
5 Prochazka Jan 51:08 1:26 3:47 5:23 7:29 14:34 16:48 21:35 26:57 28:19 30:35 35:05 37:25 38:40 40:16 47:00 48:46
XKLE Kalevan Rasti 1:26 2:21 1:36 2:06 7:05 2:14 4:47 5:22 1:22 2:16 4:30 2:20 1:15 1:36 6:44 1:46
49:21 50:22 51:08
0:35 1:01 0:46
6 Ikonen Pasi 51:57 1:21 3:25 5:05 6:33 13:29 15:48 20:36 26:41 28:10 30:22 35:02 36:40 38:02 41:40 48:14 49:26
XJHA Team Finland 1:21 2:04 1:40 1:28 6:56 2:19 4:48 6:05 1:29 2:12 4:40 1:38 1:22 3:38 6:34 1:12
49:58 51:01 51:57
0:32 1:03 0:56
7 Huovila Jarkko 52:35 1:32 3:52 5:26 6:59 14:02 17:34 22:24 28:58 30:19 32:41 37:31 39:18 40:37 42:18 48:55 49:50
XKLE Kalevan Rasti 1:32 2:20 1:34 1:33 7:03 3:32 4:50 6:34 1:21 2:22 4:50 1:47 1:19 1:41 6:37 0:55
50:27 51:37 52:35
0:37 1:10 0:58
8 Pajunen Jere 53:16 1:19 4:22 6:12 7:53 15:13 17:48 22:20 27:48 29:13 31:29 36:03 38:26 39:44 42:02 48:19 50:39
XKLE Kalevan Rasti 1:19 3:03 1:50 1:41 7:20 2:35 4:32 5:28 1:25 2:16 4:34 2:23 1:18 2:18 6:17 2:20
51:19 52:28 53:16
0:40 1:09 0:48
9 Zsebeházy István 56:03 1:31 3:51 5:37 9:07 17:17 19:43 24:54 31:55 33:32 35:57 40:56 43:07 44:29 46:14 52:43 53:42
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 1:31 2:20 1:46 3:30 8:10 2:26 5:11 7:01 1:37 2:25 4:59 2:11 1:22 1:45 6:29 0:59
54:13 55:17 56:03
0:31 1:04 0:46
10 Chromy Adam 56:24 1:31 3:52 5:26 9:22 17:15 19:35 24:58 31:37 33:04 35:39 40:17 43:02 44:25 46:05 52:57 53:54
XKLE Kalevan Rasti 1:31 2:21 1:34 3:56 7:53 2:20 5:23 6:39 1:27 2:35 4:38 2:45 1:23 1:40 6:52 0:57
54:29 55:33 56:24
0:35 1:04 0:51
11 Heinonen Mikko 56:25 1:45 4:03 5:38 7:15 15:10 18:14 23:47 30:26 31:56 34:36 40:04 41:42 43:07 45:17 52:39 53:42
XKLE Kalevan Rasti 1:45 2:18 1:35 1:37 7:55 3:04 5:33 6:39 1:30 2:40 5:28 1:38 1:25 2:10 7:22 1:03
54:18 55:31 56:25
0:36 1:13 0:54
12 Dénes Zoltán 57:09 1:37 4:09 6:04 7:33 15:39 18:08 24:00 30:31 31:58 34:44 40:02 42:33 44:04 45:59 53:30 54:38
KAL Kalocsai Sport Egyes 1:37 2:32 1:55 1:29 8:06 2:29 5:52 6:31 1:27 2:46 5:18 2:31 1:31 1:55 7:31 1:08
55:11 56:17 57:09
0:33 1:06 0:52
13 Szabó András 58:24 1:42 4:07 5:54 7:48 16:12 18:40 24:14 30:56 32:30 35:01 40:06 43:12 44:45 47:11 54:41 55:44
ETC Egri Testedző Club 1:42 2:25 1:47 1:54 8:24 2:28 5:34 6:42 1:34 2:31 5:05 3:06 1:33 2:26 7:30 1:03
56:19 57:29 58:24
0:35 1:10 0:55
14 Kisvölcsey Ákos 59:04 1:30 3:51 5:46 7:38 15:41 19:50 25:22 32:14 34:01 36:51 41:38 44:21 45:53 47:36 54:46 56:24
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 1:30 2:21 1:55 1:52 8:03 4:09 5:32 6:52 1:47 2:50 4:47 2:43 1:32 1:43 7:10 1:38
57:01 58:12 59:04
0:37 1:11 0:52
15 Nurmonen Antti 59:47 1:32 3:43 5:28 7:02 16:09 18:52 24:38 31:29 32:54 35:19 43:19 45:50 47:18 49:30 56:20 57:26
XKLE Kalevan Rasti 1:32 2:11 1:45 1:34 9:07 2:43 5:46 6:51 1:25 2:25 8:00 2:31 1:28 2:12 6:50 1:06
57:58 59:02 59:47
0:32 1:04 0:45
16 Metsälä Juuso 61:27 1:36 3:59 5:49 7:52 16:09 18:55 25:03 31:11 32:59 35:40 40:58 43:57 45:33 47:25 56:11 57:42
XKLE Kalevan Rasti 1:36 2:23 1:50 2:03 8:17 2:46 6:08 6:08 1:48 2:41 5:18 2:59 1:36 1:52 8:46 1:31
58:43 60:14 61:27
1:01 1:31 1:13
17 Gösswein Csaba 64:29 1:28 4:05 5:59 8:10 17:11 19:49 25:55 34:23 36:14 39:26 45:10 49:28 51:09 53:08 60:47 61:51
PSE Postás Sport Egyesül 1:28 2:37 1:54 2:11 9:01 2:38 6:06 8:28 1:51 3:12 5:44 4:18 1:41 1:59 7:39 1:04
62:27 63:33 64:29
0:36 1:06 0:56
18 Szabó Zsolt 64:53 1:40 4:08 6:18 8:12 18:03 21:25 27:01 34:34 36:24 38:53 44:45 47:51 49:37 51:50 60:20 61:40
SZV Szegedi Vasutas Spor 1:40 2:28 2:10 1:54 9:51 3:22 5:36 7:33 1:50 2:29 5:52 3:06 1:46 2:13 8:30 1:20
62:41 63:53 64:53
1:01 1:12 1:00
19 Henek Michal 66:26 1:33 4:16 6:42 8:59 20:24 23:05 30:10 37:22 39:08 42:04 48:17 50:26 51:58 53:45 61:24 63:23
XSKR SK Radioklub Blansk 1:33 2:43 2:26 2:17 11:25 2:41 7:05 7:12 1:46 2:56 6:13 2:09 1:32 1:47 7:39 1:59
64:08 65:24 66:26
0:45 1:16 1:02
20 Gyalog Zoltán 66:44 1:38 4:12 6:53 8:51 17:40 21:16 27:33 34:30 36:12 38:48 44:21 47:32 49:03 51:18 62:51 63:53
SPA Tabáni Spartacus Spo 1:38 2:34 2:41 1:58 8:49 3:36 6:17 6:57 1:42 2:36 5:33 3:11 1:31 2:15 11:33 1:02
64:28 65:45 66:44
0:35 1:17 0:59
21 Lajszner Attila 68:59 1:39 4:30 6:33 8:41 17:31 20:21 26:36 34:03 36:11 39:52 49:30 53:08 54:56 56:42 64:42 65:59
ETC Egri Testedző Club 1:39 2:51 2:03 2:08 8:50 2:50 6:15 7:27 2:08 3:41 9:38 3:38 1:48 1:46 8:00 1:17
66:40 68:00 68:59
0:41 1:20 0:59
22 Novai György 73:35 1:40 4:27 6:35 8:54 16:52 20:19 28:20 37:02 39:26 43:05 49:20 51:37 53:45 55:55 67:14 69:06
SZV Szegedi Vasutas Spor 1:40 2:47 2:08 2:19 7:58 3:27 8:01 8:42 2:24 3:39 6:15 2:17 2:08 2:10 11:19 1:52
70:16 72:17 73:35 7:48
1:10 2:01 1:18 *107
23 Marosvölgyi Máté 77:22 3:39 6:13 8:32 11:14 21:48 25:44 33:29 41:13 43:47 47:16 55:02 57:19 59:06 61:43 71:31 72:58
SPA Tabáni Spartacus Spo 3:39 2:34 2:19 2:42 10:34 3:56 7:45 7:44 2:34 3:29 7:46 2:17 1:47 2:37 9:48 1:27
74:38 76:11 77:22
1:40 1:33 1:11
24 Gyimesi Zoltán 77:47 2:07 5:09 7:29 9:18 20:14 24:11 31:55 41:04 43:46 47:30 54:35 57:00 58:49 61:24 71:05 73:48
TTE Tipo Tájfutó és Körn 2:07 3:02 2:20 1:49 10:56 3:57 7:44 9:09 2:42 3:44 7:05 2:25 1:49 2:35 9:41 2:43
74:49 76:36 77:47
1:01 1:47 1:11
25 Bugár Gergely 78:28 1:37 4:43 6:50 9:52 22:49 26:02 31:52 42:00 46:16 50:21 57:51 60:05 61:44 64:22 73:23 75:44
SPA Tabáni Spartacus Spo 1:37 3:06 2:07 3:02 12:57 3:13 5:50 10:08 4:16 4:05 7:30 2:14 1:39 2:38 9:01 2:21
76:25 77:33 78:28
0:41 1:08 0:55
26 Vellner Gábor 79:03 4:55 7:39 10:08 12:13 21:28 25:14 34:59 44:07 46:23 49:40 56:51 59:32 62:09 64:23 73:30 75:56
SPA Tabáni Spartacus Spo 4:55 2:44 2:29 2:05 9:15 3:46 9:45 9:08 2:16 3:17 7:11 2:41 2:37 2:14 9:07 2:26
76:45 78:05 79:03
0:49 1:20 0:58
Airila Hannu hiba 1:28 3:45 5:33 7:03 16:26 18:52 ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
XKLE Kalevan Rasti 1:28 2:17 1:48 1:30 9:23 2:26
----- -----
F21B (6) 5.6 km 0 m 10 ep
1(105) 2(107) 3(119) 4(123) 5(153) 6(151) 7(155) 8(138) 9(137) 10(200) C
1 Kiss Gábor 59:41 5:40 7:35 19:33 23:48 37:10 43:25 46:33 54:58 56:59 58:44 59:41
PAK Paksi Sport Egyesüle 5:40 1:55 11:58 4:15 13:22 6:15 3:08 8:25 2:01 1:45 0:57
2 Dömötör Balázs 64:25 5:39 7:03 18:30 22:00 37:43 45:58 49:36 58:56 61:02 63:19 64:25
PAK Paksi Sport Egyesüle 5:39 1:24 11:27 3:30 15:43 8:15 3:38 9:20 2:06 2:17 1:06
3 Gyurcsik Péter 66:42 6:52 9:27 22:38 26:10 40:38 47:11 50:56 60:20 63:57 65:41 66:42
SZU Szegedi Bokorugró Tá 6:52 2:35 13:11 3:32 14:28 6:33 3:45 9:24 3:37 1:44 1:01
4 Takács Krisztián 70:16 5:17 6:30 17:01 21:33 42:13 48:46 52:18 65:17 67:29 69:12 70:16
BSC Balatonfüredi Sport 5:17 1:13 10:31 4:32 20:40 6:33 3:32 12:59 2:12 1:43 1:04
5 Kurusa Gergely 83:22 5:49 15:10 28:44 34:04 47:39 55:34 60:39 75:19 79:12 82:20 83:22
SZU Szegedi Bokorugró Tá 5:49 9:21 13:34 5:20 13:35 7:55 5:05 14:40 3:53 3:08 1:02
Vajda Balázs hiba 4:59 6:36 19:23 22:45 34:03 40:08 44:15 53:21 ----- 57:16 58:11 55:10
VTC Veszprémi Tájfutó Cl 4:59 1:37 12:47 3:22 11:18 6:05 4:07 9:06 3:55 0:55 *143
F21BR (21) 3.9 km 0 m 10 ep
1(103) 2(107) 3(109) 4(117) 5(115) 6(127) 7(124) 8(139) 9(143) 10(200) C
1 Mihályi Ferenc 30:59 2:52 5:01 6:54 14:09 16:56 20:26 22:15 26:15 28:20 30:12 30:59
TTE Tipo Tájfutó és Körn 2:52 2:09 1:53 7:15 2:47 3:30 1:49 4:00 2:05 1:52 0:47
2 Allwinger Herwig 38:28 3:29 6:13 8:40 17:39 20:03 24:14 27:16 31:57 34:43 37:25 38:28
TTE Tipo Tájfutó és Körn 3:29 2:44 2:27 8:59 2:24 4:11 3:02 4:41 2:46 2:42 1:03
3 Petró Árpád 39:35 3:18 6:00 8:31 17:53 20:36 24:02 26:33 33:43 36:15 38:29 39:35
FSC Futárok Sport Club 3:18 2:42 2:31 9:22 2:43 3:26 2:31 7:10 2:32 2:14 1:06
4 Balogh Péter 43:50 3:25 7:18 10:18 19:30 22:33 27:22 31:24 38:08 40:30 42:48 43:50
FSC Futárok Sport Club 3:25 3:53 3:00 9:12 3:03 4:49 4:02 6:44 2:22 2:18 1:02
5 Tóth Károly ifj. 44:44 3:21 7:12 10:12 18:49 25:28 28:58 32:25 38:10 41:15 43:46 44:44
VTC Veszprémi Tájfutó Cl 3:21 3:51 3:00 8:37 6:39 3:30 3:27 5:45 3:05 2:31 0:58
6 Nagy Kristóf 45:43 3:29 6:41 9:18 18:16 20:55 24:51 32:42 40:22 42:42 44:45 45:43
SPA Tabáni Spartacus Spo 3:29 3:12 2:37 8:58 2:39 3:56 7:51 7:40 2:20 2:03 0:58
7 Kiss Dénes 50:29 3:49 7:03 9:37 20:52 27:37 33:00 36:08 43:12 47:05 49:21 50:29
XJSZ Jászapáti, Mészáros 3:49 3:14 2:34 11:15 6:45 5:23 3:08 7:04 3:53 2:16 1:08
8 Dankó Zoltán 51:04 4:10 7:14 13:46 24:33 31:15 35:04 38:16 44:26 46:50 49:40 51:04
TTE Tipo Tájfutó és Körn 4:10 3:04 6:32 10:47 6:42 3:49 3:12 6:10 2:24 2:50 1:24
9 Ungvárszky Ádám 51:59 3:58 11:23 14:41 24:13 27:16 34:49 38:02 45:11 48:45 50:54 51:59
SPA Tabáni Spartacus Spo 3:58 7:25 3:18 9:32 3:03 7:33 3:13 7:09 3:34 2:09 1:05
9 Bojtor Szabolcs 51:59 3:29 6:02 8:39 24:58 27:26 32:50 41:07 46:19 48:51 51:09 51:59
DIS DISZ Közéleti, Kultu 3:29 2:33 2:37 16:19 2:28 5:24 8:17 5:12 2:32 2:18 0:50
11 Kövesdi Ádám 55:33 3:48 6:58 9:41 20:03 25:00 36:30 39:56 48:11 51:37 54:32 55:33 22:39
TTE Tipo Tájfutó és Körn 3:48 3:10 2:43 10:22 4:57 11:30 3:26 8:15 3:26 2:55 1:01 *114
12 Riczel Zsuzsanna 55:37 4:20 8:32 11:40 23:10 30:24 36:23 40:04 47:01 51:01 54:11 55:37
PSE Postás Sport Egyesül 4:20 4:12 3:08 11:30 7:14 5:59 3:41 6:57 4:00 3:10 1:26
13 Jakus Bertalan 55:46 3:34 7:53 10:48 21:54 26:06 35:48 39:07 49:21 52:41 54:45 55:46
FSC Futárok Sport Club 3:34 4:19 2:55 11:06 4:12 9:42 3:19 10:14 3:20 2:04 1:01
14 Molnár Attila 56:58 5:13 8:48 12:45 27:01 30:36 35:23 39:20 47:45 52:21 55:26 56:58
TTE Tipo Tájfutó és Körn 5:13 3:35 3:57 14:16 3:35 4:47 3:57 8:25 4:36 3:05 1:32
15 Boros Imre 59:17 3:55 7:09 12:21 21:37 26:50 38:29 40:41 51:25 55:38 58:17 59:17
SSC Siketek Sport Club 3:55 3:14 5:12 9:16 5:13 11:39 2:12 10:44 4:13 2:39 1:00
16 Finta Zoltán 61:01 3:50 7:04 14:18 25:05 31:08 38:55 45:50 53:15 57:11 59:57 61:01 28:02
MAT Mazsola Tájfutó és T 3:50 3:14 7:14 10:47 6:03 7:47 6:55 7:25 3:56 2:46 1:04 *114
17 Zimmer Márton 71:06 7:40 11:41 24:13 36:07 39:32 46:22 50:01 60:47 64:49 69:58 71:06
FMT FŐMTERV SK 7:40 4:01 12:32 11:54 3:25 6:50 3:39 10:46 4:02 5:09 1:08
18 Knuth Dávid 72:12 4:42 9:50 13:47 31:59 38:38 50:23 54:27 62:58 66:47 70:54 72:12
BEA Budapesti Egyetemi A 4:42 5:08 3:57 18:12 6:39 11:45 4:04 8:31 3:49 4:07 1:18
19 Schulek Gáspár 76:25 5:01 10:00 13:22 24:30 30:08 42:58 46:00 69:29 72:29 75:22 76:25
FMT FŐMTERV SK 5:01 4:59 3:22 11:08 5:38 12:50 3:02 23:29 3:00 2:53 1:03
Peter Wartiak hiba 4:07 13:32 19:16 31:10 37:45 ----- ----- ----- ----- ----- 67:24
EK Egyesületen kívüli 4:07 9:25 5:44 11:54 6:35 29:39
Ludvig László hiba ----- ----- ----- 78:38 ----- ----- ----- 107:36 136:34 142:24 143:50 50:43 55:11 81:44 125:54
KST Kőbányai Sirály Tájf 78:38 28:58 28:58 5:50 1:26 *102 *106 *119 *141
F21C (6) 4.2 km 0 m 9 ep
1(102) 2(106) 3(111) 4(114) 5(128) 6(145) 7(148) 8(143) 9(200) C
1 Magyari Árpád 52:16 1:54 9:47 16:50 21:10 29:13 38:28 44:21 48:34 51:16 52:16
SPA Tabáni Spartacus Spo 1:54 7:53 7:03 4:20 8:03 9:15 5:53 4:13 2:42 1:00
2 Kiss György ifj. 54:31 1:55 4:25 12:36 17:04 32:00 37:52 46:35 51:28 53:39 54:31
GYO Gyöngyösi Tájfutó Kl 1:55 2:30 8:11 4:28 14:56 5:52 8:43 4:53 2:11 0:52
3 Marczis Dávid 56:20 3:14 6:32 14:46 19:20 33:26 39:39 48:40 53:22 55:36 56:20
ETC Egri Testedző Club 3:14 3:18 8:14 4:34 14:06 6:13 9:01 4:42 2:14 0:44
4 Berthold Tamás 63:42 2:50 6:09 17:03 23:16 39:29 46:41 54:25 59:24 62:36 63:42
KST Kőbányai Sirály Tájf 2:50 3:19 10:54 6:13 16:13 7:12 7:44 4:59 3:12 1:06
5 Szikra Zoltán 72:29 2:13 5:25 15:19 21:11 43:21 51:36 59:31 68:36 71:31 72:29
FSC Futárok Sport Club 2:13 3:12 9:54 5:52 22:10 8:15 7:55 9:05 2:55 0:58
Tóth Zoltán hiba 2:27 13:38 23:08 30:37 71:55 ----- ----- ----- 79:43 81:37 69:53 73:21
EK Egyesületen kívüli 2:27 11:11 9:30 7:29 41:18 7:48 1:54 *127 *129
F35A (9) 5.6 km 0 m 10 ep
1(105) 2(107) 3(119) 4(123) 5(153) 6(151) 7(155) 8(138) 9(137) 10(200) C
1 Nagy István 47:10 3:55 6:55 15:19 18:10 28:07 33:09 35:58 42:35 44:33 46:11 47:10 44:02
TSE Törekvés Sport Egyes 3:55 3:00 8:24 2:51 9:57 5:02 2:49 6:37 1:58 1:38 0:59 *143
2 Ocvirk Edi 51:28 4:21 5:41 15:17 18:50 28:20 33:23 36:48 46:54 48:54 50:33 51:28
XOKJ OK Japetic 4:21 1:20 9:36 3:33 9:30 5:03 3:25 10:06 2:00 1:39 0:55
3 Korcsok Pál 54:20 4:17 5:32 15:27 19:19 31:01 37:25 40:14 48:00 51:15 53:13 54:20
TSE Törekvés Sport Egyes 4:17 1:15 9:55 3:52 11:42 6:24 2:49 7:46 3:15 1:58 1:07
4 Molnár Zoltán 55:26 3:57 5:12 14:20 17:30 28:42 34:51 37:53 50:46 52:51 54:30 55:26 52:20
THT Tapolcai Honvéd Spor 3:57 1:15 9:08 3:10 11:12 6:09 3:02 12:53 2:05 1:39 0:56 *143
5 Gergely Csaba 57:23 4:56 7:10 18:45 22:03 34:46 42:14 45:26 52:38 54:35 56:17 57:23
KFK KFKI Petőfi Sportkör 4:56 2:14 11:35 3:18 12:43 7:28 3:12 7:12 1:57 1:42 1:06
6 Szlatényi Ferenc 61:36 5:05 6:52 18:28 23:27 34:54 42:42 46:20 56:44 58:43 60:26 61:36 58:16
OSC Orvosegyetem Sport C 5:05 1:47 11:36 4:59 11:27 7:48 3:38 10:24 1:59 1:43 1:10 *143
7 Maráz Gábor 65:55 5:44 7:43 20:23 25:14 40:33 47:05 50:41 60:25 62:53 64:49 65:55
ARA Alba Regia Atlétikai 5:44 1:59 12:40 4:51 15:19 6:32 3:36 9:44 2:28 1:56 1:06
8 Babka Miklós 68:33 5:13 7:07 19:46 24:32 38:39 46:04 52:47 63:06 65:33 67:32 68:33
SDS Salgótarjáni Dornyay 5:13 1:54 12:39 4:46 14:07 7:25 6:43 10:19 2:27 1:59 1:01
9 Németh Csaba 80:08 6:43 8:55 29:10 32:52 47:45 55:43 59:49 74:15 76:48 78:56 80:08
BÖF Budai Ősforrás Sport 6:43 2:12 20:15 3:42 14:53 7:58 4:06 14:26 2:33 2:08 1:12
F35BR (19) 3.3 km 0 m 9 ep
1(104) 2(105) 3(107) 4(109) 5(117) 6(127) 7(128) 8(129) 9(200) C
1 Gárdonyi Márk 32:47 4:12 6:43 8:28 11:03 22:23 28:27 29:27 30:19 31:44 32:47
OSC Orvosegyetem Sport C 4:12 2:31 1:45 2:35 11:20 6:04 1:00 0:52 1:25 1:03
2 Patkós Tamás 33:28 4:31 7:21 9:23 12:02 22:04 28:18 29:32 30:43 32:24 33:28
XVSR Vásrosgondnokága Sp 4:31 2:50 2:02 2:39 10:02 6:14 1:14 1:11 1:41 1:04
3 Józsa Gábor 33:55 3:39 5:37 7:01 8:59 25:15 29:57 30:44 31:27 32:47 33:55
PSE Postás Sport Egyesül 3:39 1:58 1:24 1:58 16:16 4:42 0:47 0:43 1:20 1:08
4 Schell Antal ifj. 36:10 4:38 7:20 8:59 11:36 21:36 31:31 32:30 33:17 35:05 36:10
PSE Postás Sport Egyesül 4:38 2:42 1:39 2:37 10:00 9:55 0:59 0:47 1:48 1:05
5 Faggyas László 36:31 5:20 8:28 10:13 12:50 22:56 31:23 32:27 33:22 35:09 36:31
TTE Tipo Tájfutó és Körn 5:20 3:08 1:45 2:37 10:06 8:27 1:04 0:55 1:47 1:22
6 Schwendtner Erik 37:33 4:51 7:30 9:36 12:27 27:15 33:31 34:25 35:17 36:33 37:33
KST Kőbányai Sirály Tájf 4:51 2:39 2:06 2:51 14:48 6:16 0:54 0:52 1:16 1:00
7 Bálint Bence 37:41 5:32 9:17 11:27 14:08 24:03 30:58 32:21 34:34 36:26 37:41
VHS Veszprémi Honvéd Spo 5:32 3:45 2:10 2:41 9:55 6:55 1:23 2:13 1:52 1:15
8 Peics Antal 38:14 5:09 8:09 10:03 13:05 25:21 32:28 33:59 35:05 37:06 38:14
KFK KFKI Petőfi Sportkör 5:09 3:00 1:54 3:02 12:16 7:07 1:31 1:06 2:01 1:08
9 Marton Balázs 38:38 4:37 7:57 9:38 15:54 26:48 33:20 34:09 35:24 37:30 38:38
VHS Veszprémi Honvéd Spo 4:37 3:20 1:41 6:16 10:54 6:32 0:49 1:15 2:06 1:08
10 Tóth Zsolt 41:52 5:11 10:42 12:38 18:44 28:46 36:39 37:42 38:38 40:48 41:52
POE Pécsi Orvos-Egészség 5:11 5:31 1:56 6:06 10:02 7:53 1:03 0:56 2:10 1:04
11 Varsányi Attila 42:41 5:35 8:34 10:43 14:03 27:42 36:08 37:41 39:05 41:17 42:41
VTC Veszprémi Tájfutó Cl 5:35 2:59 2:09 3:20 13:39 8:26 1:33 1:24 2:12 1:24
12 Skrop Róbert 44:07 5:32 8:58 11:11 15:41 29:06 38:08 39:39 40:39 42:51 44:07
EK Egyesületen kívüli 5:32 3:26 2:13 4:30 13:25 9:02 1:31 1:00 2:12 1:16
13 Hirt Károly 48:50 6:02 10:07 13:00 17:24 31:15 41:18 43:18 44:49 47:20 48:50
ARA Alba Regia Atlétikai 6:02 4:05 2:53 4:24 13:51 10:03 2:00 1:31 2:31 1:30
14 Szentgyörgyi Zsolt 52:23 6:21 10:29 13:34 18:45 34:31 45:02 46:56 48:26 50:58 52:23
SMA Soproni Műegyetemi A 6:21 4:08 3:05 5:11 15:46 10:31 1:54 1:30 2:32 1:25
15 Balázs Ottó 58:58 8:19 13:48 17:17 23:11 42:49 52:25 54:06 55:37 57:34 58:58
SPA Tabáni Spartacus Spo 8:19 5:29 3:29 5:54 19:38 9:36 1:41 1:31 1:57 1:24
16 Schmal Róbert 60:03 7:44 11:42 15:25 18:17 31:23 53:09 54:44 56:11 58:40 60:03
THS Taszár Honvéd Sporte 7:44 3:58 3:43 2:52 13:06 21:46 1:35 1:27 2:29 1:23
17 Bauer Ádám 62:07 6:58 12:08 15:12 19:08 35:41 50:12 52:22 56:45 60:21 62:07
SPA Tabáni Spartacus Spo 6:58 5:10 3:04 3:56 16:33 14:31 2:10 4:23 3:36 1:46
18 Barna István Gyula 68:03 15:53 19:54 23:07 26:10 39:46 61:18 62:54 64:26 66:50 68:03
KZS Kecskeméti Zöld Spor 15:53 4:01 3:13 3:03 13:36 21:32 1:36 1:32 2:24 1:13
19 Tóth Zoltán 72:40 7:10 11:04 13:19 16:20 29:55 64:40 66:58 68:25 71:16 72:40
KST Kőbányai Sirály Tájf 7:10 3:54 2:15 3:01 13:35 34:45 2:18 1:27 2:51 1:24
F40 (17) 5.5 km 0 m 13 ep
1(117) 2(139) 3(141) 4(153) 5(152) 6(151) 7(135) 8(134) 9(133) 10(144) 11(140) 12(126) 13(200) C
1 Egei Tamás 45:29 4:33 9:52 12:41 16:17 20:10 22:02 29:04 30:53 32:23 37:31 40:10 42:53 44:34 45:29
TTE Tipo Tájfutó és Körn 4:33 5:19 2:49 3:36 3:53 1:52 7:02 1:49 1:30 5:08 2:39 2:43 1:41 0:55
2 Gillich György 52:22 4:57 10:57 14:21 18:34 22:40 24:39 32:43 36:54 38:47 44:31 46:40 49:43 51:25 52:22
TTT Tatai Tömegsport és 4:57 6:00 3:24 4:13 4:06 1:59 8:04 4:11 1:53 5:44 2:09 3:03 1:42 0:57
3 Töreky Ákos 53:24 4:43 12:11 15:17 19:51 24:40 26:39 36:53 39:00 40:31 45:34 48:18 50:56 52:36 53:24
BEA Budapesti Egyetemi A 4:43 7:28 3:06 4:34 4:49 1:59 10:14 2:07 1:31 5:03 2:44 2:38 1:40 0:48
4 Hajdu Martin 54:32 5:35 11:12 14:33 18:35 22:49 24:40 34:15 37:38 39:31 45:23 48:08 51:22 53:25 54:32
TTE Tipo Tájfutó és Körn 5:35 5:37 3:21 4:02 4:14 1:51 9:35 3:23 1:53 5:52 2:45 3:14 2:03 1:07
5 Baracsi Gábor 55:11 5:12 12:16 15:35 20:19 25:19 27:15 35:22 38:31 40:26 45:54 48:31 51:53 54:12 55:11
TTE Tipo Tájfutó és Körn 5:12 7:04 3:19 4:44 5:00 1:56 8:07 3:09 1:55 5:28 2:37 3:22 2:19 0:59
6 Jakus Zoltán 69:44 7:03 18:02 23:23 28:05 32:40 35:42 45:55 48:40 51:30 58:49 62:00 65:57 68:29 69:44
FSC Futárok Sport Club 7:03 10:59 5:21 4:42 4:35 3:02 10:13 2:45 2:50 7:19 3:11 3:57 2:32 1:15
7 Báder Attila 71:51 6:13 15:04 19:28 25:18 32:06 34:28 46:49 49:45 52:12 60:12 63:39 68:11 70:40 71:51
MAT Mazsola Tájfutó és T 6:13 8:51 4:24 5:50 6:48 2:22 12:21 2:56 2:27 8:00 3:27 4:32 2:29 1:11
8 Schultheisz György 73:38 5:37 12:24 16:46 21:39 27:00 31:51 43:01 46:55 50:10 62:45 65:54 70:17 72:39 73:38
KFK KFKI Petőfi Sportkör 5:37 6:47 4:22 4:53 5:21 4:51 11:10 3:54 3:15 12:35 3:09 4:23 2:22 0:59
9 Lengyel Vilmos 85:43 6:50 16:12 22:03 28:46 36:02 39:23 52:18 58:27 61:24 70:41 76:12 81:13 84:24 85:43
TTE Tipo Tájfutó és Körn 6:50 9:22 5:51 6:43 7:16 3:21 12:55 6:09 2:57 9:17 5:31 5:01 3:11 1:19
10 Halaj László 92:27 6:21 14:01 27:50 32:58 38:44 45:43 58:57 63:22 65:46 81:17 84:17 89:03 91:14 92:27
XJSZ Jászapáti, Mészáros 6:21 7:40 13:49 5:08 5:46 6:59 13:14 4:25 2:24 15:31 3:00 4:46 2:11 1:13
11 Horányi György 96:48 10:34 19:39 26:05 33:12 42:53 48:25 65:34 68:57 72:27 82:27 86:47 93:02 95:37 96:48
PAK Paksi Sport Egyesüle 10:34 9:05 6:26 7:07 9:41 5:32 17:09 3:23 3:30 10:00 4:20 6:15 2:35 1:11
12 Tóth László 99:27 10:58 21:51 28:28 35:15 45:04 50:31 67:42 71:22 74:38 84:37 89:07 95:05 98:02 99:27
MAT Mazsola Tájfutó és T 10:58 10:53 6:37 6:47 9:49 5:27 17:11 3:40 3:16 9:59 4:30 5:58 2:57 1:25
13 Maácz Miklós 106:33 9:01 19:41 27:20 36:20 44:51 49:01 62:50 67:01 74:32 88:03 93:49 100:05 105:08 106:33
MAF Műegyetemi Atlétikai 9:01 10:40 7:39 9:00 8:31 4:10 13:49 4:11 7:31 13:31 5:46 6:16 5:03 1:25
14 Nemoda Ferenc 123:00 9:52 19:37 31:21 38:59 53:51 65:17 82:19 88:03 90:27 108:24 112:54 119:11 121:49 123:00
FSC Futárok Sport Club 9:52 9:45 11:44 7:38 14:52 11:26 17:02 5:44 2:24 17:57 4:30 6:17 2:38 1:11
15 Keleti Tamás 139:17 23:08 37:28 45:57 53:45 74:15 78:29 94:55 99:14 103:20 119:23 124:40 134:32 137:57 139:17
TTE Tipo Tájfutó és Körn 23:08 14:20 8:29 7:48 20:30 4:14 16:26 4:19 4:06 16:03 5:17 9:52 3:25 1:20
16 Buzás Gyula 157:22 11:41 28:48 37:54 48:00 60:19 71:13 92:21 103:42 107:41 132:56 140:46 149:50 155:45 157:22
FMT FŐMTERV SK 11:41 17:07 9:06 10:06 12:19 10:54 21:08 11:21 3:59 25:15 7:50 9:04 5:55 1:37
Varga Attila nfb ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
ARA Alba Regia Atlétikai
F45 (19) 4.4 km 0 m 11 ep
1(113) 2(127) 3(121) 4(131) 5(133) 6(134) 7(135) 8(149) 9(138) 10(143) 11(200) C
1 Viniczai Ferenc 40:26 3:37 8:03 13:24 18:52 22:48 25:10 27:46 31:30 36:02 37:21 39:25 40:26
PVS Pécsi Vasutas Sportk 3:37 4:26 5:21 5:28 3:56 2:22 2:36 3:44 4:32 1:19 2:04 1:01
2 Gillich István 40:54 3:13 7:11 11:24 16:15 20:42 22:16 24:31 27:51 34:14 37:42 39:54 40:54
MSE Megalódusz Sportegyl 3:13 3:58 4:13 4:51 4:27 1:34 2:15 3:20 6:23 3:28 2:12 1:00
3 Riesing József 44:03 3:41 8:34 13:29 19:08 24:25 26:37 28:56 32:57 39:19 40:55 43:09 44:03
SZV Szegedi Vasutas Spor 3:41 4:53 4:55 5:39 5:17 2:12 2:19 4:01 6:22 1:36 2:14 0:54
4 Nagy Ferenc 44:58 3:17 7:27 12:29 20:07 24:42 27:00 29:40 33:32 39:51 41:49 44:02 44:58
PSE Postás Sport Egyesül 3:17 4:10 5:02 7:38 4:35 2:18 2:40 3:52 6:19 1:58 2:13 0:56
5 Rosinger Zsolt 45:10 3:42 8:42 13:41 19:10 23:52 25:43 27:58 32:11 39:48 41:59 44:08 45:10
PVS Pécsi Vasutas Sportk 3:42 5:00 4:59 5:29 4:42 1:51 2:15 4:13 7:37 2:11 2:09 1:02
6 Dalos Attila 47:20 4:17 8:35 14:16 20:59 26:01 27:32 29:54 34:07 41:42 43:53 46:07 47:20
MAF Műegyetemi Atlétikai 4:17 4:18 5:41 6:43 5:02 1:31 2:22 4:13 7:35 2:11 2:14 1:13
7 Kerényi Dénes 47:51 3:44 9:52 14:17 20:12 26:11 27:54 31:23 35:17 42:44 44:28 46:38 47:51
HSE Hegyisport Szentendr 3:44 6:08 4:25 5:55 5:59 1:43 3:29 3:54 7:27 1:44 2:10 1:13
8 Szokol Lajos 49:44 4:34 9:18 15:28 22:10 26:29 28:09 31:38 35:48 42:26 46:03 48:36 49:44
SZV Szegedi Vasutas Spor 4:34 4:44 6:10 6:42 4:19 1:40 3:29 4:10 6:38 3:37 2:33 1:08
9 Körmendi Miklós 56:13 3:08 9:15 14:13 28:48 32:42 34:28 36:46 40:21 50:54 53:03 55:20 56:13
MSE Megalódusz Sportegyl 3:08 6:07 4:58 14:35 3:54 1:46 2:18 3:35 10:33 2:09 2:17 0:53
10 Harkányi Csaba 57:25 10:14 14:36 19:52 27:10 33:08 35:34 38:15 43:01 50:16 54:09 56:29 57:25
HAV Havas Szabadidő Klub 10:14 4:22 5:16 7:18 5:58 2:26 2:41 4:46 7:15 3:53 2:20 0:56
11 Turcsán János 58:19 15:03 20:09 24:29 30:57 34:36 36:27 38:49 42:27 53:05 55:06 57:23 58:19
PVS Pécsi Vasutas Sportk 15:03 5:06 4:20 6:28 3:39 1:51 2:22 3:38 10:38 2:01 2:17 0:56
12 Oszkó László 58:35 4:29 10:28 17:36 26:44 32:41 35:34 38:52 44:01 51:35 54:27 57:22 58:35
SPA Tabáni Spartacus Spo 4:29 5:59 7:08 9:08 5:57 2:53 3:18 5:09 7:34 2:52 2:55 1:13
13 Németh István 66:20 4:59 11:26 19:52 29:24 36:09 39:14 43:06 48:21 60:02 62:29 65:13 66:20
VBT Veszprémi Bridzs és 4:59 6:27 8:26 9:32 6:45 3:05 3:52 5:15 11:41 2:27 2:44 1:07
14 Bérczes Miklós 67:46 4:34 13:36 20:18 32:14 37:51 40:34 43:36 48:34 61:04 63:31 66:37 67:46
FMT FŐMTERV SK 4:34 9:02 6:42 11:56 5:37 2:43 3:02 4:58 12:30 2:27 3:06 1:09
15 Pataki Gábor 70:52 4:08 10:24 17:21 24:54 29:56 33:02 40:11 50:43 64:39 67:09 69:44 70:52
PVS Pécsi Vasutas Sportk 4:08 6:16 6:57 7:33 5:02 3:06 7:09 10:32 13:56 2:30 2:35 1:08
16 Nemesházi László 83:47 17:53 24:05 31:01 41:04 46:53 49:19 52:40 57:52 77:05 79:35 82:29 83:47
PSE Postás Sport Egyesül 17:53 6:12 6:56 10:03 5:49 2:26 3:21 5:12 19:13 2:30 2:54 1:18
Szencz Attila hiba 6:26 15:24 ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- 24:20 25:57
SZV Szegedi Vasutas Spor 6:26 8:58 8:56 1:37
Horváth László hiba 17:16 28:26 43:43 62:28 74:27 80:36 98:25 110:24 ----- ----- 130:44 132:28
TSE Törekvés Sport Egyes 17:16 11:10 15:17 18:45 11:59 6:09 17:49 11:59 20:20 1:44
Bauer Ádám hiba ----- 50:12 ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- 60:21 62:07 6:58 12:08 15:12
SPA Tabáni Spartacus Spo 50:12 10:09 1:46 *104 *105 *107
19:08 35:41 52:22 56:45
*109 *117 *128 *129
F50 (17) 4.7 km 0 m 10 ep
1(115) 2(117) 3(139) 4(142) 5(150) 6(136) 7(132) 8(124) 9(126) 10(200) C
1 Takács Csaba 45:15 5:19 7:14 13:58 19:27 23:59 28:23 31:41 39:57 42:22 44:19 45:15
TTE Tipo Tájfutó és Körn 5:19 1:55 6:44 5:29 4:32 4:24 3:18 8:16 2:25 1:57 0:56
2 Rusvai László 49:04 5:52 8:01 14:48 20:28 25:19 30:19 34:11 43:15 46:02 48:04 49:04
FSC Futárok Sport Club 5:52 2:09 6:47 5:40 4:51 5:00 3:52 9:04 2:47 2:02 1:00
3 Pápai János 50:26 6:06 8:36 15:48 21:18 26:30 31:08 35:24 44:37 46:59 49:14 50:26
ARA Alba Regia Atlétikai 6:06 2:30 7:12 5:30 5:12 4:38 4:16 9:13 2:22 2:15 1:12
4 Szőcs László 50:31 7:18 9:01 16:34 21:27 27:42 32:25 36:43 45:02 47:38 49:26 50:31
HSP Hidegkúti Spartacus 7:18 1:43 7:33 4:53 6:15 4:43 4:18 8:19 2:36 1:48 1:05
5 Pokornyik Tibor 56:17 5:46 8:31 17:29 24:36 30:22 35:43 40:01 49:58 52:51 55:12 56:17
TTT Tatai Tömegsport és 5:46 2:45 8:58 7:07 5:46 5:21 4:18 9:57 2:53 2:21 1:05
6 Tóth Károly 56:25 5:22 7:59 17:09 23:18 28:37 33:55 39:02 48:50 51:57 55:13 56:25
VTC Veszprémi Tájfutó Cl 5:22 2:37 9:10 6:09 5:19 5:18 5:07 9:48 3:07 3:16 1:12
7 Fedor Jozef 56:53 11:04 12:49 19:34 24:59 29:44 34:27 38:29 46:16 53:33 55:44 56:53 49:46
XSOK Sokol Pezinok 11:04 1:45 6:45 5:25 4:45 4:43 4:02 7:47 7:17 2:11 1:09 *127
8 Fleischer Zoltán 61:23 5:12 7:24 15:15 21:43 27:39 32:59 40:51 52:27 57:02 60:02 61:23
SPA Tabáni Spartacus Spo 5:12 2:12 7:51 6:28 5:56 5:20 7:52 11:36 4:35 3:00 1:21
9 Peregi Tamás 69:42 10:08 13:52 22:52 30:49 37:35 43:14 48:29 59:24 65:25 68:34 69:42
SPA Tabáni Spartacus Spo 10:08 3:44 9:00 7:57 6:46 5:39 5:15 10:55 6:01 3:09 1:08
10 Urbán András 73:03 12:23 16:27 27:21 35:30 41:30 47:11 52:27 63:32 68:47 71:50 73:03
BEA Budapesti Egyetemi A 12:23 4:04 10:54 8:09 6:00 5:41 5:16 11:05 5:15 3:03 1:13
11 Nagy Sándor 74:00 6:20 9:07 20:49 29:19 35:40 41:35 46:41 58:11 69:17 72:23 74:00
ARA Alba Regia Atlétikai 6:20 2:47 11:42 8:30 6:21 5:55 5:06 11:30 11:06 3:06 1:37
12 Hegedüs Béla 76:02 8:56 12:25 23:34 34:06 41:44 47:45 54:24 68:09 71:50 74:41 76:02 17:28
KST Kőbányai Sirály Tájf 8:56 3:29 11:09 10:32 7:38 6:01 6:39 13:45 3:41 2:51 1:21 *145
13 Hajagos István 76:28 10:29 13:15 25:19 32:21 39:18 46:54 52:54 65:38 71:15 75:01 76:28
TTE Tipo Tájfutó és Körn 10:29 2:46 12:04 7:02 6:57 7:36 6:00 12:44 5:37 3:46 1:27
14 Gadó György 79:25 7:33 10:32 24:46 32:23 38:50 44:39 56:02 67:20 74:08 77:46 79:25
OSC Orvosegyetem Sport C 7:33 2:59 14:14 7:37 6:27 5:49 11:23 11:18 6:48 3:38 1:39
15 Kaptur József 96:38 26:50 30:27 40:54 55:31 61:57 68:02 74:45 87:58 92:39 95:33 96:38
VHS Veszprémi Honvéd Spo 26:50 3:37 10:27 14:37 6:26 6:05 6:43 13:13 4:41 2:54 1:05
16 Ormay György 100:19 19:39 23:26 37:51 50:33 57:17 65:20 72:40 86:55 95:08 99:03 100:19
KOS Hegyvidék-KFKI Optim 19:39 3:47 14:25 12:42 6:44 8:03 7:20 14:15 8:13 3:55 1:16
17 Somogyi László 115:30 23:10 27:07 44:53 57:02 66:05 75:29 83:43 100:53 107:06 112:57 115:30
BSC Balatonfüredi Sport 23:10 3:57 17:46 12:09 9:03 9:24 8:14 17:10 6:13 5:51 2:33
F55 (21) 3.4 km 0 m 10 ep
1(113) 2(127) 3(124) 4(144) 5(147) 6(142) 7(143) 8(140) 9(129) 10(200) C
1 Balla Sándor 36:07 4:07 9:14 12:11 16:06 18:20 22:55 25:10 29:34 33:24 35:05 36:07
HSE Hegyisport Szentendr 4:07 5:07 2:57 3:55 2:14 4:35 2:15 4:24 3:50 1:41 1:02
2 Margittai Endre 37:24 3:42 9:55 12:41 17:37 20:07 24:45 26:58 31:37 34:54 36:20 37:24
SMA Soproni Műegyetemi A 3:42 6:13 2:46 4:56 2:30 4:38 2:13 4:39 3:17 1:26 1:04
3 Kürti István 39:52 3:27 0.00 15:15 19:35 21:54 26:43 29:32 33:43 37:10 38:41 39:52
PVM Pécsi Vörös Meteor S 3:27 11:48 4:20 2:19 4:49 2:49 4:11 3:27 1:31 1:11
4 Kiss Tibor 40:02 4:47 9:52 12:33 16:54 20:26 25:18 28:21 33:30 37:15 39:07 40:02
FSC Futárok Sport Club 4:47 5:05 2:41 4:21 3:32 4:52 3:03 5:09 3:45 1:52 0:55
5 Petró Géza 41:00 4:20 9:45 12:39 16:57 20:44 26:42 29:18 34:24 38:17 39:59 41:00
FSC Futárok Sport Club 4:20 5:25 2:54 4:18 3:47 5:58 2:36 5:06 3:53 1:42 1:01
6 Pap László 41:10 6:53 12:26 15:39 19:50 22:13 27:16 30:01 34:47 38:20 40:01 41:10
TTE Tipo Tájfutó és Körn 6:53 5:33 3:13 4:11 2:23 5:03 2:45 4:46 3:33 1:41 1:09
7 Kóger Gyula 42:56 5:06 11:21 14:51 19:27 22:02 27:44 30:46 35:52 39:50 41:41 42:56
PVM Pécsi Vörös Meteor S 5:06 6:15 3:30 4:36 2:35 5:42 3:02 5:06 3:58 1:51 1:15
8 Melkes Antal 43:54 5:11 11:31 14:45 20:02 22:46 28:39 31:28 36:42 40:37 42:36 43:54
SMA Soproni Műegyetemi A 5:11 6:20 3:14 5:17 2:44 5:53 2:49 5:14 3:55 1:59 1:18
9 Ludvig István 46:08 4:12 13:15 16:14 20:38 26:39 31:40 34:19 39:20 43:13 44:59 46:08
MAF Műegyetemi Atlétikai 4:12 9:03 2:59 4:24 6:01 5:01 2:39 5:01 3:53 1:46 1:09
10 Vitéz László 46:55 5:15 14:13 16:55 25:33 28:14 33:25 35:39 40:24 44:18 45:54 46:55
HER Balatonalmádi Herkul 5:15 8:58 2:42 8:38 2:41 5:11 2:14 4:45 3:54 1:36 1:01
11 Franczia Vilmos 48:38 12:40 19:48 22:51 27:31 30:09 34:55 37:40 41:58 45:18 47:22 48:38
MCS Győr-ménfőcsanaki Eg 12:40 7:08 3:03 4:40 2:38 4:46 2:45 4:18 3:20 2:04 1:16
12 Kubacsek József 49:42 4:26 11:45 15:52 22:37 26:17 33:04 36:55 42:18 46:39 48:27 49:42
FSC Futárok Sport Club 4:26 7:19 4:07 6:45 3:40 6:47 3:51 5:23 4:21 1:48 1:15
13 Hunyadi Károly 50:38 5:14 16:21 19:35 24:23 29:24 35:15 38:14 43:34 47:26 49:16 50:38
PSE Postás Sport Egyesül 5:14 11:07 3:14 4:48 5:01 5:51 2:59 5:20 3:52 1:50 1:22
14 Somogyi Lajos 53:09 5:24 12:07 15:39 21:10 24:40 34:51 38:07 44:14 49:26 51:35 53:09
BSC Balatonfüredi Sport 5:24 6:43 3:32 5:31 3:30 10:11 3:16 6:07 5:12 2:09 1:34
15 Pap László 56:41 5:13 12:15 19:01 25:29 29:02 36:20 40:16 47:34 52:57 55:07 56:41
VTC Veszprémi Tájfutó Cl 5:13 7:02 6:46 6:28 3:33 7:18 3:56 7:18 5:23 2:10 1:34
16 Magyar János 59:48 6:39 13:59 18:28 24:55 31:27 39:46 43:46 50:19 55:33 58:23 59:48
MAF Műegyetemi Atlétikai 6:39 7:20 4:29 6:27 6:32 8:19 4:00 6:33 5:14 2:50 1:25
17 Herter László 65:29 12:38 20:08 24:33 31:06 34:45 42:46 47:41 55:30 61:38 63:56 65:29
MAF Műegyetemi Atlétikai 12:38 7:30 4:25 6:33 3:39 8:01 4:55 7:49 6:08 2:18 1:33
18 Nagy Balázs 65:51 8:37 18:34 24:24 32:17 36:18 45:29 50:06 56:29 61:17 64:33 65:51
POE Pécsi Orvos-Egészség 8:37 9:57 5:50 7:53 4:01 9:11 4:37 6:23 4:48 3:16 1:18
19 Csöngei Dezső 76:04 8:31 20:08 25:37 35:55 39:47 49:26 55:19 63:57 70:47 74:04 76:04
VTC Veszprémi Tájfutó Cl 8:31 11:37 5:29 10:18 3:52 9:39 5:53 8:38 6:50 3:17 2:00
20 Ptacek Ladislav 84:56 11:10 19:41 24:47 34:30 39:03 48:30 64:56 73:01 79:51 83:09 84:56
XBET Beta Ursus Brno 11:10 8:31 5:06 9:43 4:33 9:27 16:26 8:05 6:50 3:18 1:47
Henek Milan hiba 18:37 35:58 41:14 ----- ----- ----- ----- ----- 50:13 55:04 57:01
XSKR SK Radioklub Blansk 18:37 17:21 5:16 8:59 4:51 1:57
F60 (11) 3.3 km 0 m 9 ep
1(104) 2(105) 3(107) 4(109) 5(117) 6(127) 7(128) 8(129) 9(200) C
1 Boros Zoltán 30:05 4:38 7:12 9:05 11:27 20:18 25:43 26:41 27:28 29:03 30:05
HSE Hegyisport Szentendr 4:38 2:34 1:53 2:22 8:51 5:25 0:58 0:47 1:35 1:02
2 Hegedűs Zoltán 30:56 4:31 7:11 9:00 11:56 20:23 26:02 27:06 28:07 29:41 30:56
OSC Orvosegyetem Sport C 4:31 2:40 1:49 2:56 8:27 5:39 1:04 1:01 1:34 1:15
3 Ládi János 31:29 5:33 7:57 9:59 12:43 20:54 27:11 28:15 29:12 30:32 31:29
BTK Bakonyi Tájfutó Klub 5:33 2:24 2:02 2:44 8:11 6:17 1:04 0:57 1:20 0:57
4 Andrási Lajos 37:07 5:44 8:34 10:29 13:03 24:43 31:33 32:54 33:57 35:48 37:07
HER Balatonalmádi Herkul 5:44 2:50 1:55 2:34 11:40 6:50 1:21 1:03 1:51 1:19
5 Kaján László 38:22 5:20 9:09 11:00 15:21 28:04 33:28 34:27 35:23 37:18 38:22
FMT FŐMTERV SK 5:20 3:49 1:51 4:21 12:43 5:24 0:59 0:56 1:55 1:04
6 Aknai Antal 39:24 10:58 14:42 16:25 19:09 28:28 34:23 35:34 36:28 38:14 39:24
TTT Tatai Tömegsport és 10:58 3:44 1:43 2:44 9:19 5:55 1:11 0:54 1:46 1:10
7 Kukkasjärvi Tapio 44:01 6:45 10:31 13:11 17:01 29:59 36:56 38:37 40:19 42:44 44:01
XRAJ Rajamäen Rykmentti 6:45 3:46 2:40 3:50 12:58 6:57 1:41 1:42 2:25 1:17
8 Salga István dr. 45:14 6:11 9:08 11:10 13:55 26:19 38:10 40:43 42:31 44:15 45:14
HSP Hidegkúti Spartacus 6:11 2:57 2:02 2:45 12:24 11:51 2:33 1:48 1:44 0:59
9 Komoróczki András 54:14 6:00 16:43 19:00 25:56 37:34 45:04 49:30 50:37 52:58 54:14
XKNY Kőbányai Barangolók 6:00 10:43 2:17 6:56 11:38 7:30 4:26 1:07 2:21 1:16
10 Ladóczki Attila 69:57 10:14 15:13 17:53 21:37 36:51 61:15 63:36 65:21 68:21 69:57
XALS Acélszív Triatlon K 10:14 4:59 2:40 3:44 15:14 24:24 2:21 1:45 3:00 1:36
Szűcs B. Levente hiba 6:05 9:17 11:21 15:22 27:59 35:35 37:08 ----- 40:26 41:46
HSP Hidegkúti Spartacus 6:05 3:12 2:04 4:01 12:37 7:36 1:33 3:18 1:20
F65 (16) 3.0 km 0 m 8 ep
1(101) 2(108) 3(109) 4(119) 5(124) 6(126) 7(129) 8(200) C
1 Zánkay András 34:23 2:36 6:41 9:07 21:44 26:33 29:19 31:06 33:08 34:23
BEA Budapesti Egyetemi A 2:36 4:05 2:26 12:37 4:49 2:46 1:47 2:02 1:15
2 Horváth Béla 34:29 2:15 6:52 9:02 20:31 25:50 29:18 31:26 33:15 34:29
KST Kőbányai Sirály Tájf 2:15 4:37 2:10 11:29 5:19 3:28 2:08 1:49 1:14
3 Jelinek István 34:44 2:01 5:56 8:10 21:00 25:43 29:06 31:52 33:35 34:44
PSE Postás Sport Egyesül 2:01 3:55 2:14 12:50 4:43 3:23 2:46 1:43 1:09
4 Nagy Árpád dr. 36:45 2:18 6:46 8:45 22:13 27:25 30:51 33:50 35:33 36:45
ETC Egri Testedző Club 2:18 4:28 1:59 13:28 5:12 3:26 2:59 1:43 1:12
5 Grabenhofer Wilhelm 37:27 2:33 7:11 9:42 24:28 29:14 32:51 34:54 36:24 37:27
XLOM LZ OMAHA 2:33 4:38 2:31 14:46 4:46 3:37 2:03 1:30 1:03
6 Hargitai István 41:07 2:31 7:48 10:50 24:43 30:51 34:54 37:28 39:46 41:07
TTE Tipo Tájfutó és Körn 2:31 5:17 3:02 13:53 6:08 4:03 2:34 2:18 1:21
7 Benedek Robert 43:27 2:51 8:09 10:36 28:19 33:47 37:24 39:48 41:54 43:27
XLOM LZ OMAHA 2:51 5:18 2:27 17:43 5:28 3:37 2:24 2:06 1:33
8 Tóth János 46:33 2:57 8:12 11:15 25:36 32:00 40:36 43:18 45:18 46:33
SKS Sárvári Kinizsi Spor 2:57 5:15 3:03 14:21 6:24 8:36 2:42 2:00 1:15
9 Gombkötő Péter dr. 46:56 2:48 15:31 18:38 32:37 38:14 41:29 43:33 45:33 46:56
TTE Tipo Tájfutó és Körn 2:48 12:43 3:07 13:59 5:37 3:15 2:04 2:00 1:23
10 Graf Josef 48:08 3:06 9:06 11:33 30:51 38:43 42:46 44:59 46:47 48:08
XLOM LZ OMAHA 3:06 6:00 2:27 19:18 7:52 4:03 2:13 1:48 1:21
11 Hajdu Kálmán 48:46 2:57 8:35 11:41 30:17 36:46 41:54 44:50 47:12 48:46
EK Egyesületen kívüli 2:57 5:38 3:06 18:36 6:29 5:08 2:56 2:22 1:34
12 Prékop Juráj 50:33 3:15 9:13 12:24 30:08 37:13 43:59 46:43 49:12 50:33
KST Kőbányai Sirály Tájf 3:15 5:58 3:11 17:44 7:05 6:46 2:44 2:29 1:21
13 Wengrin István 50:57 2:52 9:41 12:47 31:37 38:47 43:40 46:48 49:30 50:57
VTC Veszprémi Tájfutó Cl 2:52 6:49 3:06 18:50 7:10 4:53 3:08 2:42 1:27
14 Szemler István 50:59 2:31 7:18 9:52 26:02 33:15 45:21 47:39 49:38 50:59
TTE Tipo Tájfutó és Körn 2:31 4:47 2:34 16:10 7:13 12:06 2:18 1:59 1:21
15 Friedrich Vilmos 55:48 3:39 10:04 13:11 33:46 40:41 47:25 50:11 53:17 55:48
BEA Budapesti Egyetemi A 3:39 6:25 3:07 20:35 6:55 6:44 2:46 3:06 2:31
16 Schulek János 71:13 3:25 10:39 15:02 36:35 45:24 61:46 65:20 68:51 71:13
FMT FŐMTERV SK 3:25 7:14 4:23 21:33 8:49 16:22 3:34 3:31 2:22
F70 (7) 3.0 km 0 m 7 ep
1(117) 2(121) 3(123) 4(147) 5(142) 6(137) 7(200) C
1 Bogdány Miklós 44:26 8:55 11:51 16:13 24:59 33:31 40:12 43:10 44:26 39:06
TTE Tipo Tájfutó és Körn 8:55 2:56 4:22 8:46 8:32 6:41 2:58 1:16 *143
2 Varga György 48:44 10:21 14:17 19:46 28:02 35:25 44:32 47:20 48:44
POE Pécsi Orvos-Egészség 10:21 3:56 5:29 8:16 7:23 9:07 2:48 1:24
3 Szecsődi Ákos 70:26 11:35 14:50 22:45 40:43 55:47 64:32 68:55 70:26
BEA Budapesti Egyetemi A 11:35 3:15 7:55 17:58 15:04 8:45 4:23 1:31
4 Rédl Gábor dr. 72:35 13:08 18:34 26:16 38:30 55:47 64:08 70:27 72:35
PSE Postás Sport Egyesül 13:08 5:26 7:42 12:14 17:17 8:21 6:19 2:08
5 Gönczi Péter 85:05 29:25 36:47 43:29 59:03 70:28 79:12 83:25 85:05
SPA Tabáni Spartacus Spo 29:25 7:22 6:42 15:34 11:25 8:44 4:13 1:40
6 Hargitai Miklós 91:52 43:10 49:50 56:08 67:37 76:06 84:37 89:39 91:52 14:07
TSC Tungsram Sport Club 43:10 6:40 6:18 11:29 8:29 8:31 5:02 2:13 *105
Vass Tibor hiba ----- 48:30 57:58 ----- ----- ----- 67:34 69:41
VHS Veszprémi Honvéd Spo 48:30 9:28 9:36 2:07
F75 (5) 3.0 km 0 m 7 ep
1(117) 2(121) 3(123) 4(147) 5(142) 6(137) 7(200) C
1 Dudás István 64:09 12:08 18:09 25:41 38:32 48:31 57:52 62:05 64:09
OSC Orvosegyetem Sport C 12:08 6:01 7:32 12:51 9:59 9:21 4:13 2:04
2 Rácz Márton 101:32 17:25 27:17 39:26 55:22 82:28 93:09 98:53 101:32
TTE Tipo Tájfutó és Körn 17:25 9:52 12:09 15:56 27:06 10:41 5:44 2:39
3 Hódossy Béla 114:26 15:28 25:54 33:08 48:40 96:24 103:44 112:28 114:26
TSC Tungsram Sport Club 15:28 10:26 7:14 15:32 47:44 7:20 8:44 1:58
Nyögéri Imre hiba 40:00 46:46 57:57 ----- ----- ----- 65:31 67:52
KST Kőbányai Sirály Tájf 40:00 6:46 11:11 7:34 2:21
Pataki Zsolt hiba 25:18 35:54 45:46 ----- ----- ----- 60:02 63:03
SPA Tabáni Spartacus Spo 25:18 10:36 9:52 14:16 3:01
N10D (19) 3.1 km 0 m 6 ep
1(112) 2(116) 3(118) 4(145) 5(125) 6(200) C
1 Zempléni Lilla 24:00 4:56 11:18 15:19 17:59 20:40 22:45 24:00
KOS Hegyvidék-KFKI Optim 4:56 6:22 4:01 2:40 2:41 2:05 1:15
2 Tóth Barbara 25:16 4:03 7:44 12:17 16:52 21:43 24:09 25:16
TTE Tipo Tájfutó és Körn 4:03 3:41 4:33 4:35 4:51 2:26 1:07
3 Józsa Bernadett 33:44 5:41 12:27 16:16 23:46 30:03 32:25 33:44 32:28
PSE Postás Sport Egyesül 5:41 6:46 3:49 7:30 6:17 2:22 1:19 *200
4 Varga Eszter 36:06 5:50 11:08 15:12 22:02 29:47 34:40 36:06
EK Egyesületen kívüli 5:50 5:18 4:04 6:50 7:45 4:53 1:26
5 Tóth Dorottya 36:39 7:23 13:19 19:38 26:18 31:15 35:21 36:39
KST Kőbányai Sirály Tájf 7:23 5:56 6:19 6:40 4:57 4:06 1:18
6 Győrffy Katalin 37:27 5:17 10:36 15:48 22:41 33:34 36:14 37:27
HSE Hegyisport Szentendr 5:17 5:19 5:12 6:53 10:53 2:40 1:13
7 Vékony Janka 38:53 7:01 11:22 17:25 23:17 34:51 37:36 38:53
ARA Alba Regia Atlétikai 7:01 4:21 6:03 5:52 11:34 2:45 1:17
8 Deme Réka 41:07 10:46 16:10 20:04 26:55 34:41 39:40 41:07
SPA Tabáni Spartacus Spo 10:46 5:24 3:54 6:51 7:46 4:59 1:27
9 Zimmer Csenge 44:31 4:07 8:07 18:59 23:57 40:42 43:06 44:31
FMT FŐMTERV SK 4:07 4:00 10:52 4:58 16:45 2:24 1:25
10 Kovács Dominika 49:28 7:08 13:52 22:46 34:45 43:12 47:52 49:28
TTE Tipo Tájfutó és Körn 7:08 6:44 8:54 11:59 8:27 4:40 1:36
11 Bauer Anna Margit 55:21 5:08 9:20 24:00 31:06 52:00 54:13 55:21
SPA Tabáni Spartacus Spo 5:08 4:12 14:40 7:06 20:54 2:13 1:08
12 Skrop Anna 63:18 7:34 35:40 41:32 47:24 59:08 61:40 63:18
EK Egyesületen kívüli 7:34 28:06 5:52 5:52 11:44 2:32 1:38
13 Pataki Virág Lara 63:26 6:43 33:45 39:34 45:21 59:27 62:04 63:26
PVS Pécsi Vasutas Sportk 6:43 27:02 5:49 5:47 14:06 2:37 1:22
14 Baracsi Luca 81:42 6:42 11:44 34:04 41:08 75:57 79:53 81:42
TTE Tipo Tájfutó és Körn 6:42 5:02 22:20 7:04 34:49 3:56 1:49
15 Dalos Réka 82:16 49:08 55:33 61:43 70:07 76:20 80:39 82:16
EK Egyesületen kívüli 49:08 6:25 6:10 8:24 6:13 4:19 1:37
Papp Viktória Éva hiba 4:31 8:04 11:14 15:21 ----- 22:27 23:34
VHS Veszprémi Honvéd Spo 4:31 3:33 3:10 4:07 7:06 1:07
Viniczai Hanga hiba 5:03 8:36 12:44 17:15 ----- 28:16 29:28
PVS Pécsi Vasutas Sportk 5:03 3:33 4:08 4:31 11:01 1:12
Gillich Luca hiba 4:50 8:51 13:15 19:51 ----- 28:26 30:30
TTT Tatai Tömegsport és 4:50 4:01 4:24 6:36 8:35 2:04
Kovács Kira hiba 5:14 9:55 13:33 17:53 ----- 28:50 31:04
PAK Paksi Sport Egyesüle 5:14 4:41 3:38 4:20 10:57 2:14
N12C (12) 3.0 km 0 m 7 ep
1(114) 2(120) 3(122) 4(146) 5(148) 6(154) 7(200) C
1 Pálfi Fanni 27:46 4:12 6:58 11:53 16:58 19:52 22:24 26:38 27:46
SZV Szegedi Vasutas Spor 4:12 2:46 4:55 5:05 2:54 2:32 4:14 1:08
2 Zacher Noémi 30:01 8:31 11:05 16:23 21:03 23:59 26:10 29:01 30:01
SPA Tabáni Spartacus Spo 8:31 2:34 5:18 4:40 2:56 2:11 2:51 1:00
3 Hajdu Nelli 30:51 4:02 6:37 12:26 17:01 22:39 25:29 29:49 30:51
TTE Tipo Tájfutó és Körn 4:02 2:35 5:49 4:35 5:38 2:50 4:20 1:02
4 Zacher Enikő 32:03 4:21 7:13 15:38 21:54 24:26 27:18 31:10 32:03
SPA Tabáni Spartacus Spo 4:21 2:52 8:25 6:16 2:32 2:52 3:52 0:53
5 Gárdonyi Csilla 32:49 3:57 7:02 10:28 14:59 25:58 28:46 31:44 32:49
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 3:57 3:05 3:26 4:31 10:59 2:48 2:58 1:05
6 Bartók Annamária 35:11 6:23 9:53 15:38 20:27 23:09 30:31 34:06 35:11
SPA Tabáni Spartacus Spo 6:23 3:30 5:45 4:49 2:42 7:22 3:35 1:05
7 Bertóti Laura 41:00 5:19 11:39 19:41 26:21 30:55 34:33 39:45 41:00
DTC Diósgyőri Tájékozódá 5:19 6:20 8:02 6:40 4:34 3:38 5:12 1:15
8 Gerely Boróka 42:51 7:00 12:09 19:14 25:56 32:04 37:03 41:43 42:51
KST Kőbányai Sirály Tájf 7:00 5:09 7:05 6:42 6:08 4:59 4:40 1:08
9 Tóth Blanka 45:19 6:34 11:12 18:30 30:53 36:33 40:08 44:14 45:19
TTE Tipo Tájfutó és Körn 6:34 4:38 7:18 12:23 5:40 3:35 4:06 1:05
10 Püspök Réka 45:53 8:38 13:06 19:50 26:24 32:03 37:46 44:15 45:53
SPA Tabáni Spartacus Spo 8:38 4:28 6:44 6:34 5:39 5:43 6:29 1:38
11 Riesing Hanna 60:29 17:54 21:09 37:05 43:18 51:09 54:20 59:19 60:29
SZV Szegedi Vasutas Spor 17:54 3:15 15:56 6:13 7:51 3:11 4:59 1:10
12 Végh Erzsébet 60:30 6:16 11:17 31:53 38:35 43:55 52:39 59:08 60:30
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 6:16 5:01 20:36 6:42 5:20 8:44 6:29 1:22
N14B (13) 3.1 km 0 m 8 ep
1(102) 2(106) 3(117) 4(119) 5(139) 6(141) 7(143) 8(200) C
1 Porgányi Anna 41:44 2:13 7:20 19:03 20:32 28:50 35:31 37:19 40:34 41:44
ZTC Zalaegerszegi Tájéko 2:13 5:07 11:43 1:29 8:18 6:41 1:48 3:15 1:10
2 Sárközy Zsófia 44:35 2:06 6:30 23:57 27:12 34:44 39:27 41:00 43:19 44:35
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 2:06 4:24 17:27 3:15 7:32 4:43 1:33 2:19 1:16
3 Nagy Viktória 44:36 1:38 12:24 22:55 24:11 33:31 39:22 40:57 43:37 44:36
SPA Tabáni Spartacus Spo 1:38 10:46 10:31 1:16 9:20 5:51 1:35 2:40 0:59
4 Pataki Réka Dalida 47:58 1:48 4:55 28:03 30:49 38:40 43:23 44:53 47:03 47:58
PVS Pécsi Vasutas Sportk 1:48 3:07 23:08 2:46 7:51 4:43 1:30 2:10 0:55
5 Finta Sára Katalin 48:55 2:14 10:02 23:18 25:11 37:33 43:33 45:02 47:53 48:55
MAT Mazsola Tájfutó és T 2:14 7:48 13:16 1:53 12:22 6:00 1:29 2:51 1:02
6 Vékony Vanda 50:05 1:55 6:57 29:45 32:52 40:36 45:24 46:54 49:06 50:05
ARA Alba Regia Atlétikai 1:55 5:02 22:48 3:07 7:44 4:48 1:30 2:12 0:59
7 Ocvirk Pia 56:26 1:51 10:39 22:24 25:36 42:09 49:39 52:03 55:39 56:26
XOKJ OK Japetic 1:51 8:48 11:45 3:12 16:33 7:30 2:24 3:36 0:47
8 Árki Viktória 60:50 2:26 4:56 27:04 29:16 45:42 54:36 56:30 59:46 60:50
PAK Paksi Sport Egyesüle 2:26 2:30 22:08 2:12 16:26 8:54 1:54 3:16 1:04
9 Maácz Fruzsina 66:57 3:58 9:37 32:13 35:21 51:01 60:33 62:22 65:42 66:57
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 3:58 5:39 22:36 3:08 15:40 9:32 1:49 3:20 1:15
10 Vajda Luca 68:28 3:05 12:17 34:15 37:20 52:37 62:26 64:06 67:22 68:28
SZV Szegedi Vasutas Spor 3:05 9:12 21:58 3:05 15:17 9:49 1:40 3:16 1:06
11 Hajdu Frida Sára 75:02 2:26 5:34 30:22 35:00 47:26 54:06 70:26 73:40 75:02
TTE Tipo Tájfutó és Körn 2:26 3:08 24:48 4:38 12:26 6:40 16:20 3:14 1:22
12 Hajnal Dorottya 78:05 2:12 5:01 41:31 43:07 61:44 70:15 73:24 76:52 78:05 66:55
SPA Tabáni Spartacus Spo 2:12 2:49 36:30 1:36 18:37 8:31 3:09 3:28 1:13 *143
13 Jánoki Georgina 108:32 2:22 8:46 51:18 57:06 76:39 96:23 99:58 107:22 108:32
ZTC Zalaegerszegi Tájéko 2:22 6:24 42:32 5:48 19:33 19:44 3:35 7:24 1:10
N15-18C (4) 3.0 km 0 m 7 ep
1(114) 2(120) 3(122) 4(146) 5(148) 6(154) 7(200) C
1 Mészáros Lili 39:57 6:51 10:29 22:32 28:11 31:46 34:39 38:26 39:57
SPA Tabáni Spartacus Spo 6:51 3:38 12:03 5:39 3:35 2:53 3:47 1:31
2 Nagy Dorottya 44:06 6:15 9:56 25:05 31:33 35:13 38:45 42:43 44:06
TTE Tipo Tájfutó és Körn 6:15 3:41 15:09 6:28 3:40 3:32 3:58 1:23
3 Sover Dóra 44:56 17:58 20:50 28:42 35:01 38:13 40:46 43:53 44:56
SPA Tabáni Spartacus Spo 17:58 2:52 7:52 6:19 3:12 2:33 3:07 1:03
4 Lellei Luca 46:30 5:40 8:53 24:06 29:35 33:55 39:22 45:16 46:30
SPA Tabáni Spartacus Spo 5:40 3:13 15:13 5:29 4:20 5:27 5:54 1:14
N16B (16) 3.0 km 0 m 8 ep
1(101) 2(108) 3(109) 4(119) 5(124) 6(126) 7(129) 8(200) C
1 Szuromi Luca 27:45 2:06 5:41 7:34 18:03 21:45 24:05 25:24 26:45 27:45
PVS Pécsi Vasutas Sportk 2:06 3:35 1:53 10:29 3:42 2:20 1:19 1:21 1:00
2 Liszka Eszter 30:50 2:19 6:04 8:31 20:05 24:00 26:29 28:16 29:46 30:50
SPA Tabáni Spartacus Spo 2:19 3:45 2:27 11:34 3:55 2:29 1:47 1:30 1:04
3 Viniczai Csenge 34:33 2:03 5:31 7:29 17:11 20:57 30:18 31:56 33:28 34:33
PVS Pécsi Vasutas Sportk 2:03 3:28 1:58 9:42 3:46 9:21 1:38 1:32 1:05
4 Egei Petra 35:00 2:04 5:45 8:48 21:11 26:00 30:01 32:07 33:54 35:00
SPA Tabáni Spartacus Spo 2:04 3:41 3:03 12:23 4:49 4:01 2:06 1:47 1:06
5 Péntek Gréti 35:08 2:11 6:17 10:21 22:40 27:34 30:33 32:19 33:56 35:08
BSC Balatonfüredi Sport 2:11 4:06 4:04 12:19 4:54 2:59 1:46 1:37 1:12
6 Faggyas Réka 35:18 1:48 6:01 8:40 20:50 26:49 30:09 32:38 34:12 35:18
TTE Tipo Tájfutó és Körn 1:48 4:13 2:39 12:10 5:59 3:20 2:29 1:34 1:06
7 Völgyesi Melody 36:02 2:11 6:14 8:23 21:44 28:43 31:43 33:20 34:58 36:02 35:03
SPA Tabáni Spartacus Spo 2:11 4:03 2:09 13:21 6:59 3:00 1:37 1:38 1:04 *200
8 Becze Rita 36:50 2:27 6:31 10:07 23:55 28:42 31:56 34:02 35:41 36:50
PVS Pécsi Vasutas Sportk 2:27 4:04 3:36 13:48 4:47 3:14 2:06 1:39 1:09
9 Vonyó Réka Virág 43:40 2:58 7:26 9:32 21:43 29:57 37:13 40:38 42:31 43:40
PVS Pécsi Vasutas Sportk 2:58 4:28 2:06 12:11 8:14 7:16 3:25 1:53 1:09
10 Tóth Blanka 44:50 2:59 8:05 10:27 25:21 33:00 37:28 40:52 43:38 44:50
MAT Mazsola Tájfutó és T 2:59 5:06 2:22 14:54 7:39 4:28 3:24 2:46 1:12
11 Nagy Klára 46:59 2:10 11:44 14:07 28:01 34:56 41:25 43:44 45:48 46:59
SPA Tabáni Spartacus Spo 2:10 9:34 2:23 13:54 6:55 6:29 2:19 2:04 1:11
12 Hamburger Ágnes 48:01 2:12 10:29 12:31 27:54 37:33 41:36 44:11 46:38 48:01
PVS Pécsi Vasutas Sportk 2:12 8:17 2:02 15:23 9:39 4:03 2:35 2:27 1:23
13 Kézdy Borbála 48:35 7:18 12:03 16:27 30:06 35:00 44:12 46:01 47:35 48:35
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 7:18 4:45 4:24 13:39 4:54 9:12 1:49 1:34 1:00
14 Lénárt Viktória 55:05 2:44 8:43 11:22 27:30 35:59 50:21 52:23 54:09 55:05
PAK Paksi Sport Egyesüle 2:44 5:59 2:39 16:08 8:29 14:22 2:02 1:46 0:56
15 Tinnyei Petra 68:31 5:03 13:54 16:47 40:14 52:02 58:14 65:10 67:19 68:31
PAK Paksi Sport Egyesüle 5:03 8:51 2:53 23:27 11:48 6:12 6:56 2:09 1:12
16 Árki Dóra 89:50 5:56 13:18 39:34 56:19 64:33 79:13 86:10 88:28 89:50
PAK Paksi Sport Egyesüle 5:56 7:22 26:16 16:45 8:14 14:40 6:57 2:18 1:22
N18B (6) 3.3 km 0 m 9 ep
1(104) 2(105) 3(107) 4(109) 5(117) 6(127) 7(128) 8(129) 9(200) C
1 Varsányi Kinga 32:45 4:51 7:35 9:33 12:54 22:36 27:42 28:47 29:49 31:32 32:45
KST Kőbányai Sirály Tájf 4:51 2:44 1:58 3:21 9:42 5:06 1:05 1:02 1:43 1:13
2 Kinde Vanda 33:38 4:47 7:18 9:21 12:12 21:59 29:30 30:27 31:11 32:38 33:38
KST Kőbányai Sirály Tájf 4:47 2:31 2:03 2:51 9:47 7:31 0:57 0:44 1:27 1:00
3 Dénes Orsolya 36:17 5:00 8:40 10:38 13:35 24:16 31:34 32:36 33:35 35:14 36:17
KAL Kalocsai Sport Egyes 5:00 3:40 1:58 2:57 10:41 7:18 1:02 0:59 1:39 1:03
4 Bartus Petra 39:53 4:16 8:07 9:56 12:55 23:08 35:22 36:20 37:13 38:49 39:53
ETC Egri Testedző Club 4:16 3:51 1:49 2:59 10:13 12:14 0:58 0:53 1:36 1:04
5 Erős Evelin 41:54 4:51 8:36 10:42 14:26 26:17 36:32 37:43 38:48 40:39 41:54
ETC Egri Testedző Club 4:51 3:45 2:06 3:44 11:51 10:15 1:11 1:05 1:51 1:15
6 Tóth Zsuzsanna 64:37 6:37 11:27 14:55 21:55 36:43 56:20 57:28 61:16 63:25 64:37
ARA Alba Regia Atlétikai 6:37 4:50 3:28 7:00 14:48 19:37 1:08 3:48 2:09 1:12
N20A (4) 3.9 km 0 m 10 ep
1(103) 2(107) 3(109) 4(117) 5(115) 6(127) 7(124) 8(139) 9(143) 10(200) C
1 Rusvai Katalin 45:23 3:21 5:56 8:25 17:39 23:01 27:27 30:51 38:16 41:06 43:59 45:23
FSC Futárok Sport Club 3:21 2:35 2:29 9:14 5:22 4:26 3:24 7:25 2:50 2:53 1:24
2 Tóth Krisztina 50:14 3:48 8:17 12:28 24:09 27:30 31:37 35:09 42:24 45:41 49:02 50:14
TTE Tipo Tájfutó és Körn 3:48 4:29 4:11 11:41 3:21 4:07 3:32 7:15 3:17 3:21 1:12
3 Oszkó Dóra 64:00 4:43 10:05 13:44 25:58 31:24 41:03 45:54 54:36 59:17 62:33 64:00
SPA Tabáni Spartacus Spo 4:43 5:22 3:39 12:14 5:26 9:39 4:51 8:42 4:41 3:16 1:27
4 Őry Erzsébet 67:39 4:23 8:37 19:00 29:45 35:22 45:06 50:03 58:49 63:15 66:32 67:39
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 4:23 4:14 10:23 10:45 5:37 9:44 4:57 8:46 4:26 3:17 1:07
N21A (13) 4.4 km 0 m 11 ep
1(113) 2(127) 3(121) 4(131) 5(133) 6(134) 7(135) 8(149) 9(138) 10(143) 11(200) C
1 Kauppi Minna 34:03 3:19 6:34 10:21 15:36 19:12 20:54 22:45 25:52 29:55 31:30 33:13 34:03
XJHA Team Finland 3:19 3:15 3:47 5:15 3:36 1:42 1:51 3:07 4:03 1:35 1:43 0:50
2 Sundberg Karoliina 34:56 3:09 6:24 10:20 15:17 19:08 20:33 22:27 25:55 30:25 31:56 34:03 34:56
XJHA Team Finland 3:09 3:15 3:56 4:57 3:51 1:25 1:54 3:28 4:30 1:31 2:07 0:53
3 Niemi Venla 35:33 2:57 6:30 10:15 15:54 20:47 22:08 24:05 27:16 31:12 32:46 34:37 35:33
XJHA Team Finland 2:57 3:33 3:45 5:39 4:53 1:21 1:57 3:11 3:56 1:34 1:51 0:56
4 Haajanen Sofia 37:08 5:05 8:34 12:41 17:28 21:26 22:50 24:39 28:45 33:13 34:39 36:18 37:08
XJHA Team Finland 5:05 3:29 4:07 4:47 3:58 1:24 1:49 4:06 4:28 1:26 1:39 0:50
5 Kinni Saila 37:19 3:05 6:29 10:25 15:29 19:08 20:43 24:55 28:31 33:06 34:30 36:23 37:19
XJHA Team Finland 3:05 3:24 3:56 5:04 3:39 1:35 4:12 3:36 4:35 1:24 1:53 0:56
6 Novai Éva 39:44 3:06 8:11 12:39 18:58 23:09 24:36 26:44 30:40 35:22 36:46 38:47 39:44
ZTC Zalaegerszegi Tájéko 3:06 5:05 4:28 6:19 4:11 1:27 2:08 3:56 4:42 1:24 2:01 0:57
7 Ojanen Outi 41:28 3:26 7:33 12:00 18:46 24:02 26:11 28:33 32:15 37:06 38:41 40:33 41:28
XJHA Team Finland 3:26 4:07 4:27 6:46 5:16 2:09 2:22 3:42 4:51 1:35 1:52 0:55
8 Őry Eszter 43:37 3:56 8:20 13:28 20:00 24:41 26:22 28:39 32:48 38:26 40:29 42:31 43:37
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 3:56 4:24 5:08 6:32 4:41 1:41 2:17 4:09 5:38 2:03 2:02 1:06
9 Kelemen Bernadett 45:55 5:03 9:22 15:07 22:08 26:14 28:02 30:34 34:44 40:35 42:35 44:44 45:55
PVS Pécsi Vasutas Sportk 5:03 4:19 5:45 7:01 4:06 1:48 2:32 4:10 5:51 2:00 2:09 1:11
10 Wengrin Ágnes 49:49 4:49 11:09 17:20 24:38 29:14 31:09 34:01 38:12 44:08 46:17 48:40 49:49
TTE Tipo Tájfutó és Körn 4:49 6:20 6:11 7:18 4:36 1:55 2:52 4:11 5:56 2:09 2:23 1:09
11 Schmal Kinga 51:37 7:09 11:43 16:58 23:48 28:46 30:30 33:07 38:15 45:28 48:02 50:29 51:37
THS Taszár Honvéd Sporte 7:09 4:34 5:15 6:50 4:58 1:44 2:37 5:08 7:13 2:34 2:27 1:08
12 Prékop Márta 51:44 4:01 9:38 15:50 23:21 28:09 30:09 34:07 38:58 45:25 48:04 50:34 51:44
KST Kőbányai Sirály Tájf 4:01 5:37 6:12 7:31 4:48 2:00 3:58 4:51 6:27 2:39 2:30 1:10
13 Sisa Dorottya 60:30 7:20 12:38 18:55 27:31 34:52 37:38 42:03 46:45 54:28 56:42 59:17 60:30
XJSZ Jászapáti, Mészáros 7:20 5:18 6:17 8:36 7:21 2:46 4:25 4:42 7:43 2:14 2:35 1:13
N21B (8) 3.4 km 0 m 10 ep
1(113) 2(127) 3(124) 4(144) 5(147) 6(142) 7(143) 8(140) 9(129) 10(200) C
1 Bertóti Diana 40:04 4:38 9:47 12:46 17:00 19:39 25:07 27:31 32:58 36:56 38:50 40:04
GOC Göcsej Környezetvédő 4:38 5:09 2:59 4:14 2:39 5:28 2:24 5:27 3:58 1:54 1:14
2 Füzy Judit 44:31 4:42 10:15 14:14 18:33 22:14 28:22 31:38 37:36 41:34 43:27 44:31
OSC Orvosegyetem Sport C 4:42 5:33 3:59 4:19 3:41 6:08 3:16 5:58 3:58 1:53 1:04
3 Berthold Anikó 44:46 4:14 9:32 13:21 18:14 21:30 26:20 30:04 37:51 41:51 43:38 44:46
KST Kőbányai Sirály Tájf 4:14 5:18 3:49 4:53 3:16 4:50 3:44 7:47 4:00 1:47 1:08
4 Balogh Katalin 47:05 6:03 11:43 15:22 20:55 23:33 30:38 33:30 39:47 44:01 46:04 47:05
FSC Futárok Sport Club 6:03 5:40 3:39 5:33 2:38 7:05 2:52 6:17 4:14 2:03 1:01
5 Németh Luca 55:43 6:32 13:56 18:21 25:22 28:57 36:05 39:41 46:55 52:09 54:16 55:43
SPA Tabáni Spartacus Spo 6:32 7:24 4:25 7:01 3:35 7:08 3:36 7:14 5:14 2:07 1:27
6 Kotormán Ágnes 69:56 8:49 15:43 19:34 27:40 30:11 36:09 44:44 55:19 66:58 68:45 69:56
VHS Veszprémi Honvéd Spo 8:49 6:54 3:51 8:06 2:31 5:58 8:35 10:35 11:39 1:47 1:11
7 Kovács Júlia Virág 72:32 6:36 13:02 17:42 26:05 29:17 52:53 56:29 63:08 69:01 71:21 72:32
SZU Szegedi Bokorugró Tá 6:36 6:26 4:40 8:23 3:12 23:36 3:36 6:39 5:53 2:20 1:11
8 Kovács Ágnes 89:42 32:04 0.00 44:07 50:12 53:46 60:37 68:33 80:11 85:35 88:17 89:42 32:51
SZU Szegedi Bokorugró Tá 32:04 12:03 6:05 3:34 6:51 7:56 11:38 5:24 2:42 1:25 *113
N21BR (17) 3.1 km 0 m 8 ep
1(102) 2(106) 3(117) 4(119) 5(139) 6(141) 7(143) 8(200) C
1 Borsiné Petrik Zsuzsa 36:20 2:12 5:11 16:33 17:46 24:57 30:36 32:14 35:10 36:20
ARA Alba Regia Atlétikai 2:12 2:59 11:22 1:13 7:11 5:39 1:38 2:56 1:10
2 Máthé Fanni 37:42 2:00 6:55 16:56 18:13 26:20 31:54 33:41 36:39 37:42
TTE Tipo Tájfutó és Körn 2:00 4:55 10:01 1:17 8:07 5:34 1:47 2:58 1:03
3 Korbély Barbara 37:50 1:59 4:15 18:41 19:52 27:15 32:31 33:55 36:47 37:50
MCB Maccabi Vívó és Atlé 1:59 2:16 14:26 1:11 7:23 5:16 1:24 2:52 1:03
4 Biró Fruzsina 45:59 2:26 5:25 17:19 19:04 31:23 37:39 40:02 44:42 45:59
BEA Budapesti Egyetemi A 2:26 2:59 11:54 1:45 12:19 6:16 2:23 4:40 1:17
5 Petró Annamária 46:15 2:32 5:37 19:52 21:42 31:59 39:31 41:38 44:55 46:15
FSC Futárok Sport Club 2:32 3:05 14:15 1:50 10:17 7:32 2:07 3:17 1:20
6 Vékonyné Árva Katalin 46:32 2:37 5:31 17:14 18:35 29:36 39:54 41:58 45:00 46:32
ARA Alba Regia Atlétikai 2:37 2:54 11:43 1:21 11:01 10:18 2:04 3:02 1:32
7 Marosfalvi Eszter 50:05 2:57 6:04 19:16 21:28 32:56 40:49 43:56 48:19 50:05
SPA Tabáni Spartacus Spo 2:57 3:07 13:12 2:12 11:28 7:53 3:07 4:23 1:46
8 Sőtér Johanna 54:06 3:35 10:09 23:07 24:54 36:35 44:57 47:41 52:27 54:06
PSE Postás Sport Egyesül 3:35 6:34 12:58 1:47 11:41 8:22 2:44 4:46 1:39
9 Lajtai Eszter 54:19 3:22 6:55 21:34 23:53 36:18 45:08 48:13 52:46 54:19
TTE Tipo Tájfutó és Körn 3:22 3:33 14:39 2:19 12:25 8:50 3:05 4:33 1:33
10 Csőkör Katalin 55:55 2:17 4:40 26:27 31:56 42:24 48:52 51:37 54:41 55:55
TTT Tatai Tömegsport és 2:17 2:23 21:47 5:29 10:28 6:28 2:45 3:04 1:14
11 Simkó Livia 56:08 2:34 5:39 23:49 25:56 41:46 48:41 51:00 54:49 56:08
MSE Megalódusz Sportegyl 2:34 3:05 18:10 2:07 15:50 6:55 2:19 3:49 1:19
12 Skrop Éva 61:19 3:01 6:41 26:02 27:48 44:02 53:47 56:08 59:48 61:19
EK Egyesületen kívüli 3:01 3:40 19:21 1:46 16:14 9:45 2:21 3:40 1:31
13 Sváb Emese 63:16 3:05 6:50 22:17 24:38 42:45 53:26 56:56 61:29 63:16
KST Kőbányai Sirály Tájf 3:05 3:45 15:27 2:21 18:07 10:41 3:30 4:33 1:47
14 Nagy Bea 72:05 2:54 10:29 27:19 29:07 41:43 63:03 65:58 70:15 72:05
EK Egyesületen kívüli 2:54 7:35 16:50 1:48 12:36 21:20 2:55 4:17 1:50
15 Németh Kata 77:44 3:35 11:39 29:27 33:29 60:23 70:52 72:36 76:24 77:44
EK Egyesületen kívüli 3:35 8:04 17:48 4:02 26:54 10:29 1:44 3:48 1:20
16 Miklós Rita 94:20 5:38 8:43 42:18 45:18 58:31 83:41 87:14 93:07 94:20
SZU Szegedi Bokorugró Tá 5:38 3:05 33:35 3:00 13:13 25:10 3:33 5:53 1:13
17 Szekér Orsolya 96:50 3:43 8:11 31:38 34:44 60:36 78:54 89:34 95:24 96:50
KST Kőbányai Sirály Tájf 3:43 4:28 23:27 3:06 25:52 18:18 10:40 5:50 1:26
N21C (16) 2.8 km 0 m 7 ep
1(102) 2(106) 3(111) 4(114) 5(128) 6(130) 7(200) C
1 Wenzel Andrea 39:58 2:59 6:12 15:03 21:57 30:55 35:26 38:28 39:58
AOS Apex Optimista Sport 2:59 3:13 8:51 6:54 8:58 4:31 3:02 1:30
2 Boczor Katalin 42:15 2:21 7:57 15:48 20:32 36:19 39:11 41:08 42:15
KST Kőbányai Sirály Tájf 2:21 5:36 7:51 4:44 15:47 2:52 1:57 1:07
3 Mester Lívia 43:14 2:44 5:56 16:14 22:26 34:10 37:13 41:40 43:14
ARA Alba Regia Atlétikai 2:44 3:12 10:18 6:12 11:44 3:03 4:27 1:34
4 Kubacsek Éva 43:52 2:47 7:57 18:00 25:33 37:36 40:23 42:26 43:52
FSC Futárok Sport Club 2:47 5:10 10:03 7:33 12:03 2:47 2:03 1:26
5 Molnár Jeannette 45:24 3:20 6:51 17:43 24:07 37:34 40:52 43:52 45:24
SPA Tabáni Spartacus Spo 3:20 3:31 10:52 6:24 13:27 3:18 3:00 1:32
6 Schultheisz Edina 48:40 2:42 5:42 24:35 30:28 40:18 42:54 47:19 48:40
KFK KFKI Petőfi Sportkör 2:42 3:00 18:53 5:53 9:50 2:36 4:25 1:21
7 Bíró Katalin 50:10 3:09 16:26 28:05 34:48 43:58 46:28 48:53 50:10
AOS Apex Optimista Sport 3:09 13:17 11:39 6:43 9:10 2:30 2:25 1:17
8 Jánoki Katalin 53:59 2:54 7:36 19:12 27:20 44:26 48:24 52:42 53:59
ZTC Zalaegerszegi Tájéko 2:54 4:42 11:36 8:08 17:06 3:58 4:18 1:17
9 Szemes Tünde 54:18 3:46 8:00 22:58 29:12 45:53 50:04 52:54 54:18
SPA Tabáni Spartacus Spo 3:46 4:14 14:58 6:14 16:41 4:11 2:50 1:24
10 Tóth-Buschmann Ilka 55:20 2:30 5:17 14:52 19:20 49:19 51:55 53:54 55:20
TTE Tipo Tájfutó és Körn 2:30 2:47 9:35 4:28 29:59 2:36 1:59 1:26
11 Füry Kinga 56:18 2:51 5:50 17:49 25:53 41:37 50:49 54:29 56:18
AOS Apex Optimista Sport 2:51 2:59 11:59 8:04 15:44 9:12 3:40 1:49
12 Mitterer Andrea 58:23 3:32 7:29 22:22 29:58 46:09 52:09 56:23 58:23
BEA Budapesti Egyetemi A 3:32 3:57 14:53 7:36 16:11 6:00 4:14 2:00
13 Horvát Ildikó 58:47 3:48 8:07 21:03 29:29 48:58 53:33 56:55 58:47
SPA Tabáni Spartacus Spo 3:48 4:19 12:56 8:26 19:29 4:35 3:22 1:52
14 Ódor Viktória 68:17 3:24 8:24 20:27 28:41 57:52 62:21 66:16 68:17
FMT FŐMTERV SK 3:24 5:00 12:03 8:14 29:11 4:29 3:55 2:01
15 Szőcs Anett 69:22 3:16 7:17 18:10 25:54 55:35 63:45 67:35 69:22
HSP Hidegkúti Spartacus 3:16 4:01 10:53 7:44 29:41 8:10 3:50 1:47
16 Fábián Beatrix 76:42 3:27 12:41 24:58 33:57 67:47 71:40 74:56 76:42
FMT FŐMTERV SK 3:27 9:14 12:17 8:59 33:50 3:53 3:16 1:46
N35A (3) 3.4 km 0 m 10 ep
1(113) 2(127) 3(124) 4(144) 5(147) 6(142) 7(143) 8(140) 9(129) 10(200) C
1 Marosán Ágnes 55:48 10:05 18:04 21:10 26:51 29:59 36:50 40:42 47:39 52:29 54:29 55:48
BEA Budapesti Egyetemi A 10:05 7:59 3:06 5:41 3:08 6:51 3:52 6:57 4:50 2:00 1:19
2 Bacsó Piroska 62:42 5:54 15:03 19:16 28:00 31:29 40:06 44:41 53:19 58:46 61:10 62:42
MAF Műegyetemi Atlétikai 5:54 9:09 4:13 8:44 3:29 8:37 4:35 8:38 5:27 2:24 1:32
3 Fövenyessy Gabriella 118:09 15:14 28:46 35:44 48:59 54:42 87:36 94:00 105:46 112:47 116:29 118:09
FMT FŐMTERV SK 15:14 13:32 6:58 13:15 5:43 32:54 6:24 11:46 7:01 3:42 1:40
N40 (18) 3.3 km 0 m 9 ep
1(104) 2(105) 3(107) 4(109) 5(117) 6(127) 7(128) 8(129) 9(200) C
1 Tömördi Ágnes 30:34 4:33 7:00 8:51 11:32 20:16 25:07 26:22 27:45 29:29 30:34
HSE Hegyisport Szentendr 4:33 2:27 1:51 2:41 8:44 4:51 1:15 1:23 1:44 1:05
2 Viniczainé Kovács Ildikó 31:59 4:28 7:37 9:19 12:59 21:57 26:50 28:11 29:07 30:51 31:59
PVS Pécsi Vasutas Sportk 4:28 3:09 1:42 3:40 8:58 4:53 1:21 0:56 1:44 1:08
3 Németh Ágnes dr. 32:21 4:31 7:25 9:23 11:57 21:26 27:22 28:28 29:22 31:11 32:21
TTE Tipo Tájfutó és Körn 4:31 2:54 1:58 2:34 9:29 5:56 1:06 0:54 1:49 1:10
4 Győrffy Gabriella 34:22 4:38 7:07 8:47 11:04 20:44 29:52 30:54 31:44 33:17 34:22
HSE Hegyisport Szentendr 4:38 2:29 1:40 2:17 9:40 9:08 1:02 0:50 1:33 1:05
5 Gillichné Kalocsai Adrie 37:22 4:58 7:38 9:22 11:51 22:20 31:59 33:14 34:30 36:14 37:22
MSE Megalódusz Sportegyl 4:58 2:40 1:44 2:29 10:29 9:39 1:15 1:16 1:44 1:08
6 Kiss Teodóra 37:30 5:07 8:04 9:57 14:30 27:18 32:35 33:44 34:35 36:26 37:30
ETC Egri Testedző Club 5:07 2:57 1:53 4:33 12:48 5:17 1:09 0:51 1:51 1:04
7 Ebinger Mónika 38:36 4:42 7:21 9:06 12:25 22:38 33:04 34:19 35:28 37:28 38:36
KFK KFKI Petőfi Sportkör 4:42 2:39 1:45 3:19 10:13 10:26 1:15 1:09 2:00 1:08
8 Mátyás Ildikó 38:57 4:42 7:33 9:30 12:44 23:46 34:00 35:08 36:03 37:45 38:57
PVM Pécsi Vörös Meteor S 4:42 2:51 1:57 3:14 11:02 10:14 1:08 0:55 1:42 1:12
9 Németh Zsoltné 40:34 5:42 9:26 11:33 15:07 27:42 35:27 36:34 37:29 39:16 40:34
VHS Veszprémi Honvéd Spo 5:42 3:44 2:07 3:34 12:35 7:45 1:07 0:55 1:47 1:18
10 Turcsánné Cseh Erzsébet 40:56 4:53 8:13 13:07 17:33 28:13 35:32 36:56 38:07 39:51 40:56
PVS Pécsi Vasutas Sportk 4:53 3:20 4:54 4:26 10:40 7:19 1:24 1:11 1:44 1:05
11 Cseresnyés Ágnes 41:32 6:04 9:19 11:18 13:55 28:53 35:56 37:18 38:26 40:17 41:32
TTE Tipo Tájfutó és Körn 6:04 3:15 1:59 2:37 14:58 7:03 1:22 1:08 1:51 1:15
12 Porgányiné Henrich Piros 41:37 5:57 9:41 12:35 16:03 28:17 36:03 37:30 38:41 40:30 41:37
ZTC Zalaegerszegi Tájéko 5:57 3:44 2:54 3:28 12:14 7:46 1:27 1:11 1:49 1:07
13 Tóthné Pfeiffer Zsuzsann 42:44 5:35 9:45 12:35 16:25 28:49 36:43 37:52 38:52 41:18 42:44
POE Pécsi Orvos-Egészség 5:35 4:10 2:50 3:50 12:24 7:54 1:09 1:00 2:26 1:26
14 Barnáné Szabó Irén 43:11 5:51 9:16 11:48 15:50 30:59 38:03 39:11 40:13 42:00 43:11
KZS Kecskeméti Zöld Spor 5:51 3:25 2:32 4:02 15:09 7:04 1:08 1:02 1:47 1:11
15 Szemler Judit 47:33 5:57 9:11 11:05 15:38 28:20 41:01 42:38 43:47 46:02 47:33
TTE Tipo Tájfutó és Körn 5:57 3:14 1:54 4:33 12:42 12:41 1:37 1:09 2:15 1:31
16 Hajas Csilla 49:07 6:27 10:03 12:30 15:23 29:30 44:02 45:13 46:06 47:52 49:07
BEA Budapesti Egyetemi A 6:27 3:36 2:27 2:53 14:07 14:32 1:11 0:53 1:46 1:15
17 Kovács Vera 54:07 5:55 9:41 11:56 18:59 33:42 47:36 49:06 50:31 52:54 54:07
PAK Paksi Sport Egyesüle 5:55 3:46 2:15 7:03 14:43 13:54 1:30 1:25 2:23 1:13
18 Erdősné Németh Ágnes 63:14 7:17 11:58 15:29 21:42 40:45 51:11 53:41 55:59 60:15 63:14
ZTC Zalaegerszegi Tájéko 7:17 4:41 3:31 6:13 19:03 10:26 2:30 2:18 4:16 2:59
N45 (9) 3.0 km 0 m 8 ep
1(101) 2(108) 3(109) 4(119) 5(124) 6(126) 7(129) 8(200) C
1 Kármán Katalin 32:41 1:53 5:27 7:27 17:31 24:38 28:28 30:02 31:29 32:41
HSE Hegyisport Szentendr 1:53 3:34 2:00 10:04 7:07 3:50 1:34 1:27 1:12
2 Juhas Irina 36:22 4:50 9:06 11:24 24:05 28:52 31:49 33:31 35:17 36:22
XOIN Orienteering club D 4:50 4:16 2:18 12:41 4:47 2:57 1:42 1:46 1:05
3 Rusvainé Barócsi Katalin 36:57 2:32 7:44 10:44 22:04 28:02 31:25 33:32 35:49 36:57
FSC Futárok Sport Club 2:32 5:12 3:00 11:20 5:58 3:23 2:07 2:17 1:08
4 Radics Anna 46:52 3:02 8:11 10:50 29:40 36:48 41:15 43:20 45:21 46:52
ETC Egri Testedző Club 3:02 5:09 2:39 18:50 7:08 4:27 2:05 2:01 1:31
5 Ludvig Ágnes 54:46 2:28 12:53 20:16 37:14 43:45 48:25 51:10 53:19 54:46
MAF Műegyetemi Atlétikai 2:28 10:25 7:23 16:58 6:31 4:40 2:45 2:09 1:27
6 Oszkóné Simon Ildikó 61:26 7:41 13:03 16:04 37:54 45:52 51:11 56:10 59:29 61:26
SPA Tabáni Spartacus Spo 7:41 5:22 3:01 21:50 7:58 5:19 4:59 3:19 1:57
7 Tóth Károlyné 64:57 5:03 14:39 18:47 42:20 50:08 55:22 59:29 63:00 64:57
VTC Veszprémi Tájfutó Cl 5:03 9:36 4:08 23:33 7:48 5:14 4:07 3:31 1:57
8 Gösswein Judit 65:18 8:49 17:32 22:17 45:00 52:28 57:13 60:36 63:38 65:18
PSE Postás Sport Egyesül 8:49 8:43 4:45 22:43 7:28 4:45 3:23 3:02 1:40
9 Ormay Éva 67:39 3:44 11:08 15:27 39:22 49:09 58:00 61:55 65:33 67:39
KOS Hegyvidék-KFKI Optim 3:44 7:24 4:19 23:55 9:47 8:51 3:55 3:38 2:06
N50 (6) 3.1 km 0 m 8 ep
1(102) 2(106) 3(117) 4(119) 5(139) 6(141) 7(143) 8(200) C
1 Muzsnai Ágota dr. 35:37 2:24 5:48 15:19 16:47 24:07 29:59 31:46 34:35 35:37
HSE Hegyisport Szentendr 2:24 3:24 9:31 1:28 7:20 5:52 1:47 2:49 1:02
2 Dániel Edit 39:00 2:09 6:26 18:22 19:33 27:37 33:22 35:17 37:49 39:00
HSE Hegyisport Szentendr 2:09 4:17 11:56 1:11 8:04 5:45 1:55 2:32 1:11
3 Biró Aletta 48:22 2:53 6:30 22:30 24:11 33:53 40:12 42:37 47:09 48:22
BEA Budapesti Egyetemi A 2:53 3:37 16:00 1:41 9:42 6:19 2:25 4:32 1:13
4 Prékopova Jana 56:39 3:15 6:49 23:50 26:04 39:07 47:56 50:51 54:53 56:39
KST Kőbányai Sirály Tájf 3:15 3:34 17:01 2:14 13:03 8:49 2:55 4:02 1:46
5 Kedl Ildikó 62:22 3:02 11:01 26:06 28:24 40:50 49:55 54:27 60:31 62:22
SPA Tabáni Spartacus Spo 3:02 7:59 15:05 2:18 12:26 9:05 4:32 6:04 1:51
6 Ostorics Zsuzsanna 74:17 3:01 7:23 22:50 24:49 39:28 64:15 67:29 72:36 74:17
PSE Postás Sport Egyesül 3:01 4:22 15:27 1:59 14:39 24:47 3:14 5:07 1:41
N55 (7) 3.0 km 0 m 7 ep
1(117) 2(121) 3(123) 4(147) 5(142) 6(137) 7(200) C
1 Wieder Ilona 40:03 8:05 10:54 16:02 24:05 31:11 35:18 38:41 40:03
VHS Veszprémi Honvéd Spo 8:05 2:49 5:08 8:03 7:06 4:07 3:23 1:22
2 Kukkasjärvi Elina 40:58 9:53 12:48 16:50 23:39 30:25 37:10 39:52 40:58
XRAJ Rajamäen Rykmentti 9:53 2:55 4:02 6:49 6:46 6:45 2:42 1:06
3 Sávai Mária 52:42 11:43 16:06 21:30 31:33 39:34 48:05 51:15 52:42
AOS Apex Optimista Sport 11:43 4:23 5:24 10:03 8:01 8:31 3:10 1:27
4 Szabó Zsuzsanna 55:14 12:49 16:53 22:10 31:25 42:20 49:05 53:50 55:14
KST Kőbányai Sirály Tájf 12:49 4:04 5:17 9:15 10:55 6:45 4:45 1:24
5 Kühn Edit 65:25 12:11 25:17 31:12 41:27 52:27 59:18 63:57 65:25
PVM Pécsi Vörös Meteor S 12:11 13:06 5:55 10:15 11:00 6:51 4:39 1:28
6 Bacanac Ljubica 80:12 22:12 26:57 43:09 59:14 68:23 75:07 78:44 80:12
XOIN Orienteering club D 22:12 4:45 16:12 16:05 9:09 6:44 3:37 1:28
Szentpétery Mónika hiba ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- 56:31
HSP Hidegkúti Spartacus 56:31
N60 (2) 3.0 km 0 m 7 ep
1(117) 2(121) 3(123) 4(147) 5(142) 6(137) 7(200) C
1 Novotni Tiborné 62:01 9:36 15:18 20:01 43:43 51:07 56:31 60:35 62:01
BBB Balassi Bálint Körny 9:36 5:42 4:43 23:42 7:24 5:24 4:04 1:26
2 Fischer Mária 99:18 11:16 16:18 54:13 71:21 86:06 93:38 97:46 99:18
ARA Alba Regia Atlétikai 11:16 5:02 37:55 17:08 14:45 7:32 4:08 1:32
N65 (3) 3.0 km 0 m 7 ep
1(117) 2(121) 3(123) 4(147) 5(142) 6(137) 7(200) C
1 Wengrin Istvánné 80:27 17:48 24:42 33:48 52:51 65:26 73:00 78:12 80:27
VTC Veszprémi Tájfutó Cl 17:48 6:54 9:06 19:03 12:35 7:34 5:12 2:15
2 Hanusz Mária 111:19 19:25 30:47 45:19 64:48 85:42 99:15 107:28 111:19
OSC Orvosegyetem Sport C 19:25 11:22 14:32 19:29 20:54 13:33 8:13 3:51
Cser Krisztina hiba 12:17 17:38 23:55 47:02 ----- 56:47 61:02 63:08
SPA Tabáni Spartacus Spo 12:17 5:21 6:17 23:07 9:45 4:15 2:06
NYK (31) 3.0 km 0 m 7 ep
1(114) 2(120) 3(122) 4(146) 5(148) 6(154) 7(200) C
1 Bodó Tibor 25:14 3:03 5:30 9:54 15:04 17:43 20:33 24:23 25:14
SZV Szegedi Vasutas Spor 3:03 2:27 4:24 5:10 2:39 2:50 3:50 0:51
2 Révfalusi Balázs 29:12 4:12 7:33 13:08 19:49 21:56 24:41 28:08 29:12
ARA Alba Regia Atlétikai 4:12 3:21 5:35 6:41 2:07 2:45 3:27 1:04
3 Novák Martina 29:57 4:52 7:24 13:44 19:49 22:46 25:25 28:55 29:57
ETC Egri Testedző Club 4:52 2:32 6:20 6:05 2:57 2:39 3:30 1:02
4 Vékony Andor 36:52 11:57 15:45 19:29 24:41 27:49 31:01 35:32 36:52
ARA Alba Regia Atlétikai 11:57 3:48 3:44 5:12 3:08 3:12 4:31 1:20
5 Sárközi Borbála 36:53 5:36 10:15 18:34 25:30 28:40 32:05 36:02 36:53
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 5:36 4:39 8:19 6:56 3:10 3:25 3:57 0:51
6 Búza-Kiss László 41:32 6:57 11:45 18:36 25:28 29:21 33:35 40:19 41:32
EK Egyesületen kívüli 6:57 4:48 6:51 6:52 3:53 4:14 6:44 1:13
7 Regenhart Ágnes 43:39 5:58 16:05 22:35 28:40 32:31 37:30 42:13 43:39
ARA Alba Regia Atlétikai 5:58 10:07 6:30 6:05 3:51 4:59 4:43 1:26
8 Komoroczki Andrásné 45:05 8:18 12:30 20:11 27:51 33:54 37:25 43:28 45:05
XKNY Kőbányai Barangolók 8:18 4:12 7:41 7:40 6:03 3:31 6:03 1:37
9 Görbe Emánuel 47:23 6:32 10:27 16:56 30:46 35:44 39:19 45:56 47:23
AOS Apex Optimista Sport 6:32 3:55 6:29 13:50 4:58 3:35 6:37 1:27
10 Salamon Ferenc 49:22 5:21 8:33 24:19 37:53 41:26 43:58 48:35 49:22
SPA Tabáni Spartacus Spo 5:21 3:12 15:46 13:34 3:33 2:32 4:37 0:47
11 Wieder Ferenc 49:52 8:27 11:51 28:25 35:03 38:08 43:53 48:24 49:52
VHS Veszprémi Honvéd Spo 8:27 3:24 16:34 6:38 3:05 5:45 4:31 1:28
12 Ádám András 51:14 8:16 14:56 22:09 31:43 36:08 41:56 48:53 51:14
ARA Alba Regia Atlétikai 8:16 6:40 7:13 9:34 4:25 5:48 6:57 2:21
13 Simkó Zoltán 52:14 6:56 11:28 23:48 33:51 38:37 44:14 50:37 52:14
EK Egyesületen kívüli 6:56 4:32 12:20 10:03 4:46 5:37 6:23 1:37
14 Magyar Gábor Zalán 57:01 7:37 14:49 23:27 33:50 38:55 45:55 53:48 57:01
DTC Diósgyőri Tájékozódá 7:37 7:12 8:38 10:23 5:05 7:00 7:53 3:13
15 Kerekes Márton 57:18 6:40 9:54 27:00 32:11 45:43 51:56 56:05 57:18
EK Egyesületen kívüli 6:40 3:14 17:06 5:11 13:32 6:13 4:09 1:13
16 Horváth Zoltán 59:35 14:07 21:36 33:25 40:45 44:48 52:23 58:18 59:35
TSE Törekvés Sport Egyes 14:07 7:29 11:49 7:20 4:03 7:35 5:55 1:17
17 Katona Ferenc dr. 61:15 28:59 33:08 39:18 46:21 50:33 54:51 59:48 61:15
HSE Hegyisport Szentendr 28:59 4:09 6:10 7:03 4:12 4:18 4:57 1:27
18 Gulyás Zsófia 62:53 7:18 23:42 38:57 45:53 49:51 54:51 60:52 62:53
EK Egyesületen kívüli 7:18 16:24 15:15 6:56 3:58 5:00 6:01 2:01
19 Olgyay Anna 65:26 10:09 15:56 29:35 40:27 50:30 56:08 64:17 65:26
TTE Tipo Tájfutó és Körn 10:09 5:47 13:39 10:52 10:03 5:38 8:09 1:09
20 Faggyas Petra 66:40 10:44 16:23 31:17 45:19 51:52 58:58 64:59 66:40
TTE Tipo Tájfutó és Körn 10:44 5:39 14:54 14:02 6:33 7:06 6:01 1:41
21 Faragó Bors 74:12 24:03 29:58 42:48 51:13 55:49 62:09 71:05 74:12 71:16
KST Kőbányai Sirály Tájf 24:03 5:55 12:50 8:25 4:36 6:20 8:56 3:07 *200
22 Horváth Zoltánné 75:44 34:20 40:16 50:50 59:44 64:27 68:52 73:53 75:44
TSE Törekvés Sport Egyes 34:20 5:56 10:34 8:54 4:43 4:25 5:01 1:51
23 Halász Katinka 78:13 23:54 29:24 48:30 58:26 63:25 69:28 76:46 78:13
EK Egyesületen kívüli 23:54 5:30 19:06 9:56 4:59 6:03 7:18 1:27
24 Csenge Zsejke 78:29 11:43 17:48 33:37 47:29 56:19 64:58 75:13 78:29
ARA Alba Regia Atlétikai 11:43 6:05 15:49 13:52 8:50 8:39 10:15 3:16
25 Balkányi Zsófia 80:32 20:09 27:19 39:48 50:29 59:33 68:57 78:49 80:32
PSE Postás Sport Egyesül 20:09 7:10 12:29 10:41 9:04 9:24 9:52 1:43
26 Halász Attila 81:35 10:09 16:54 29:52 43:08 53:31 74:52 79:22 81:35
EK Egyesületen kívüli 10:09 6:45 12:58 13:16 10:23 21:21 4:30 2:13
27 Szász Anna Tünde 90:32 36:14 41:31 60:58 70:29 75:47 81:25 88:55 90:32
XALS Acélszív Triatlon K 36:14 5:17 19:27 9:31 5:18 5:38 7:30 1:37
28 Halász Álmos 92:07 20:56 27:55 53:45 64:54 71:01 79:02 90:15 92:07
EK Egyesületen kívüli 20:56 6:59 25:50 11:09 6:07 8:01 11:13 1:52
29 Prappcsányi Gábor 95:59 45:02 50:20 71:06 77:12 83:53 89:12 94:53 95:59
TSE Törekvés Sport Egyes 45:02 5:18 20:46 6:06 6:41 5:19 5:41 1:06
30 Tóth Zsuzsanna 101:47 40:15 48:13 59:21 70:32 79:37 89:00 98:53 101:47
MAT Mazsola Tájfutó és T 40:15 7:58 11:08 11:11 9:05 9:23 9:53 2:54
Bozzai Zsófia hiba 29:34 35:44 ----- ----- ----- ----- ----- 76:44
EK Egyesületen kívüli 29:34 6:10 41:00
NYT (42) 4.7 km 0 m 10 ep
1(115) 2(117) 3(139) 4(142) 5(150) 6(136) 7(132) 8(124) 9(126) 10(200) C
1 Kaposi Attila 38:35 ----- ----- ----- ----- ----- 2:03 7:35 22:40 31:53 37:07 38:35
FMT FŐMTERV SK 2:03 5:32 15:05 9:13 5:14 1:28
2 Fekete András 40:12 5:16 7:30 13:24 17:17 21:06 24:59 27:47 34:58 37:27 39:14 40:12 4:27
KST Kőbányai Sirály Tájf 5:16 2:14 5:54 3:53 3:49 3:53 2:48 7:11 2:29 1:47 0:58 *114
3 Oszlovics Ádám 43:09 5:53 7:43 13:36 18:01 22:32 26:30 29:52 37:20 40:07 42:10 43:09
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 5:53 1:50 5:53 4:25 4:31 3:58 3:22 7:28 2:47 2:03 0:59
4 Weibl Zoltán 45:17 4:03 6:07 13:28 18:17 22:47 27:26 30:40 38:26 42:03 44:21 45:17
SFC Széchenyi István Egy 4:03 2:04 7:21 4:49 4:30 4:39 3:14 7:46 3:37 2:18 0:56
5 Horváth Zoltán 46:45 5:11 7:09 14:05 19:13 24:02 28:15 33:33 41:41 43:57 45:56 46:45
TSE Törekvés Sport Egyes 5:11 1:58 6:56 5:08 4:49 4:13 5:18 8:08 2:16 1:59 0:49
6 Tóth Tamás 52:58 5:15 7:50 16:05 21:33 26:38 31:14 36:54 46:02 49:24 51:54 52:58
TTE Tipo Tájfutó és Körn 5:15 2:35 8:15 5:28 5:05 4:36 5:40 9:08 3:22 2:30 1:04
7 Gombkötő Péter 55:02 4:38 7:03 14:33 23:36 28:20 35:19 39:14 48:03 51:03 53:47 55:02
TTE Tipo Tájfutó és Körn 4:38 2:25 7:30 9:03 4:44 6:59 3:55 8:49 3:00 2:44 1:15
8 Lux Andrea 65:36 7:00 10:30 19:58 26:34 33:11 39:20 46:11 57:34 61:05 64:16 65:36
TTE Tipo Tájfutó és Körn 7:00 3:30 9:28 6:36 6:37 6:09 6:51 11:23 3:31 3:11 1:20
9 Kiss Zsolt 71:08 9:00 12:05 21:36 27:49 34:01 40:38 46:41 57:49 66:55 69:58 71:08 70:01
EK Egyesületen kívüli 9:00 3:05 9:31 6:13 6:12 6:37 6:03 11:08 9:06 3:03 1:10 *200
10 Végh András 71:40 5:40 8:30 19:43 31:15 37:36 43:30 51:36 62:27 67:41 70:18 71:40
MOM Hegyvidék SE-MOM Táj 5:40 2:50 11:13 11:32 6:21 5:54 8:06 10:51 5:14 2:37 1:22
11 Konrád Rita 74:03 9:09 12:15 22:13 30:11 36:53 42:40 47:40 59:27 69:11 72:43 74:03
MSE Megalódusz Sportegyl 9:09 3:06 9:58 7:58 6:42 5:47 5:00 11:47 9:44 3:32 1:20
12 Bozzai Dániel 74:29 5:59 9:10 20:04 33:48 41:31 47:56 52:28 62:32 70:27 73:32 74:29
MAF Műegyetemi Atlétikai 5:59 3:11 10:54 13:44 7:43 6:25 4:32 10:04 7:55 3:05 0:57
13 Nagy Lajos Viktor 75:29 7:25 11:55 23:13 33:31 40:13 46:28 53:03 66:58 71:08 74:13 75:29
MSE Megalódusz Sportegyl 7:25 4:30 11:18 10:18 6:42 6:15 6:35 13:55 4:10 3:05 1:16
14 Mentler Balázs 76:16 9:33 12:16 21:02 30:19 36:44 42:13 56:30 67:45 71:05 74:24 76:16
SFC Széchenyi István Egy 9:33 2:43 8:46 9:17 6:25 5:29 14:17 11:15 3:20 3:19 1:52
15 Nagy Tibor 84:10 8:44 11:18 32:02 37:12 43:12 57:12 62:16 74:47 80:43 83:17 84:10
EK Egyesületen kívüli 8:44 2:34 20:44 5:10 6:00 14:00 5:04 12:31 5:56 2:34 0:53
16 Tőzsér András 85:02 7:05 12:11 27:38 37:22 44:40 51:50 59:56 72:59 79:50 83:31 85:02
SFC Széchenyi István Egy 7:05 5:06 15:27 9:44 7:18 7:10 8:06 13:03 6:51 3:41 1:31
17 Nick Brigitta 85:28 7:12 10:30 26:32 35:54 44:27 53:56 60:11 76:33 80:45 83:41 85:28
PTX Pápai Tájfutó SE 7:12 3:18 16:02 9:22 8:33 9:29 6:15 16:22 4:12 2:56 1:47
18 Nick József dr. 89:05 8:06 12:06 25:45 37:22 46:34 55:25 61:50 77:12 82:43 87:19 89:05
PTX Pápai Tájfutó SE 8:06 4:00 13:39 11:37 9:12 8:51 6:25 15:22 5:31 4:36 1:46
19 Horváth Klára 89:12 7:15 10:45 26:01 35:40 43:45 51:05 64:54 79:08 83:32 87:45 89:12
VTC Veszprémi Tájfutó Cl 7:15 3:30 15:16 9:39 8:05 7:20 13:49 14:14 4:24 4:13 1:27
20 Tápai József 91:00 6:02 9:41 25:56 43:02 49:40 60:50 66:38 80:47 87:10 89:41 91:00
XALS Acélszív Triatlon K 6:02 3:39 16:15 17:06 6:38 11:10 5:48 14:09 6:23 2:31 1:19
21 Németh László 91:08 8:57 14:18 31:59 41:08 50:28 57:58 65:53 79:07 85:58 89:55 91:08
SFC Széchenyi István Egy 8:57 5:21 17:41 9:09 9:20 7:30 7:55 13:14 6:51 3:57 1:13
22 Molnár Gyula 93:02 7:59 13:15 30:58 40:40 48:41 55:52 67:03 82:07 87:14 91:11 93:02
BTK Bakonyi Tájfutó Klub 7:59 5:16 17:43 9:42 8:01 7:11 11:11 15:04 5:07 3:57 1:51
23 Dvorák Márton 94:49 6:31 16:05 33:23 44:34 50:15 61:30 65:39 81:46 91:17 94:07 94:49
TSE Törekvés Sport Egyes 6:31 9:34 17:18 11:11 5:41 11:15 4:09 16:07 9:31 2:50 0:42
24 Vida István 105:13 16:50 21:02 39:48 49:57 58:26 67:57 77:50 94:16 99:36 103:29 105:13
KST Kőbányai Sirály Tájf 16:50 4:12 18:46 10:09 8:29 9:31 9:53 16:26 5:20 3:53 1:44
25 Vámos Árpád 105:28 6:58 11:02 25:06 36:07 45:27 54:48 75:34 94:54 100:42 104:19 105:28
EK Egyesületen kívüli 6:58 4:04 14:04 11:01 9:20 9:21 20:46 19:20 5:48 3:37 1:09
26 Gerely Gábor 112:06 18:40 22:57 41:50 51:46 58:40 67:39 75:42 92:20 106:54 110:40 112:06
KST Kőbányai Sirály Tájf 18:40 4:17 18:53 9:56 6:54 8:59 8:03 16:38 14:34 3:46 1:26
27 Deményi Balázs 116:34 12:46 16:45 32:40 49:28 58:43 76:40 84:27 104:57 109:45 115:10 116:34
XALS Acélszív Triatlon K 12:46 3:59 15:55 16:48 9:15 17:57 7:47 20:30 4:48 5:25 1:24
28 Váradi Ferenc 118:58 13:02 18:21 43:57 52:05 61:50 79:03 87:17 105:05 113:17 117:34 118:58
XALS Acélszív Triatlon K 13:02 5:19 25:36 8:08 9:45 17:13 8:14 17:48 8:12 4:17 1:24
29 Csongor Botond Péter 119:56 11:08 22:36 41:21 59:51 71:29 79:55 87:39 103:18 114:21 118:40 119:56
XALS Acélszív Triatlon K 11:08 11:28 18:45 18:30 11:38 8:26 7:44 15:39 11:03 4:19 1:16
30 Nánási Krisztina 120:38 25:05 30:30 54:38 66:53 76:19 84:36 91:54 107:53 113:48 119:08 120:38
MAT Mazsola Tájfutó és T 25:05 5:25 24:08 12:15 9:26 8:17 7:18 15:59 5:55 5:20 1:30
31 Rajncsák Dávid 136:56 12:34 18:56 29:05 36:15 46:28 52:06 92:59 105:59 128:53 134:33 136:56
MAF Műegyetemi Atlétikai 12:34 6:22 10:09 7:10 10:13 5:38 40:53 13:00 22:54 5:40 2:23
32 Csongor Csaba 139:17 14:39 20:18 42:34 54:11 66:25 76:26 87:40 124:53 131:13 137:14 139:17
XALS Acélszív Triatlon K 14:39 5:39 22:16 11:37 12:14 10:01 11:14 37:13 6:20 6:01 2:03
33 Csongor Donát 141:50 21:42 27:06 49:26 63:28 76:57 86:49 110:58 129:06 135:00 140:05 141:50
XALS Acélszív Triatlon K 21:42 5:24 22:20 14:02 13:29 9:52 24:09 18:08 5:54 5:05 1:45
34 Laskovics Áron 144:35 40:53 44:50 67:10 88:36 100:22 108:03 113:35 128:40 137:53 143:07 144:35
EK Egyesületen kívüli 40:53 3:57 22:20 21:26 11:46 7:41 5:32 15:05 9:13 5:14 1:28
35 Nagy Márta 153:35 13:47 18:55 51:31 65:30 78:44 88:02 96:41 116:56 145:26 151:09 153:35
ARA Alba Regia Atlétikai 13:47 5:08 32:36 13:59 13:14 9:18 8:39 20:15 28:30 5:43 2:26
36 Nickné Laczkó Mária 166:23 26:27 33:15 54:32 79:43 93:34 103:15 119:30 148:16 157:21 164:33 166:23
PTX Pápai Tájfutó SE 26:27 6:48 21:17 25:11 13:51 9:41 16:15 28:46 9:05 7:12 1:50
Nyitrai György hiba 10:38 16:13 36:32 ----- ----- ----- 54:03 ----- ----- 80:41 82:19
EK Egyesületen kívüli 10:38 5:35 20:19 17:31 26:38 1:38
Rácz Miklós hiba 22:50 37:39 60:54 70:54 79:33 88:37 122:35 ----- ----- ----- 165:25
EK Egyesületen kívüli 22:50 14:49 23:15 10:00 8:39 9:04 33:58 42:50
Vonyó Péter hiba 3:31 5:16 11:25 15:27 19:26 24:20 28:54 35:38 42:03 ----- 45:50
PVS Pécsi Vasutas Sportk 3:31 1:45 6:09 4:02 3:59 4:54 4:34 6:44 6:25 3:47
Bozzai Attila hiba 24:12 30:24 62:04 72:34 81:27 92:52 103:33 122:13 ----- 135:57 137:41
MAF Műegyetemi Atlétikai 24:12 6:12 31:40 10:30 8:53 11:25 10:41 18:40 13:44 1:44
Guttmann Zoltán hiba 16:57 22:01 34:28 50:10 57:21 64:04 ----- ----- ----- ----- 94:31
EK Egyesületen kívüli 16:57 5:04 12:27 15:42 7:11 6:43 30:27
Muszély György hiba 7:31 10:50 22:54 40:49 ----- ----- ----- ----- 58:28 ----- 64:42
BEA Budapesti Egyetemi A 7:31 3:19 12:04 17:55 17:39 6:14